💖"Един за друг"💖 - Сезон 2, тема 5 /04.04. - 18.04.2021/

  • 57 619
  • 1 124
# 180
Здравка ми е симпатична, разбирам държанието ѝ. Миро е идеален за една от най-смешните теми тук- за Муньовците. Изключително неприятен ми е.
Останалите двойки са ми забавни.
Виж целия пост
# 181
Отгоре отгоре гледах вчера, че напоследък не са ми много интересни. Шегата, която св опитаха да врътнат Поли и Тина не ми беше забавна. 🙄
Виж целия пост
# 182
Съквартирантите знаят ли за болестта на Здравка? Аз останах с впечатлението, че тя го сподели само на Емо.
Виж целия пост
# 183
Муньо, ама жените с такива муньовци си живеят като кралици.

Каквато и да си, каквото и да ти се случва, той е до теб и те обожава.

Не ме разбирайте грешно- аз не харесвам Миро като мъж и като партньор ще ми бъде безкрайно елементарен и скучен, но когато една жена напредне в ЕГН-то, някак приоритетите и се променят и един такъв мъж е много полезен и удобен.
Виж целия пост
# 184
Ясно е, че комуникацията между Здравка и Миро липсва. Не се учудвам, че Миро не знаеше колко да заложи. Той си нямаше и представа ,дали Здравка ще реши да бръкне при змиите или не.
Виж целия пост
# 185
Е точно, акцентът е на "удобен",но не и интересен и вълнуващ. Simple Smile Аз мъж с когото не мога да си говоря,не сме на една "вълна" няма как да стане нещо.
Виж целия пост
# 186


Виж целия пост
# 187
Харесвах Тина и Станимир в началото.
Сега съм "по-скоро не" и двамата.
Виж целия пост
# 188
Фаворити са ми Тина и Станимир, гласувах с да и за двамата.
Виж целия пост
# 189
За никого не съм променила мнението си от началото, та досега. И Тина, и Станимир не харесвам.
Виж целия пост
# 190
Харесвах Тина и Станимир в началото.
Сега съм "по-скоро не" и двамата.

И аз съм така. Напоследък Тинчето и Станимир ме натоварват. Яница си е все така напрягаща, но явно свиквам.
Виж целия пост
# 191
Харесвам Тина и Станимир..
Виж целия пост
# 192
Гласувах с не и за двамата. Ако имаше вариант " По -скоро НЕ "- щях да гласувам така. Мисля , че са ми безинтересни .
Виж целия пост
# 193
Не харесвам Тина и Станимир, така и гласувах. Не трябва всички да са ядрени физици, но малко повече акъл и по-малко лигавщини ще е добре за всички. За мен и двамата са "мрън", "мрън- мрън". Напрягат ме с това мрънкане.
Виж целия пост
# 194
Не харесвам Тина и Станимир, така и гласувах. Не трябва всички да са ядрени физици, но малко повече акъл и по-малко лигавщини ще е добре за всички. За мен и двамата са "мрън", "мрън- мрън". Напрягат ме с това мрънкане.

Точно! Сякаш някой им тегли думите с ченгел. Поне нещо смислено да казваха, пък то....Иначе са добронамерени или поне така изглеждат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия