💖"Един за друг"💖 - Сезон 2, тема 5 /04.04. - 18.04.2021/

  • 57 620
  • 1 124
# 465
Аз хич не ги виждам Поли на сладка раздумка с Денислава, Мо с Даниел - ни в предаването, ни извън него,  мислено не мога  да си го представя. Голяма лъжа казаха с това - "напоследък повече си общуваме с Д и Д..." Едва ли и някой друг им се върза.
Виж целия пост
# 466
Ами хората каквито ги виждаме в предаването, няма как да не са същите и извън него. И аз мисля, че и в живота са си такива. За всички се отнася, не замо за Полинини.

Да де, ама това е генерализиране. Какви ще са взаимоотношенията на човек с приятел, зависи и от приятеля.

Никога не ми се е случвало да намразя някого, защото можело евентуално някога в някакво бъдеще да прецака приятел.
А освен това в предаването те не са приятели. Симпатични са си, но нито имат общо минало, нито са си помагали в трудни моменти, нито са празнували заедно. Предаването е 3 месеца, но се снима за около един. В момента сме някъде към десетия ден от снимките. Какви приятели??? А като оставят в предаването някакви приятели, а на следващия ден, тези прители отидат и гушнат другата двойка за оставане?? (на принципа: миналия път подкрепихме Яница и Момчи, сега ще дадем шанс на Тинчето.)
Виж целия пост
# 467
Ми аз от втория епизод казвам, че няма как да има приятелство в едно тв предаване. Тук се изказваха, ама как.... има приятелства, ама как си ги създавали в предаването и после и навън, дрън-дрън....
Е, не съм срещала мнение, че някой мрази някого от участниците. Това някой го написа тук ли?
Виж целия пост
# 468
Еsmee, тук въпросът е не, колко добре са се опознали и дали или не са приятели. Има достатъчно методи за отстраняване на силни и неудобни противници, които не са в "арсенала" на Полина и Мо.
Виж целия пост
# 469
Кой го е поставил този въпрос?
Виж целия пост
# 470
В петък вечер не съм на тема заяждане. Simple Smile Хубава вечер!
Виж целия пост
# 471
Сега изгледах епизода. Не симпатизирам на двойката Д2. Има нещо в тях, което ме отблъсква. Харесвах Лейля и Иван, не исках да си ходят все още.
Според мен няма как да вярваме на подбраните кадри от продукцията и да знаем какви са отношенията в къщата. Нямам фаворит, но има двойки които не харесвам. Полина и Мишо са от двойките, които много ме дразнят. Не искам да съдя никого, но факта , че го играят страхотно семейство, а веднъж не спомена, че има още едно дете. Не знам как ли се чувства то. Наистина ми е непонятно как може да загърбиш кръв от теб така. Не е грозно да признаеш, че си имал предишен живот и друго семейство. В днешно време това не е невъзможно.
Но да не влизам в полемика.
Виж целия пост
# 472
И аз харесвах Лейля и Иван, бяха истински, поведението и реакциите им бяха спонтанни, а не като за пред камера.
Виж целия пост
# 473
Не защитавам Полина и Мохамед, но защо пък те да са били причината за отпадането на Иван и Лейля? Реално са толкова виновни, колкото и останалите двойки, подкрепили Д и Д. Малшанс, че гласуваха последни, но ако никой друг не беше подкрепил Дени и Дани, нямаше да се стигне до изгонването на Лейля и Иван. Всеки си е намислил кого да подкрепи и има своите мотиви - дали стратегически или на база симпатия. Все пак това е игра и ми е леко пресилено чак да ги окачествяваме какви биха били като приятели в живота извън предаването. За протокола - и на мен не са ми фаворити, но е факт, че с игрите се справят доста добре.
Виж целия пост
# 474
Защото им се правеха на приятели.
Защото това даваха последните епизоди.
Защото се прегръщаха и се подкрепяха... Уж.
Виж целия пост
# 475
Дори Иван-Асен говори за децата на Милена, даже показаха дъщеря й сред най-близките им хора (съвсем естествено). В този ред на мисли и на мен ми е странно как Мохамед дума не продумва за предишното си семейство.
Виж целия пост
# 476
Не е странно Simple Smile Животът му започва с Полина и семейството й, дотогава само е живуркал, как да помни човекът. Simple Smile
Виж целия пост
# 477
Мохамед изцяло се е оставил на течението "Полина" ,което явно включва цялата й рода и изобщо не му е до предишния му живот. От друга страна ние няма как да знаем какво споменава или не споменава ,разговорите им са супер режисирани и според мен реално почти нищо  не виждаме от живота им във вилата. Върти ми се нещо за тяхна коледна фотосесия включваща и детето му ,май тук в темата го четох. Явно не е изключил детето от живота си ,това са си техни неща и нямат особена връзка с играта,колкото и да не ни харесва на нас.
Виж целия пост
# 478
Да, вярно, че разговорите са режисирани, но как пък за другите успяхме да разберем какви деца имат, какво са правели в миналото, само за Мо нищо освен мнимия му плейбойски период.
Виж целия пост
# 479
За изневярата на Иво се споменава почти във всеки епизод.Дори Емо зачепка темата неведнъж.Разбрахме и за същата постъпка на Иван.Редно би било,ако ще се развяват "кирливите ризи" на едни,да се повдигне и въпросът за детето на Мохамед.Най-вероятно във вилата никой не знае за него-може и да съм изтървала,но не съм чула Мохамед да го споменава.Каквито и проблеми да е имал с бившата си съпруга,не му прави чест да не споменава детето си-то си е негово,все пак,а той въобще сеща ли се за него или е изпаднал в някаква амнезия?Както казахте,и Милена е с друг мъж ,но говори открито за децата си.Май на Мохамед  не бившата му,а по-скоро Полина му е забранила да говори за детето си.И Послушко изпълнява.Жалък ми е-и той,и Полина.Но наистина са си един за друг-гърненцето и похлупака ....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия