Парламентарни избори, 2021 - мнения, оценки, коментари и всичко около тях

  • 927 960
  • 38 566
# 13 620
цялата инфорация за взривовете идва от едно НПО с десет комютъра и осем служителя, което разкрива заговори на килограм. Би било интересно да се разбере как Белинкат са получили достъп до данните за влизащите в България, които поне на теория са държавна тайна. Иначе стар служител на Кинтекс обясняваше, че пожарите и взривовете са стар метод за заличаване следи от контрабанда с оръжие
Виж целия пост
# 13 621

Не вярвам да мине бариерата, но гласоподавателите са непредвидими, да не забравяме кой ни управлява толкова години

Виж целия пост
# 13 622
Аз влизам с въпрос:
Странно ми е , защо утре церемонията по предаване на властта, от 12 ч в гранитната зала на МС, ще е закрита за медии, журналисти? Никога преди, поне от когато аз помня, не е било така.
Виж целия пост
# 13 623
Последно Радев проруски или проамерикански президент е? Trollface
Умен президент е.
Виж целия пост
# 13 624
Аз влизам с въпрос:
Странно ми е , защо утре церемонията по предаване на властта, от 12 ч в гранитната зала на МС, ще е закрита за медии, журналисти? Никога преди, поне от когато аз помня, не е било така.
Ако е вярно, най-вероятно защото ББ е отказал да отиде и да не влизаме с резил в световните новини.
Виж целия пост
# 13 625
Нямах никакво време днес да проследя събитията. Но сега намерих, за да се запозная с биографиите на служебните министри и служебния премиер.
Включително говорител и PR Wink
С резерви съм единствено към Янаки Стоилов. А, да... и към PR-ката Simple Smile
Чудесен, много по-добър втори избор на служебен кабинет, в сравнение с първия такъв, назначен от Радев.
И не мога да пропусна да благодаря на Борисов за "неуморния" труд, за неговата "честност". Просто няма да ми стигне времето да изкажа всичко, което заслужава.
Да се свети името му. Предлагам да се канонизира 😇
Но пък Ива Николова се е постарала. Да не мисля аз хилядите благодарствени слова.
Ще сложа тук стиха, създаден специално за него от тази наша най-видна "мисирка".


Да пребъде!

Офффф, най-после.
Тик-так. Балонът се надува... ПУК Simple Smile
Виж целия пост
# 13 626
Последно Радев проруски или проамерикански президент е? Trollface

И аз не зная, но ми е интересно някой смята ли за редно руснаците да могат да си взривяват разни работи у нас?
...

Мисля, че руската връзка с взривовете все още е в сферата на хипотезите, а не в сферата на установените факти.

Но така или иначе, щом членуваме в един съюз, трябва да сме лоялни.

rorik, нашият президент не може да диктува как да се държи руския патриарх, може само да му отговори. Което той и направи.
https://www.vesti.bg/bulgaria/eto-kak-prezidentyt-radev-otgovori … -patriarh-6080812
В приетата декларация наистина я има.и България,  и че е според изнесеното  от течащото разследване на нашите служби. В т. 4;
https://www.presidency.ro/en/media/press-releases/joint-declarat … charest-9-meeting
Виж целия пост
# 13 627
Аз влизам с въпрос:
Странно ми е , защо утре церемонията по предаване на властта, от 12 ч в гранитната зала на МС, ще е закрита за медии, журналисти? Никога преди, поне от когато аз помня, не е било така.
Ако е вярно, най-вероятно защото ББ е отказал да отиде и да не влизаме с резил в световните новини.

Преди няколко дни Ива Митева каза, че ББ е в болничен до 18 май, а останалите министри са в отпуск. Може би няма кой да предаде властта?
Виж целия пост
# 13 628
Славчо трябва малко да вземе акъл от Радев в това отношение. Дрънкаше по БНР , че много “обичал” Русия, щот освободила родния му Плевен. Обаче сега сме били в другата група и не можело така - днес с тия, утре с ония, трябвало да сме лоялни. Ми може бе, ако си умен - може.
Виж целия пост
# 13 629

Ще сложа тук стиха, създаден специално за него от тази наша най-видна "мисирка".



Не може да има такова падение, кажете ми че е фейк🤪🙀
На ред са Илиана Б. , Валерия В., Антоанета, Румяна….Деница….Лелеее, за цяла антология се събраха дами. А ако утре се спретне и малко митингче, както преди 8 г. , Ива може да рецитира и пред публика и ТИР с прасета , евентуално🤔😃
Виж целия пост
# 13 630

Чудесен, много по-добър втори избор на служебен кабинет, в сравнение с първия такъв, назначен от Радев.
какво по-добро очакваш да свършат за тези 60 дни?
Виж целия пост
# 13 631
Последно Радев проруски или проамерикански президент е? Trollface

И аз не зная, но ми е интересно някой смята ли за редно руснаците да могат да си взривяват разни работи у нас?
...

Мисля, че руската връзка с взривовете все още е в сферата на хипотезите, а не в сферата на установените факти.

Но така или иначе, щом членуваме в един съюз, трябва да сме лоялни.
Скрит текст:
rorik, нашият президент не може да диктува как да се държи руския патриарх, може само да му отговори. Което той и направи.
https://www.vesti.bg/bulgaria/eto-kak-prezidentyt-radev-otgovori … -patriarh-6080812
В приетата декларация наистина я има.и България,  и че е според изнесеното  от течащото разследване на нашите служби. В т. 4;
https://www.presidency.ro/en/media/press-releases/joint-declarat … charest-9-meeting

Poppea, точно това имам предвид - засега говорим за сферата на хипотезите, а не за приключилото разследване на прокуратурата ни, не съм проследила спора им с ЕМКО дали от прокуратурата изнасят неверни данни, но така или иначе предстои да видим докъде ще стигнат, ако изобщо стигнат донякъде.

ПП Позицията на Слави всъщност ми се стори доста сходна с позицията на Радев - емоционално сме обвързани с Русия, но трябва да сме лоялни към съюзниците си.
Виж целия пост
# 13 632
Ставаше въпрос дали журналистът си е измислил, е, не е, има го в декларацията казано. Споменато е, че.тече разследване, но е и казано като изнесена от нашите служби информация, тоест, сметната е за достатъчно надеждна да се позоват на нея в официална декларация.
Виж целия пост
# 13 633
Ставаше въпрос дали журналистът си е измислил, е, не е, има го в декларацията казано. Споменато е, че.тече разследване, но е и казано като изнесена от нашите служби информация, тоест, сметната е за достатъчно надеждна да се позоват на нея в официална декларация.

Извинявай, понеже не си цитирала поста със съмненията към журналиста, а моя, се обърках. Информацията, че водим такова разследване, разбира се, не подлежи на съмнение и няма основания да не се позоват на нея.
Виж целия пост
# 13 634

Чудесен, много по-добър втори избор на служебен кабинет, в сравнение с първия такъв, назначен от Радев.
какво по-добро очакваш да свършат за тези 60 дни?

Ще ти отговоря след около 60 дни Simple Smile
Ако ти не си отговориш сам дотогава Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия