Парламентарни избори, 2021 - мнения, оценки, коментари и всичко около тях

  • 927 754
  • 38 566
# 13 755
И понеже ДБ скоро няма да вземат властта, значи и България скоро няма да отиде на 12-то място Simple Smile))))))))))))
Виж целия пост
# 13 756
А какво се предполага за да има свобода на словото, щом сега няма...
Аз си спомням чудесно какво е наистина да има държавна и автоцензура в медиите и обществения живот и затова, честно казано ми е чудно какво изразяват тези класации. Не виждам някой в медия, социална мрежа или частния си живот да е възпрепятстван да изрази каквото и да е мнение по който и да е въпрос.
Виж целия пост
# 13 757
https://rsf.org/en/bulgaria
Виж целия пост
# 13 758
независима медия издържана от Америка за България е нонсенс.
Виж целия пост
# 13 759
независима медия издържана от Америка за България е нонсенс.

Не е нонсенс
Фирмите кандидатстват за финансиране
и го получават

Америка за България финансира всички интересни културни и научни събития, които се случват у нас

Докато Веждито си прави частни изложби, финансирани от държавата

"20 340 британски лири са били платени от държавната хазна за изложба в Лондон на депутата от ГЕРБ и председател на парламентарната комисията по култура и медии Вежди Рашидов." Offnews

Да знаете, че сте му платили
Виж целия пост
# 13 760
Критериите за оценка ги има на сайта на Репортери без граница, и те нямат общо с това, което се опитвате да внушите, един от тях е достъп до информация за медии, у нас това става най-често след съдебно решение и не винаги, дори и след съдебно решение, институциите осигуряват достъп до исканата информация и съдът налага глоби. 
България единствена в ЕС е оценена като "лоша среда" за журналистика.
Виж целия пост
# 13 761
Добре де, направи си труда да осмисли какво ти казвам. Тази класация я правят въз основа на анкети сред подбрани от Полин някоя си журналисти само, а това са от кръга Капитал. Тоест, въпреки гръмкото си име.тя отразява само тяхното мнение. Затова.не е обективна и нищо не значи, освен че кръга Капитал.мисли.така
 А самият факт, че.той съществува и пише, означава, че това не е така

Роузи, виж Орбан как се справи с опозиционните медии. Прокопиев го съдиха за ик. Деяния и го оправдаха, защото той заяви, че го съдят заради медията му, а никой те иска да си сложи този таралеж в гащите
 Излиза, че имаш.ли.медия, можеш до вършиш всякакви ик деяния, дори и извън закона, и никой не може де те осъди за това.
А какво се предполага за да има свобода на словото, щом сега няма...
Аз си спомням чудесно какво е наистина да има държавна и автоцензура в медиите и обществения живот и затова, честно казано ми е чудно какво изразяват тези класации. Не виждам някой в медия, социална мрежа или частния си живот да е възпрепятстван да изрази каквото и да е мнение по който и да е въпрос.
Точно Hands Plus1 Милитана поне е живяла.по онова време, чудно ми е как не може да види разликата.
Виж целия пост
# 13 762
Оправдали го, заради медията му да-да
Заради нея се опитват да му скалъпят обвинения, но не могат
Опитват се да затворят устата на Дневник и Капитал
Добре че ги има

Виж целия пост
# 13 763

Роузи, виж Орбан как се справи с опозиционните медии. Прокопиев го съдиха за ик. Деяния и го оправдаха, защото той заяви, че го съдят заради медията му, а никой те иска да си сложи този таралеж в гащите
 Излиза, че имаш.ли.медия, можеш до вършиш всякакви ик деяния, дори и извън закона, и никой не може де те осъди за това.

Зааедно с Прокопиев оправдаха и Трайков, и Дянков, те нямат медии.
Виж целия пост
# 13 764
Някой ограничавал ли е свободата на словото на г-н Трифонов, например?
Виж целия пост
# 13 765
Г-н Трифонов сам доста добре се ограничава. Още помня участието на ББ в шоуто му по БТВ, вместо да го подпука както той си знае, "мън мън, нашите зрители питат това и това. Пенка, Драганка и Иванка питат еди какво си". Тихо и кротко мина, а имаше за какво да се пита.
Виж целия пост
# 13 766
Оправдали го, заради медията му да-да
Заради нея се опитват да му скалъпят обвинения, но не могат
Опитват се да затворят устата на Дневник и Капитал
Добре че ги има


Е, виж, че.на Орбан нищо не му попречи да няма опазиционни медии. Напълно е.възможно и без ик. Процеси срещу собствениците.

Роузи, виж Орбан как се справи с опозиционните медии. Прокопиев го съдиха за ик. Деяния и го оправдаха, защото той заяви, че го съдят заради медията му, а никой те иска да си сложи този таралеж в гащите
 Излиза, че имаш.ли.медия, можеш до вършиш всякакви ик деяния, дори и извън закона, и никой не може де те осъди за това.

Зааедно с Прокопиев оправдаха и Трайков, и Дянков, те нямат медии.
Е,.могат ли за едно и също нещо да оправдаят само.Прокопиев?! Това явно ще значи,.че съдът отсъжда заради медията, а не заради доказателствата. А че неявно е така, е друг  въпрос.
Виж целия пост
# 13 767
Ето всичко, което финансират от Америка за България
Виж целия пост
# 13 768
21:04 / 11.05.21
Христо Иванов: Тепърва ще говорят хора, мачкани от управляващите
След изборите: ген. Стефан Янев е назначен за служебен премиер (хронология)

© Юлия Лазарова


Изказването на бившия премиер Бойко Борисов, че предстои ГЕРБ да се сблъскат с много пари на олигархията, изправени срещу тях, е израз на съзнаването, че тепърва предстои да заговорят хора, които са били мачкани от управляващите, коментира съпредседателят на "Демократична България" Христо Иванов в предаването "Алтернативата" по ТВ1. Той припомни думите на зърнопроизводителя Светослав Илчовски, че е чакал времето на управляващите да мине и прогнозира, че и други ще заговорят.

"Мина времето на Борисов и той по-добре от всички си знае приятелчетата. Сега приятелчетата изскочиха. Това няма да е красива гледка, както не беше красива гледка и спорът между двамата (Илчовски и Иван Ангелов - б.а.). Това е ГЕРБ, тези хора те са ги създавали, подхранвали, доили, щавили със своите прокурори, със своята НАП, със своите кметове. И сега тези хора въстават, започват да говорят, да се спъват в собствените си неумения да говорят, да изказват истината за ГЕРБ.


Роузи , това е изказване на  ХИ.

Къде се казва че Илчовски е искал да се изкаже и Борисов не му е позволил?
От изказването на Илчовски  точно кой  обвинява  че не му е позволил  да се изказва?
Защо прехвърляте   оплакванията към Борисов
Илчовски се оплаква от Иван Ангелов .
ХИ   е във властта  с 10-тина процента . Защо не можа да си прокара иидеите като политик
Ми да стане адвокат и да защитава Илчовски .
И това не мож
А какво може ХИ??
Правилно ли би било заключението
ХИ  нищо не може . Нито като политик , нито като адвокат . Говори само празни приказки . .
Говоренето на празни приказки наказуемо ли е?
Виж целия пост
# 13 769
независима медия издържана от Америка за България е нонсенс.

Не е нонсенс
Фирмите кандидатстват за финансиране
и го получават


това кандидатстване е точно като, обществените поръчки на ББ - все едни и същи фирми печелят. Но явно само в слуая на ББ - е корупция и нещо лошо, при Америка за България всичко се прави заради едната свобода на словото.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия