Бременна от женен мъж на 35 - той не иска дететоо

  • 45 925
  • 1 322
# 1 290
А според мен я е страх и лъже и себе си и нас.
За имотите, за доходите, на него, за нея...
Изплъзва ѝ се илюзорно безметежната действителност и ще трябва да си отвори очите. А там - нищо хубаво.
Виж целия пост
# 1 291
Може и така да е, Лъвице..
Но заглавието на темата е "Бременна на 35" Явно подсъзнателно си дава сметка..
Виж целия пост
# 1 292
Тя и съзнателно си дава сметка, но ще трябва да се оправя сама.
Виж целия пост
# 1 293
Аз пък си мисля, че авторката си живее по начин, който й харесва и й е угоден. Ние си мислим, че не е така, защото на нас не би ни било добре в нейното положение. Но реално погледнато, нейният проблем в тази тема е дали едно дете няма да й развали рахата. Нищо друго. Явно децата не са й приоритет, та какво всъщност губи от цялата работа? Евентуално, че един ден ще съжалява, че не е направила това и онова, но тя в момента не иска друго, та може и да съжалява, ако всъщност го направи. Както явно се оказа с детето. Има и такива хора явно. Щастието не е еднакво за всички.
  Щастието е относително нещо!Познавам хора,които не искат да имат деца и се чувстват щастливи от избора си.Няма как всички да сме еднакви.
Виж целия пост
# 1 294
РФ, звучиш като измамена съпруга, на която много ѝ се иска нещата да са такива, каквито ги описва и то при всички мъже. Иначе, ако имаш потребност да позлорадстваш, има и по-лоши неща от това да си любовница на женен мъж, който те одумва пред приятелите си като селска клюкарка и част от тях са ми се случвали, в това число и да ме вкарат в ролята на любима наложница в харем без да се усетя. Спрях да се притеснявам кой какви ги дрънка зад гърба ми мноооого отдавна.

Цифричките, няма как да съм измамена съпруга, описвам нещата, така както съм ги виждал. И са ми ги съобщавали. Реалността понякога е брутална, колкото и да не ти се иска. Е да, винаги можеш да си сложиш розовите очила и да тичаш на прибежки при възлюбения или да ходиш на кърска е*ан, като в същото време си мислиш, че си нещо повече от това, което си. Но не си.
Не че няма и други случаи, както се коментираха, понякога любовницата печели, понякога мъжът се влюбва, свят шарен. Обаче в масовия случай е само и единствено за кеф, не за проблеми и отговорности.
Виж целия пост
# 1 295
rf22, къде ги тези, които не се влюбват? Откога търся любовник за кеф, а уви, моите все искат да се обичаме. Grinning
Виж целия пост
# 1 296
Е не си попаднала на точния или бъркаш целевата група.
Виж целия пост
# 1 297
Явно, ама не се живее така. И да искаш да го изгониш, не си тръгва. Flushed
Виж целия пост
# 1 298
На мен ми е странно как любовницата приема факта, че мъжът хапва от манджата на жена си, едва ли я държи на сухо. Вярно, че има такива дето лъжат, че със съпругата живеят кото съквартиранти,  а тя хабер си няма, ме и понякога забременява. Как делиш мъж който обичаш с друга? Какви самотни празници празнуваш, защото той е със семейството си и приятели,  а ти си тайна. В това време приятелки създават семейства, а ти чакаш до телефона на повикване за няколко откраднати мига... Толкова ли малко се обичат и себеуважават такива жени? Колко трае надеждата и влюбването,  че той ще изостави питомното,  за да гони дивото - година, две... Но 9 години!
Виж целия пост
# 1 299
РФ, звучиш като измамена съпруга, на която много ѝ се иска нещата да са такива, каквито ги описва и то при всички мъже. Иначе, ако имаш потребност да позлорадстваш, има и по-лоши неща от това да си любовница на женен мъж, който те одумва пред приятелите си като селска клюкарка и част от тях са ми се случвали, в това число и да ме вкарат в ролята на любима наложница в харем без да се усетя. Спрях да се притеснявам кой какви ги дрънка зад гърба ми мноооого отдавна.

Цифричките, няма как да съм измамена съпруга, описвам нещата, така както съм ги виждал. И са ми ги съобщавали. Реалността понякога е брутална, колкото и да не ти се иска. Е да, винаги можеш да си сложиш розовите очила и да тичаш на прибежки при възлюбения или да ходиш на кърска е*ан, като в същото време си мислиш, че си нещо повече от това, което си. Но не си.
Не че няма и други случаи, както се коментираха, понякога любовницата печели, понякога мъжът се влюбва, свят шарен. Обаче в масовия случай е само и единствено за кеф, не за проблеми и отговорности.
Типична женска злобичка, поклаждана от паяците на определени места. В твоята среда може да се дрънкат всякакви дивотии, може да си имате потребност да демонстрирате превъзходство, но не всички сме такива и слава Богу.
Виж целия пост
# 1 300
Натъпвам те по мазола май?
Виж целия пост
# 1 301
rf22, понякога не е нужно да е настъпване по мазола. Особено в случай на хора, които се припознават (съзнателно или не) в това, за което пишеш. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 302
Ша съ насереш ли от кеф, ако потвърдя!? Разконспирирах те, че си женско!
Ще те разочаровам, казах вече, че съм преживяла по-лоши неща от твоите драми със съпруга кръшкач и последна грижа ми е кой как ме възприема. Не е нужно да съм лично засегната, за да скоча на простотията.
Виж целия пост
# 1 303
Вземи си сипи едно (или две) и се успокой. Друг път може просто да не се задяваш с мен и ще си спестиш много душевен дискомфорт.
Виж целия пост
# 1 304
Искате мъжко мнение в повечето теми,сега го получавате и не го приемате
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия