Парламентарни избори, 2021 - мнения, оценки, коментари и всичко около тях

  • 927 710
  • 38 566
# 13 785
E, понамекна за предимно мъжкия състав на правителството и че ГЕРБ имали много жени, щото те били по-нещо си. Между другото мен това страшно ме дразни. Колко жени, колко мъже. Какво значение има това, търсят се подходящите хора, няма квоти по пол.
Виж целия пост
# 13 786
Финансират изрядните и това винаги е явно заявено, в някой ъгъл на страницата на медията. Няма тайно финансиране тук
Кои медии са изрядни?
Една медия която позволява на ХИ  да излезе и да каже  че има корупция , ХИ трябва да е конкретен
Кой е корумпиран и  да представи  доказателството за обвиненията.
Медията не носи ли отговорност за такова поведение ??
Някои си мислят че могат да хвърлят кал ей така и това да не е наказуемо?
Защо прокуратурата трябва да  се самосезира и да ви търси доказателства?
И като няма доказателства да ви ги изфабрикува ли??
Виж целия пост
# 13 787
Скрит текст:
Америка за България е представител на сили, които си имат свои цели и интереси и си ги прокарват. Отдавна вече не вярваме в безкористието на Големия брат, въпреки че отлично сме се възползвали от безспорно чудесните неща които правят у нас. И като казвам сме, имам предвид наистина сме. Само че вече не сме аборигените, на които трябва да се донесе свобода в обществения живот и да се научат на свобода на словото и подобни благини на демократичния свят, вече можем да различаваме тенденциозността в определени твърдения и защо се правят, защо се залага на определени хора и така нататък. Наистина, нашите хора са, но все пак не сме кьорави, да си имаме уважението.
Тръмп беше спрял финансирането от Конгреса за ляволибералните пропагандни инструменти по света. Байдън го възстанови.
Така че те ще наберат сила.

Много ми е трудно да оценя Дневник и Капитал като "изрядни медии", освен като изрядни към поръчителите си. В една тоталитарна среда те просто не биха съществували.

По БНР информират обществото за партията на Жан Виденов Grinning.
Виж целия пост
# 13 788
Двата екипа, които отиват на едно и също място да си предадат властта.





Каква е причината непрекъснато около теб да кръжат полицейски коли. Менискусът ли не е добре, ама пък видяхме, че се е възстановил гражданинът Борисов.
Нали има осигурена охрана и за двамата от НСО.
Едните спокойно се разхождат по жълтите павета, другите - полицай, НСО, полицай, НСО...
Виж целия пост
# 13 789
Двата екипа, които отиват на едно и също място да си предадат властта.

Скрит текст:




Каква е причината непрекъснато около теб да кръжат полицейски коли. Менискусът ли не е добре, ама пък видяхме, че се е възстановил гражданинът Борисов.
Нали има осигурена охрана и за двамата от НСО.
Едните спокойно се разхождат по жълтите павета, другите - полицай, НСО, полицай, НСО...
А откъде са снимките, че и чичко гугъл се затрудни да ми ги открие?
Виж целия пост
# 13 790
И аз не ги откривам с Гугъл. Може да са всякакви снимки, направени по всякакъв повод.
Виж целия пост
# 13 791
Това е ясно, но не е ясно по какъв повод и кога са снимани.

Одеве говорих да финансирането от американския Конгрес и пропагандните лостове за медийна обработка на населението, та в тази връзка днес чух, че се е пръкнало поредното формирование, което да следи за нашата потъпкана медийна свобода (въобще на Балканите всъщност)
https://www.vaticannews.va/bg/world/news/2021-05/rajda-se-balkan … obodni-medii.html
Виж целия пост
# 13 792
И аз не ги откривам с Гугъл. Може да са всякакви снимки, направени по всякакъв повод.
Точно.
Абе то си беше ясно, че след избора на Байдън ще се засилва натиска да ни вкарат в "правия път". За кой ли път...
Виж целия пост
# 13 793
E, понамекна за предимно мъжкия състав на правителството и че ГЕРБ имали много жени, щото те били по-нещо си. Между другото мен това страшно ме дразни. Колко жени, колко мъже. Какво значение има това, търсят се подходящите хора, няма квоти по пол.
Joy
Ясно.
Явно съм гледала съкратен вариант.

Жан Виденов щял да прави партия и да участва на следващи избори.
Really?
Виж целия пост
# 13 794
Роузи, не че нещо, но посочи държава в света, в която да няма картели. Или корупция.
Северна Корея. Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 13 795
Скрит текст:
Роузи, не че нещо, но посочи държава в света, в която да няма картели. Или корупция.

Това е най- тъпата опорка, която оправдава всички безобразия
Има дъжави с малко такива, където тези престъпляния се разследват и наказват
и държави, в които цари беззаконие и медийно затъмнение и разбойниците управляват

Когато, в темата за Ковид някой изкаже недоволство от организацията на Пандемията и ваксинацията, все се намира и някой да каже, че всички ще умрем
Не е опорка! Не си позволявай, без да ме познаваш, да ме причисляваш към едни или други.
Аааа, споко, недей да се нервиш, явно не следиш тези теми Фнимателно още от миналото лято.
..........................
Аз влязох, за да кажа, че съм впечатлена от вече бившия премиер, от начина, по който сдаде властта - с малко думи, с нормален тон и о, чудо - този път не каза нищо негативно за Радев. Браво.
Явно ПР-ите му са се светнали най-накрая, че денонощното дуднене по Радев, Орешарски, комунистите, и т.н. не само не помага за рейтинга му, но даже влошава положението, и са го посъветвали, както той се изразява, "лоша дума да не казва".
Виж целия пост
# 13 796
Минавайки покрай радиото , чувам въпрос предполагам от журналист
Ще разследвате ли Борисов. Или може би имаше и г-н .

Отговорът  не зная от кого .
Щом Пезидентът е казал . В рамките на времето което имаме .

Извинете , за кой Борисов  става въпрос?
За какво ще разследват някой си Борисов  ?
Извинете Служебния кабинет следствие ли е ,  прокуратура ли е?
В тая държава , следствие ,  прокуратура няма ли?
Това ли е по доброто което е назначено за СК ?
Виж целия пост
# 13 797
А, няма значение пола..., с тези леви, неолиберални идеологии и т.н.  в т.нар. развити страни  и пари, които се наливат, очаквайте скоро квоти.

Ето образец как трябва да бъде
U.S. Embassy Sofia :
 Администрацията на Байдън-Харис е най-разнородната досега
От 1500 назначения на президента Джо Байдън до този момент:
➡️58% са жени
➡️53% се самоопределят като не бели
➡️14% са ЛГБТК+
➡️3% са хора с увреждания
➡️15% са първите в техните семейства, които са учили в университет
➡️32% са натурализираните граждани или деца на имигранти.
go.usa.gov/xHGMr

БХК е публикувал доклада си за човешките права у нас, 2020 е била много лоша за правата, сега с това небалансирано правителство ще се сринем в класацията за 2021, дано балансираме с президентка 2022...

П.П. А заради скандала диван гейт, Урсула се закани да има нови директиви.
Виж целия пост
# 13 798
Роузи, да вземем за пример САЩ. И цензура има, дори и на филмите, произведени в Холивуд. И картели има, и корупция. Но на много по-високо ниво. Сорос и "Америка за България" от къде са?
Виж целия пост
# 13 799
Минавайки покрай радиото , чувам въпрос предполагам от журналист
Ще разследвате ли Борисов. Или може би имаше и г-н .

Отговорът  не зная от кого .
Щом Пезидентът е казал . В рамките на времето което имаме .

Извинете , за кой Борисов  става въпрос?
За какво ще разследват някой си Борисов  ?
Извинете Служебния кабинет следствие ли е ,  прокуратура ли е?
Това ли е по доброто което е назначено за СК ?

Мисля, че това имаш предвид.

На излизане от сградата на МС вицепремиерът и служебен вътрешен министър Бойко Рашков отговори дали ще ревизира „Борисов 3“  :

„Ревизия на властта, доколкото всички знаем, започнаха да правят в парламентарната комисия. Към нас в момента подобни изисквания няма. Щом е казал президентът, ще има осветляване, дотолкова доколкото времето ни позволи“.

За приоритетите каза:

„Ще вземем всички мерки, които законът предвижда за функциите, дейността, правомощието на органите на МВР, така че да гарантираме на българските граждани, на цялото общество провеждането на честни, прозрачни избори, които няма да имат основание някои да ги оспорват. Другите задачи - спокойствие, противодействие и превенция на престъпността в тези вече летни, бих казал, месеци, които предстоят  са предпоставки за засилване на миграционния натиск“.

"Ще обърнем много сериозно внимание да не се допуска купен вот, който изкривява политическата картина в страната и уронва престижа на България пред света".

Не ми звучи да се изживяват като следствие или прокуратура и никого няма да разследват. Евентуално, ако има време, ще има и някаква ревизия на кабинета Борисов 3. Това не е необичайно, Близнашки мисля започна с пълна ревизия на финансите и програмата за регионите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия