Парламентарни избори, 2021 - мнения, оценки, коментари и всичко около тях

  • 927 537
  • 38 566
# 14 220
Военен до 2014, вкл. военен аташе в Щатите. 2014 се уволни от БА.   Секретар на Радев по сигурност и отбрана. Служебен военен министър 2017
Виж целия пост
# 14 221
...
Да и на мен ми стана интересно. Какво е работил Стефан Янев? Наистина не зная биографията му.

...

https://www.mod.bg/bg/doc/biography/ministry_sa_op.pdf

Благодаря, ясно. Работил е началник на войници, или иначе казано - с пръст. Simple Smile
Виж целия пост
# 14 222
Скрит текст:
...
Да и на мен ми стана интересно. Какво е работил Стефан Янев? Наистина не зная биографията му.

...

https://www.mod.bg/bg/doc/biography/ministry_sa_op.pdf
Благодаря, ясно. Работил е началник на войници, или иначе казано - с пръст. Simple Smile

Както се казва - не е ли ББ, не ми го хвали.
Виж целия пост
# 14 223
Скрит текст:
...
Да и на мен ми стана интересно. Какво е работил Стефан Янев? Наистина не зная биографията му.

...

https://www.mod.bg/bg/doc/biography/ministry_sa_op.pdf
Благодаря, ясно. Работил е началник на войници, или иначе казано - с пръст. Simple Smile

Както се казва - не е ли ББ, не ми го хвали.

Все още няма за какво да го похваля. Нито го знам, нито го познавам.
Виж целия пост
# 14 224
Така управляваха предишните, Баце, "пестеливият", пестеше и от тестове по време на епидемия. Най-бедните граждани в ЕС сами си плащаха тестовете.
Това илюзорно и повтаряно многократно "добро финансово състояние" е резултат от пестене на елементарни неща, които ни се полагат по принцип.
На мен ми е интересно, настоящия финансов министър дали ще подготви актуализация на бюджета, коята да внесе в бъдещото НС! Дори и то да не оцелее, ще има поне три седмици живот.

DeltaAzimut,
Генерала е правил кариера. Това му е била работата. Едва ли се е целил във високи постове, извън такива свързани с армията. Просто е стечение на обстоятелствата.
Виж целия пост
# 14 225
Скрит текст:
Скрит текст:
...
Да и на мен ми стана интересно. Какво е работил Стефан Янев? Наистина не зная биографията му.

...

https://www.mod.bg/bg/doc/biography/ministry_sa_op.pdf
Благодаря, ясно. Работил е началник на войници, или иначе казано - с пръст. Simple Smile

Както се казва - не е ли ББ, не ми го хвали.
Все още няма за какво да го похваля. Нито го знам, нито го познавам.

И аз, но като му гледам биографията, не мога и първосигнално да му отрека наличието на години и работа, и стрес, за които ставаше дума.
Виж целия пост
# 14 226
Янев се е срещнал с Херо Мустафа.
Виж целия пост
# 14 227
Янев се е срещнал с Херо Мустафа.
И ..... станало ли е нещо! Да не я е поканил на обяд!
Виж целия пост
# 14 228
Определиле са посоката. Надали ще го съобщят на широката общественост.
Виж целия пост
# 14 229
Янев се е срещнал с Херо Мустафа.
И ..... станало ли е нещо! Да не я е поканил на обяд!

Мисля, че не е лош знак да се срещне първо с американския посланик - https://segabg.com/hot/category-bulgaria/sluzhebniyat-premier-i- … KktjXnqqlXinBojdQ
Виж целия пост
# 14 230
Определиле са посоката. Надали ще го съобщят на широката общественост.
Тц, няма. Слави да започва да записва Американския химн. Smile
Виж целия пост
# 14 231
Укрепване и развитие на българо-американските отношения.
https://www.24chasa.bg/novini/article/9793929

Защото румънския президент Клаус Йоханис казва: "НАТО трябва да продължи да засилва своята отбрана и възпираща позиция, особено на източния фланг"
https://news.bg/world/9-darzhavi-ot-iztochna-evropa-iskat-zasile … to-v-regiona.html

Докато
Седем пъти повече опити нелегални имигранти да влязат у нас незаконно през българо-турската граница.
https://dnes.dir.bg/krimi/drastichen-skok-na-migrantskiya-natisk … rtsiya-i-turtsiya
Виж целия пост
# 14 232
Естествено. Представям си какво щеше да се изсипе, ако се беше срещнал първо с Митрофанова.
Ама нали Борисов ни "пази" от комунистите 😜
Сега си мълчат.
А и в последните месеци доста се коментира корупцията в България от страна на САЩ.
Е, вярно е, че пишат доклади на коляно според Георг, но все пак.
Виж целия пост
# 14 233
Набълбукахме се с генерали по смутно време😄
Нека малко се притесни и Херо, уж беше погнала предателите и цялата акция се изчерпа с един семпъл съдия.
На мен ми е смешно, за вас не знам.
Започва роман Многозначителното мълчание на генералите
Виж целия пост
# 14 234
https://bird.bg/specov-nap/?fbclid=IwAR0pJvYxQo-CE-CpSYtxhGMAmqm … JeqnFssA5_lBJcU18

явно човека не случайно са го сложили за шеф на НАП, наясно е с практиките за криене на данъци
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия