Създаване на група за близки на болни от Алцхаймер 3

  • 40 887
  • 649
# 510
Не е тревожност този път... Даваха ми тежки хапчета за сън и не ми помагат...
Виж целия пост
# 511
Пробвала ли си консултации с психолог?
Виж целия пост
# 512
Здравейте,  изписана ни е Мексиа, вече сме до пълната доза от 20мг. Проблемът е, че майка ми има главоболие, което обикновено се появява следобед. Докторката я предписа за вечерта. Вашите близки имат ли такъв страничен ефект от препарата?
Виж целия пост
# 513
Пробвала ли си консултации с психолог?

Психолози, психиатри, невролози.. Никой не знае какво става...изследванията витамини, минерали, хормони са ок... Секенрът уж също е ок.
Виж целия пост
# 514
Пробвала ли си консултации с психолог?

Психолози, психиатри, невролози.. Никой не знае какво става...изследванията витамини, минерали, хормони са ок... Секенрът уж също е ок.

Еми, ето, физически си здрава, не си поставяй такива сериозни диагнози, просто започни лечение с психиатър, допълни с психотерапия и не става веднага, иска много време, търпение и сили. Да не спамим в темата.
Виж целия пост
# 515
Мексията не се дава вечер. На нас до обяд са ни казали да я взима за да не и пречи на съня.
Виж целия пост
# 516
На нас ни е предписана 10 мг сутрин и 10 мг вечер.
Виж целия пост
# 517
За опитни зайчета ни имат лекарите. Всеки предписва на принципа проба грешка
Виж целия пост
# 518
На нас ни е предписана 10 мг сутрин и 10 мг вечер.
И при нас беше така. Смениха я да е вечер заради този главобол.
Виж целия пост
# 519
Здравейте,  изписана ни е Мексиа, вече сме до пълната доза от 20мг. Проблемът е, че майка ми има главоболие, което обикновено се появява следобед. Докторката я предписа за вечерта. Вашите близки имат ли такъв страничен ефект от препарата?
Баба ми започна с Мексия и имаше главоболие и вместо нея продължихме с Аксура до ден днешен. Може да се консултирате с лекар и да опитате с нея. Със същото активно вещество е, но Мексия е генерик на Аксура и предполагам затова може да има повече странични ефекти. Пие ги сутрин вече към 3-4г.
Виж целия пост
# 520
Тъжно ми е много. Смятам, че имам форма на Кройцфелд якобс... На 23 съм. От юни месец имам влошаващото се безсъние, менструацията ми спря, чувствам се отпаднало, проблеми с паметта, кръвни и хормони са ок...главоболие като иглички в главата, нямам желание за нищо... Скенер ми правиха и той уж е ок. Няма форум тук за тая болест и реших да пиша тук.
Здравейте! Щом на скенера нямате нищо,вероятно Ви няма нищо. Потърсете психотерапевт.
Виж целия пост
# 521
Тъжно ми е много. Смятам, че имам форма на Кройцфелд якобс... На 23 съм. От юни месец имам влошаващото се безсъние, менструацията ми спря, чувствам се отпаднало, проблеми с паметта, кръвни и хормони са ок...главоболие като иглички в главата, нямам желание за нищо... Скенер ми правиха и той уж е ок. Няма форум тук за тая болест и реших да пиша тук.
Здравейте! Щом на скенера нямате нищо,вероятно Ви няма нищо. Потърсете психотерапевт.

Нещо за хипофизата се каза.. Иначе тая болест на ЯМР ще се види ли? Исках ПЕТ скенер ама ще има да чакам.
Виж целия пост
# 522
Кой Ви каза, че може да е синдром на Кройцфелд?
Виж целия пост
# 523
Кой Ви каза, че може да е синдром на Кройцфелд?

Фактът че лекарите не знаят какво ми е плюс симптоматиката.
Виж целия пост
# 524
Правиха ли Ви пункция, изследваха ли ликвор?  Симптоматиката може да е на психична основа. Не си поставяйте такива тежки диагнози сама.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия