💖"Един за друг"💖 - Сезон 2, тема 5 /04.04. - 18.04.2021/

  • 57 619
  • 1 124
# 510
Въобще не ги познавам Полина и Мохамед, не мога да кажа и че ги харесвам особено, но според мен е грозно да се обсъждат някакви предполагаеми теории, без въобще да знаем каква е реално ситуацията отвън, варианти-много. Това си е моето мнение, разбира се.
Виж целия пост
# 511
Ако бяха перфектните хора, за които Полина се опитва да ги представи, надали бившата му щеше да си прави труда да разказва живота им на страницата на предаването. Grinning
Просто не разбирам как с такава лека ръка хората оправдават това. Ясно е, че ако една майка не обелваше дума за детето си, щеше да бъде разкостена и наричана как ли не от пишешище тук и не само тук. Двойни стандарти.
Виж целия пост
# 512
Да, за това, че Мо не споменава големия син, е виновна бившата, настоящата, дори и детето може би, само не самият Мо.
Виж целия пост
# 513
Е, разбира се. Горкият, ще го осъдят на доживотен, ако спомене, че има още едно дете. Grin
Жалко, че тая година участниците не се включват в темата. Щеше да ми е интересна гледната точка на Поли по въпроса. Щеше да е забавно да прочета и дисертацията на г-жа Дуписима на тема "Имаме ли връзки в предаването и защо от екипа ни бутат толкова много?"Grinning
Виж целия пост
# 514
Въобще не ги познавам Полина и Мохамед, не мога да кажа и че ги харесвам особено, но според мен е грозно да се обсъждат някакви предполагаеми теории, без въобще да знаем каква е реално ситуацията отвън, варианти-много. Това си е моето мнение, разбира се.

И моето.
Нямате ли познати, колеги, приятели на приятели, които се противят децата им да поддържат топли, близки отношения с бившата или с бившия? То пак е трудно да се знае дали новите партньори се месят или са оставили бившите да се оправят сами. Но на мене ми се струва, че в живота обикновено единият родител настройва детето против другия волево или само с факта, че го играе жертва. Децата изграждат правилно или неправилно отношение към този родител, който е направил ново семейство и си има други, нови деца, чувства се щастлив, живее добре и педполагат, че той или тя нямат причини да се връщат назад. Но само предполагат.
Аз имам познат, който много страда, от факта, че майката е настроила сина му и пречи на нормалните взаимоотношения.
Виж целия пост
# 515
Не харесвам По и Мо.
Даже понякога тя като разсъждава по някаква тема неистово не дразни и едва я издържам.
Макар и с връзки предпочитам Тяна и Иво за победители.
Но все пак се надявам да не са нагласено нещата и да ме изненат, пък било то и с без личните ми Д2.
Виж целия пост
# 516
Странно, но нито миналата година, нито сега имам любимци сред двойките. Гледам ги, интересни са ми, но не мога да кажа кой точно искам да спечели. Момчил много ме радва, но Яница не.
Лейля и Иван много харесвах, но си заминаха.
Станимир става, на Тинчето й дрънчи канчето. Може би е много симпатична и мила в живота, но телевизионният й образ не е много привлекателен.
Остават Иво и Тяна, но те си имат всичко и паричната награда бих искала да отиде при друг. Но не знам при кого. Дени и Дани - не! Има по-симпатични от тях.
Виж целия пост
# 517
Не знам коментирано ли е, но Иван е бил кандидат за кмет на някакво село преди време.
Виж целия пост
# 518
На колко години е Иван?
Виж целия пост
# 519
На колко години е Иван?
Пише, че е на 34.
Виж целия пост
# 520
То вече кой ли не се набута в някоя партия, та хич не ме учудва. 🤷🏼♀
Виж целия пост
# 521
Ако бяха перфектните хора, за които Полина се опитва да ги представи, надали бившата му щеше да си прави труда да разказва живота им на страницата на предаването. Grinning
Просто не разбирам как с такава лека ръка хората оправдават това. Ясно е, че ако една майка не обелваше дума за детето си, щеше да бъде разкостена и наричана как ли не от пишешище тук и не само тук. Двойни стандарти.

Къде е писала бившата му, зада прочета? 
Не знаех, че  има и друг син. 
Много жалко все едно го е изтрил от живота си...
Виж целия пост
# 522
И оня ден беше писала на страницата на предаването във фейсбук под снимката на Поли и Мо от последната игра.
Виж целия пост
# 523
Честно ли си мислите, че Димо Алексиев ще тръгне да "урежда" братовчед си в някаква игра?!?! Абсолютно несериозно е.
В България сме една шепа народ, всеки е братовчед с някой или е бил на една маса с някой известен или има известен съсед. 
Аз също имам известен роднина. Това означава ли, че ако утре се явя в някое предаване, задължително той ме е набутал там?!?!
Не знам защо сте решили, че ги бутат ТиИ, но ако наистина е така, по-скоро имат някой близък в екипа ( защото София е много малка, а Тяна очевидно движи в тези среди), който им дава инфо за игрите (което пак ме съмнява), отколокото братовчед му да има общо!
Виж целия пост
# 524
Със сигурност Д. Алексиев не ги е уредил.
Просто те използват известния братовчед, за да се изтъкват.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия