💖"Един за друг"💖 - Сезон 2, тема 5 /04.04. - 18.04.2021/

  • 57 620
  • 1 124
# 240
Какво пак е скастрила Яница Момчил?Малко по диагонал ги гледам някой двойки,скучнеят ми.
Виж целия пост
# 241
Жените вчера се оказаха по-големи мъже от мъжете днес.

Не харесвам хора, чиито краища на устните сочат надолу като на Тяна. Смятам ги за неудовлетворени и нещастни.
Виж целия пост
# 242
Цвета на косите на Яница и Лейля изобщо не е цвета на къносана коса. С къна става кафеникаво ръждив цвят в зависимост от цвета на косата. Техният цвят е лилавеещ, химически. За сватби и други официални събития се къносват ноктите, т. е. долната част на пръстите. Това не съм го виждала в България, бях чувала, но го видях на живо на един млад мъж в Германия.
Виж целия пост
# 243
Утре Здравка и Мирослав ще са с предимство, нали са отбор състезатели.
Виж целия пост
# 244
Дани да не е решил, че това е играта, в която трябва да се откаже, за да спечелят?! А като разбра, че не е, да му е станало кофти и да не е посмял да си признае.... Нещо много странно иначе така без бой да се откаже...
Виж целия пост
# 245
Днес Яница много ме разочарова с държанието си към Момчил.
Само днес ли? Simple Smile Вече освен на Тина и на Яница спирам звука, не се търпят.
Виж целия пост
# 246
Дани да не е решил, че това е играта, в която трябва да се откаже, за да спечелят?! А като разбра, че не е, да му е станало кофти и да не е посмял да си признае.... Нещо много странно иначе така без бой да се откаже...
Тц, абсурд,не е това. Просто си е такова момчето,силен е в тик ток и подобни ,фитнес залата...и толкоз!

Много искам игра за мъжете  с въпроси от обща култура .Сигурна съм ,че само Ивановците ще покажат добро ниво
Виж целия пост
# 247
На мен добро впечатление ми прави Дени - лесно прощава, няма обида, не го обвинява, приема и загубите с усмивка. Мисля, че е с лек характер, за разлика от Дани.
Виж целия пост
# 248
Дени първо уж беше ок, но след това си помрънка. А и като влезе в стаята, за да му покаже, че няма страшно, го направи да изглежда още по-жалък отстрани.
Виж целия пост
# 249
Не, според мен Дени влезе да разбере какво е усещането, но всъщност нейното усещане. Неговото само той си го знае.

Да, трябва да има някаква по-интелектуална игра.
Виж целия пост
# 250
Като ги гледам какви са умници, ще е голям смях за нас и резил за повечето от тях. Simple Smile
Виж целия пост
# 251
Каква интелектуална игра, като болшинството участници са кой от кой по-зле. Нивото е оле-мале.

Здравка, Яница, Тина, Денислава са решили, че трябва да превъзпитават мъжете си пред цяла България.
Чак ми става неудобно да ги гледам.
Виж целия пост
# 252
Каква интелектуална игра, като болшинството участници са кой от кой по-зле. Нивото е оле-мале.

Здравка, Яница, Тина, Денислава са решили, че трябва да превъзпитават мъжете си пред цяла България.
Чак ми става неудобно да ги гледам.

Следват по-опитните каки - Тяна и Поли Smile
Виж целия пост
# 253
Аз не разбрах от какво е недоволна Тина. Станимир позна всички миризми, но по някаква причина обърка последните две.
Според мен са миришели прекалено силно и е доловил и двете от далеч. Това го обърка кое в коя кутия е.

Дани много ме разочарова. Той дори не опита. Тъмно - добре. Като си със затворени очи пак е тъмно, нали. Нищо страшно. Първото са миризми, в крайна сметка нито ще ядеш, нито ще пипаш. Трябваше да започне.

Как се казваше мъжът на Лейля? Много гадно му се падна с подмишницата. Че и дори го накараха да пипне. И за него ми стана тъпо и за мъжът от екипа.
И четката за тоалетна, която Миро гризна. Сериозно ли не можаха да я оставят при етапа на пипането!?

И за пореден път - жените се оказаха повече мъже от мъжете си.
Виж целия пост
# 254
Яница ме подразни много отново. Не знам какво си въобразява, но в тъмното е много по- гадно от змиина светло. Пък и нямаше основания- тарантулата беше опипана добре.

Аз не съм толкова анти настроена към Дани- мисля, че също бих се притеснила и уплашила. Той си го каза- знаеше, че ще се изложи вътре и за това направо не влезе. Дени я поздравявам за смелостта, но още по-жалък изглеждаше Дани по този начин. 😉
Забавлявахме се вкъщи с играта, смяхме се, но прекаляват с тези змии и гущери- изчерпиха се вече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия