Парламентарни избори, 2021 - мнения, оценки, коментари и всичко около тях

  • 927 928
  • 38 566
# 13 605
Имал е преди 8 години. Сега няма Simple Smile
Виж целия пост
# 13 606
Последно Радев проруски или проамерикански президент е? Trollface
Виж целия пост
# 13 607
Еми по-добре ми стои Минеков като министър на културата от Калин Вельов....Обаче за Ст. Кацаров наистина съм го чувала да се изказва против мерките и това хич не е ок в тази ситуация.

Няма нищо чудно - самият РР е против мерките и е сложил съмишленик на този пост. Добре, че не назначи Мангъров. Макар, че нещата вече вървят към оправяне и е все тая дали подкрепят мерките или не. Ангелов изнесе цялата пандемия на гърба си, така че на новия министър няма да му се налага да се напъва много
Виж целия пост
# 13 608
Имал е преди 8 години. Сега няма Simple Smile

Да, вече няма.
Само субсидии в размер на близо 5 милиона

А Ангелов взима близо 11 милиона, за хуманно отношение към кокошките. Дано наистина да е такова, но се съмнявам
Виж целия пост
# 13 609
Дано да е така както казваш, но ако се разпашем съвсем може и неприятно да се изненадаме.
Виж целия пост
# 13 610
Скрит текст:
Ето как се говори в държава, която не е на 112-то място по свобода на словото. Там вероятно не се трият и неудобните за властта мнения из нета.

https://zdravni.eu/%d1%81%d0%bb%d0%b0%d0%b2%d0%b8-%d1%82%d1%80%d … zUkOdY6ocosC519lI
И това ми го казва някой /Слави/, който мълча сума време. Нахално е.

Слави на теб нищо не ти казва.
Пуска видеоматериал. Laughing В който той изобщо не участва.
Grinning Пуска го с цел и коментар, насочен към зрителите.  
Въпрос на възприятие и разбиране.
Това висео е от преди да се разболее.
Приканва другите  в НС  да произнесат такава рея.

Той самият се оплака от лекар който му казал да се погрижи сериозно за здравето си , защото имал някакво заболяване което е сериозно . Не разбрах  дали му е казал в прав текст че ако не го направи , ще умре. Но такива намеци направи .
На едно от  показванията си във ФБ ,след мистериозните си болнични ,  смутолеви  че  състоянието му е такова каквото в цялата държава .
Призовава другите  а той  какво направи?
Показва ни другите колко са смели?
А къде е неговата смелост? 

За Слави е по важно да си направи концерт в Арената    и да си продаде билетите? Оплакваше се и от отсъствието на зрителите  в шоуто му .
Нямам  против човек да разполага както си иска  със собственото си здраве .
Но той стана политик , с претенции да управлява чужди  животи .
Но позиция по този въпрос не чухме .
Виж целия пост
# 13 611
Скрит текст:
Еми по-добре ми стои Минеков като министър на културата от Калин Вельов....Обаче за Ст. Кацаров наистина съм го чувала да се изказва против мерките и това хич не е ок в тази ситуация.

Няма нищо чудно - самият РР е против мерките и е сложил съмишленик на този пост. Добре, че не назначи Мангъров. Макар, че нещата вече вървят към оправяне и е все тая дали подкрепят мерките или не. Ангелов изнесе цялата пандемия на гърба си, така че на новия министър няма да му се налага да се напъва много

Мисля, че в най-лошия случай нещата ще си вървят хаотично като при Ангелов. Хубавото е, че от ЕС ни позволиха да коригираме куция ход с ваксините. Лошото ще е, ако служебното правителство /според личните нагласи на Кацаров, ако все още държи на тях/ не наблегне на някаква информационна кампания, за да мръднем от това последно място в ЕС. Ако поне държи на мнението си да се ваксинират масово възрастните над 65 и хронично болните и успее да направи нещо в тази посока, вече ще е плюс.
Виж целия пост
# 13 612
Последно Радев проруски или проамерикански президент е? Trollface

Не зная кой го охарактизира като проруски .
Моето мнение че и той не знае  какъв е.
Виж целия пост
# 13 613
Последно Радев проруски или проамерикански президент е? Trollface

И аз не зная, но ми е интересно някой смята ли за редно руснаците да могат да си взривяват разни работи у нас? И има ли нещо странно да си имаме паметник на Альоша, да посрещаме туристите им и в същото време да не искаме да взривяват разни неща на наша територия или да се окажем в трета световна? За мен позицията на РР е разумна. Друг е въпроса, че от тез братята раши едва ли са много впечатлени:

"Военният конвой на НАТО обърка пътя, докато преминаваше през България"
https://fakti.bg/bulgaria/578120-voenniat-konvoi-na-nato-obarka- … she-prez-balgaria
Виж целия пост
# 13 614
Ето как се говори в държава, която не е на 112-то място по свобода на словото. Там вероятно не се трият и неудобните за властта мнения из нета.

https://zdravni.eu/%d1%81%d0%bb%d0%b0%d0%b2%d0%b8-%d1%82%d1%80%d … zUkOdY6ocosC519lI

Гледах го.
Искам да чуя и отговора на С.Курц.
Иначе такива сме слушали много досега от наши върли противници на мерките. Някои после имаха челен сблъсък, но това е друга тема
Ние сме пример как без мерки сме мнооого далеч от цитираната Швеция.
Т.е. не е добре да се дава за пример тя изобщо. Тяхното доверие в държавата е различно и хората имат друго поведение. Това, което при нас е разписано като мерки, те си го прилагат, като препоръка.
Виж целия пост
# 13 615
Последно Радев проруски или проамерикански президент е? Trollface

И аз не зная, но ми е интересно някой смята ли за редно руснаците да могат да си взривяват разни работи у нас? И има ли нещо странно да си имаме паметник на Альоша, да посрещаме туристите им и в същото време да не искаме да взривяват разни неща на наша територия или да се окажем в трета световна? За мен позицията на РР е разумна. Друг е въпроса, че от тез братята раши едва ли са много впечатлени:

"Военният конвой на НАТО обърка пътя, докато преминаваше през България"
https://fakti.bg/bulgaria/578120-voenniat-konvoi-na-nato-obarka- … she-prez-balgaria

Какво значи разумна позиция . Той няма никаква  позиция . Грешна или правилна   но аз не виждам поиция .
Всички видяхме как  руския патриарх се държа с него .  Като с подчинен , който трябва да му се подчинява.
И като аналогия   той унизи България в лицето на Президента ни .

През рускотурската озвободителна война  и руснаците не са знаели пътя за София .
Българи са ги превели през планината . Българи с волски коли са им  карали храна  на 200 км да ги хранят при Плевен .
Виж целия пост
# 13 616
Последно Радев проруски или проамерикански президент е? Trollface

И аз не зная, но ми е интересно някой смята ли за редно руснаците да могат да си взривяват разни работи у нас?
...

Мисля, че руската връзка с взривовете все още е в сферата на хипотезите, а не в сферата на установените факти.

Но така или иначе, щом членуваме в един съюз, трябва да сме лоялни.

rorik, нашият президент не може да диктува как да се държи руския патриарх, може само да му отговори. Което той и направи.
https://www.vesti.bg/bulgaria/eto-kak-prezidentyt-radev-otgovori … -patriarh-6080812
Виж целия пост
# 13 617
За мен, руските взривове у нас, разкрити изведнъж ат американските служби, точно днес, когато си изостриха до крайност отношенията са  нескопосан опит за хвърляне на прах в очите.
Не мисля, че трябва чак толкова плътно трябва да се долепваме до новия голям брат, че като се сритат с другия, да го отнесем първо ние.
Виж целия пост
# 13 618
Последно Радев проруски или проамерикански президент е? Trollface

И аз не зная, но ми е интересно някой смята ли за редно руснаците да могат да си взривяват разни работи у нас?
...

Мисля, че руската връзка с взривовете все още е в сферата на хипотезите, а не в сферата на установените факти.

Но така или иначе, щом членуваме в един съюз, трябва да сме лоялни.

rorik, нашият президент не може да диктува как да се държи руския патриарх, може само да му отговори. Което той и направи.
https://www.vesti.bg/bulgaria/eto-kak-prezidentyt-radev-otgovori … -patriarh-6080812

Прочетох това "Участниците изразиха тревога от саботажните действия на Русия в Чехия и България..." и реших, че са ги доказали, но може и израза да е лична интерпретация на журналиста. То от нашите новинари трудно се разбира нещо обикновено.
https://bntnews.bg/news/nato-pred-sreshta-na-varha-prezidentski- … -1105549news.html

absurT, то американски бази вече си имаме и няма отърване. Преди 15 години беше времето да се изсулим от примката и Станишев да се извърти да не ги разполагат. Сега ни остава само да се молим примката да не ни удуши.
Виж целия пост
# 13 619
За мен, руските взривове у нас, разкрити изведнъж ат американските служби, точно днес, когато си изостриха до крайност отношенията са  нескопосан опит за хвърляне на прах в очите.
Не мисля, че трябва чак толкова плътно трябва да се долепваме до новия голям брат, че като се сритат с другия, да го отнесем първо ние.
Мисля че не са американските служби . Мисля че са си  нашите .
Помните ли Мей как беснееше да изгоним посланици ей така .
Не го направихме тогава защото си следвахме нашите задачи .
Направихме го  когато  ние искаме и нашите служби имаха достатъчно факти .
Точно защото ни смятат за проруски американците  не ни доверяват никаква информация . Или някаква незначителна .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия