Бременна от женен мъж на 35 - той не иска дететоо

  • 45 927
  • 1 322
# 990
Разбира се, че никой не е длъжен да се размножава. Респект за всички, които имат смелост да заявят ясно, че не желаят деца. Случая обаче е друг, тя иска това дете, но само ако и ако. Иска да хване дедкото и да си бъдат хепи фемили, обаче и да продължават разходките и екскурзиите докато майка ѝ гледа бебето. Саааааа Grinning Сърби, боли, драго ми е Grinning
Виж целия пост
# 991
Висшистите от поколението на родителите ми (родени в средата на 50-те години) в масовия случай са се женили на около 23-25 години. Поне такива са примерите около мен. Другите в масовия случай или преди момчето да влезе в казармата, или веднага след като се уволни.
Виж целия пост
# 992
И родените през 60-те и 70-те години така. После взе постепенно да се качва възрастта за раждане. Чичото с вече 20+годишните деца (приемам, че 20+ е под 25, не 30-), по-скоро би бил изключение сред връстниците си, ако е създал семейство след 30-годишна възраст, че да е на 50-55 г.
Виж целия пост
# 993
Разбира се, че никой не е длъжен да се размножава. Респект за всички, които имат смелост да заявят ясно, че не желаят деца. Случая обаче е друг, тя иска това дете, но само ако и ако. Иска да хване дедкото и да си бъдат хепи фемили, обаче и да продължават разходките и екскурзиите докато майка ѝ гледа бебето. Саааааа Grinning Сърби, боли, драго ми е Grinning

Детето е инструмент за авторката. Това я прави жалка.
То и затова чичкото я използва. Усетил я каква е. Но що да не се позабавлява.
Виж целия пост
# 994
Куку, ако е на 50-51-52, това идеално се вписва с деца до 25 години
Виж целия пост
# 995
Съвсем нормално е жената да иска да има баща за детето си ,и мъж за опора. Не знам ,защо изобщо това се поставя под съмнение..... Но тя е с вързани ръце, и нещата явно са приключили.
Единствено трябва да реши ,ще роди ли или не.
Виж целия пост
# 996
Няма да го роди. Нали си го каза - ще роди, ако бащата си поеме отговорностите. При условие, че е казал, че не иска детето и я напуска.... тоест няма да поеме отговорност, значи ще го махне. Мачът е свирен...
Виж целия пост
# 997
Куку, ако е на 50-51-52, това идеално се вписва с деца до 25 години

Също толкова вероятно е и някой с деца на по 21-23 да е на 45. Даже е по-вероятно, отколкото да е на 52.
Виж целия пост
# 998
Куку, ако е на 50-51-52, това идеално се вписва с деца до 25 години

Също толкова вероятно е и някой с деца на по 21-23 да е на 45. Даже е по-вероятно, отколкото да е на 52.
Значи адски съм изостанала. Куку, според мен любовника е поне на 50.
Виж целия пост
# 999
Абе с две думи.....погубена младост и живот.
Жалко, че поне едно детенце няма да си отгледа.
Виж целия пост
# 1 000
С авторката са се събрали преди 9 години. Вероятно тогава вече е бил направил парите, та сигурно още тогава да е бил над 40. Съмнява ме голямото име с големите пари да е правил деца преди 25. Особено, ако са две, с малка разлика. Ако ли пък не, зависи второто колко по-късно е родено. Абе много неизвестни, все пак сума фактори влияят на това кога някой става родител. Ама аз бих заложила, че чичата си е дъртичък. Да са се взели, когато е бил на 35, с две деца вече... тцц.
Виж целия пост
# 1 001
Шарлопов умря на 55, а голямата му дъщеря беше на 30 или малко повече. Естествено, мъжът от историята може и на 80 да е, ама защо автоматично се приема, че е близо пенсия едва ли не, пък с младо яре се е уредил. Аз познавах доста такива с любовници. Повечето на хартия бяха щастливи женени с деца от 20+годишни.
Виж целия пост
# 1 002
В първия пост пише, че е с деца над 20 години. Единият вариант е да са близнаци на около 25, другият вариант е голямото да е на 25, другото - на 22 или 23.

Куку, и аз като Янтра смятам, че мъжът е по-скоро на около 50 - над 45 със сигурност.
Виж целия пост
# 1 003
В първия пост пише, че е с деца над 20 години. Единият вариант е да са близнаци на около 25, другият вариант е голямото да е на 25, другото - на 22 или 23.

Защо само реши, че са само тези 2 варианта?
Виж целия пост
# 1 004
Да, и аз не бих го нарекла чичко. Около или малко над 50-те е. Хич не е престарял даже. Но и не е на години тепърва да гледа бебета, с две големи вече деца...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия