Парламентарни избори, 2021 - мнения, оценки, коментари и всичко около тях

  • 927 784
  • 38 566
# 13 695
Къде са ДБ и зелените депутати, които бяха в НС?

Протест против фермата за норки, да видим новия еко министър какво ще направи
https://faktor.bg/bg/articles/protest-zatvorete-fermata-za-norki … na-gradus-vednaga

така от снимката тоя протест и каре белот не може да направи
Виж целия пост
# 13 696
rorik, споко. Новата комисия заяви, че ще направят сметките.

Отделно 45 НС не поиска активна регистрация и изчистване на избирателните списъци.
Виж целия пост
# 13 697
rorik, споко. Новата комисия заяви, че ще направят сметките.

Отделно 45 НС не поиска активна регистрация и изчистване на избирателните списъци.
Спокойна съм .
Те  ще направят сметка и че хората по селата ще гласуват за по 1 минута?

Я, каква изненада
От "Дневник"
Г-н Минеков се оплаква че "еднокнижника" не оставил пари за културата му .
То не е като да скачаш по жълтите павета и да искаш . Трябва да ги изкарваш. Нали сте многокнижници.
Боросов се опитал да прехвърли "горещия картоф  " олигархита  на новото правителство
Той не се опитва , той ги прехвърли. Доколкото си спомням  новото правителство ги искаха . Ето им ги.
Асен Васлев  критикува ББ че не му е актуализирал бюджета.
Разперили са ръце и казват , ама то няма пари ли?
Ами няма , то те трябва някой да ги изкарва и да пълни бюджета.
И за капак
Стефан Янев - не съм човек който дава  празни обещания.
Не казва какви обещания и на кого ги е обещавал?
Виж целия пост
# 13 698
Доколкото четох, Борисов е бил на предаването,  поздравил Радев за добрия  избор и казал, че са на разположение за съдействие. И изразил надежда за честни избори. Явно не изглежда притеснен. Не съм била.там и не гарантирам.за казаното, обаче. Simple Smile Може и да трепери, и да се е скрил, а там да е изпратил двойник. Joy

А пред следващите правителства наистина има тежки задачи. Служебното не се знае до кога ще е. Отделно, че това наливане на пари в развития свят заради Ковид може да има ефекти върху инфлацията в ЕС.  Отделно, че.мигрантите в Турция не са се изпарили, там са си.
 Та ще гледаме.
Виж целия пост
# 13 699
Бил е на предаването, имаше снимка ръкостискне с Янев

Интересен коментар
Делото Илчовски, трибуналът „Манолова“ и порнографията като политическо мислене
http://sulla.bg/2021/05/12/5720.html
Виж целия пост
# 13 700
Два месеца е мандата на служебния кабинет, до изборите на 11 юли и евентуално избора на новото правителство, в следващите няколко дни
Виж целия пост
# 13 701
Доколкото четох, Борисов е бил на предаването,  поздравил Радев за добрия  избор и казал, че са на разположение за съдействие. И изразил надежда за честни избори. Явно не изглежда притеснен. Не съм била.там и не гарантирам.за казаното, обаче. Simple Smile Може и да трепери, и да се е скрил, а там да е изпратил двойник. Joy

А пред следващите правителства наистина има тежки задачи. Служебното не се знае до кога ще е. Отделно, че това наливане на пари в развития свят заради Ковид може да има ефекти върху инфлацията в ЕС.  Отделно, че.мигрантите в Турция не са се изпарили, там са си.
 Та ще гледаме.
Ако наистина се е държал така достойно Борисов, хубаво беше да се отрази широко в медиите. Така се прави. И да - съгласна съм, че тежки задачи очакват новото правителство. Здравният да си опича акъла отсега.
Виж целия пост
# 13 702
Да, бил е, но не допусна медии. Само по неговия канал. От днес няма да разполага с премиерската служба да му слугува.
Виж целия пост
# 13 703
Да, бил е, но не допусна медии. Само по неговия канал. От днес няма да разполага с премиерската служба да му слугува.

Защо точно той да не ги е допуснал? Янев, ако е искал да бъде отразено, кой ще му попречи?
Виж целия пост
# 13 704
Май РР каза няма да има медии, може би заради панемията.
Виж целия пост
# 13 705
В профила на ББ е качено видео.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3087442171483832& … d=100006542380422
Виж целия пост
# 13 706
Май РР каза няма да има медии, може би заради панемията.

Това същия Румен Радев ли е, който миналата година на 3-ти март се подиграваше нагло на мерките и обвиняваше правителството, че е измислило пандемията, за да не допусне струпване на хора на връх Шипка?
Виж целия пост
# 13 707
В новините по Нова нюз, имаше кадри от предаването на властта, в частта с поучителното изказване на новоизлюпения финансов министър. Той се скара на Ананиев, че не били направили актуализация на бюджета, която актуализация щяла да бъде признание пред обществото, че кризата е много по-тежка, отколкото е представена. Ананиев, съвсем културно го изпрати "у лево" с обяснението, че по преценка на министерството, актуализация не е била нужна, тъй като и приходите и резерва са на необходимото ниво Така че, който иска актуализация е свободен да си я спретне сам и да признава каквото си иска пред обществото. От мен - евала за брилянтното поведение на Ананиев Simple Smile

П.П. Упс, грешка - Ананиев, не Ангелов JoyJoyJoy
Виж целия пост
# 13 708
Не ми стана ясно защо министър Ангелов се изказва по актуализацията на бюджета обаче, нямаме ли си финансов министър?
Виж целия пост
# 13 709
Да, бил е, но не допусна медии. Само по неговия канал. От днес няма да разполага с премиерската служба да му слугува.

Защо точно той да не ги е допуснал? Янев, ако е искал да бъде отразено, кой ще му попречи?

Това се разпространява още от вчера и днес.

Аз не видях проблем в Президентството. Не е ли показателно, че в профила на Борисов се появи видео със сдаването.

Само на мен ли ми се е причуло, че в разговор между Ананиев и Борисов се каза, че добавките за пенсионерите ще са осигурени за май и юни?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия