Парламентарни избори, 2021 - мнения, оценки, коментари и всичко около тях

  • 927 799
  • 38 566
# 13 740
Попеа, тази класация не се формира от нашенски журналисти, а от Репортери без граници, така че категорично не си права. И като гледам отразяването в различните медии на скандала с Илчовски например, то направо си личи кой с кого е. Пък мисирката И.Николова и стихотворение посветила на кумира си ББ. Направо розово малеби!
Виж целия пост
# 13 741
Попеа, тази класация не се формира от нашенски журналисти, а от Репортери без граници, така че категорично не си права. И като гледам отразяването в различните медии на скандала с Илчовски например, то направо си личи кой с кого е. Пък мисирката И.Николова и стихотворение посветила на кумира си ББ. Направо розово малеби!
Само че репортери без граница питат определени наши журналисти, близки до председателка на това НПО. С анкета. И никой друг от нашите журналисти, освен тях.  И те са точно от икономедия. Категорично ти препоръчвам да проучиш малко. Преди да пишеш.
Ето ти един линк:
https://politika.bg/bg/a/view/pier-aski-prezident-na-reporteri-b … tavitelnost-67897
Пиер Аски анкетата не търси представителност
Класацията се прави от група, чиито членове се избират от Полин Адес-Мевел
Ако напишеш това име, ще ти излязат много материали от различни източници. Ако се абстрахираш от Икономедийните, ще намериш информация как се случва тази класация

Ето мнението на една журналистка
https://www.google.com/amp/s/breaking.bg/obshtestvo/%25D0%25B8%2 … BD%25D0%25B8/amp/
Виж целия пост
# 13 742
Попеа, тази класация не се формира от нашенски журналисти, а от Репортери без граници, така че категорично не си права. И като гледам отразяването в различните медии на скандала с Илчовски например, то направо си личи кой с кого е. Пък мисирката И.Николова и стихотворение посветила на кумира си ББ. Направо розово малеби!
Тези, които най-много се кахърят, за мястото ни, най-много глупости пишат/говорят. Сигурно е неудобно и да бъдат публикувани.
Виж целия пост
# 13 743
Попеа, тази класация не се формира от нашенски журналисти, а от Репортери без граници, така че категорично не си права. И като гледам отразяването в различните медии на скандала с Илчовски например, то направо си личи кой с кого е. Пък мисирката И.Николова и стихотворение посветила на кумира си ББ. Направо розово малеби!
Тези, които най-много се кахърят, за мястото ни, най-много глупости пишат/говорят. Сигурно е неудобно и да бъдат публикувани.
Милитана, самият факт, че е налице различно отразяване на един и същи случай би трябвало да ти говори, че свобода на словото има и че мястото ни в тази класация е.манипулирано. . Ако нямаше, всички щяха да пишат подобни едно на друго неща.
Виж целия пост
# 13 744
Да бе, аз сигурно сънувам, че ББ си правеше частни пресконференции с отбрани медии и с удобни въпроси в неделя в осем сутринта. Това е щото не съм проучила сигурно. А за глупостите и репортерите, те и сега си ги пишат, въпросът е колко са политически коректни. Много глупости виждат бял свят - погледнете Пик например.
Виж целия пост
# 13 745
Не е вярно това.
У нас има много фалшиви новини, обслужващи различни интереси.
Те са разпространени из цяла България в огромен тираж и изливат помия в главите на хората.
Всеки ден тука пускате по някоя фалшива новина, като тази за Асен Генов
Няколко независими медии, които едва се издържат
и опират до фонд Америка за България
Няколко, които разчитат на частни финансиране
И няколко You tube медии, които си струват

Но те достигат само до любопитните хора, онези, които търсят, не са достъпни за всеки

Нямаме различни гледни точки на една новина- имаме новина и фалшиви новини. Това не е плурализъм

Практика е, въпросите да се пращат предварително, ден преди интервюто и да се пита, дали устройват събеседника. Това не е журналистика
Виж целия пост
# 13 746
Да бе, аз сигурно сънувам, че ББ си правеше частни пресконференции с отбрани медии и с удобни въпроси в неделя в осем сутринта. Това е щото не съм проучила сигурно. А за глупостите и репортерите, те и сега си ги пишат, въпросът е колко са политически коректни. Много глупости виждат бял свят - погледнете Пик например.
Това, че.той се подбира медии не значи, че на други медии им е забранено да го плюят
 Което те правят напълно свободно от 15 години. За това става.въпрос, че.свобода всеки да пише, какво си иска, или.за каквото му платят, има
Мисля, че си достатъчно интелигентна да го разбереш от изнесените.факти

Роузи, ако нямаше свобода на словото, как антиправителствениге медии щяха да могат да си публикуват материалите,.независимо какви са?
Виж целия пост
# 13 747
Свобода на словото означава да има плурализъм

Ако имаше журналистика, тези комисии щяха да бъдат излишни. Отдавна да са разкрити схемите.
А ако имаше прокуратура, тя да се е самосезирала и хора акато Ангелов да не могат да създават картели
Виж целия пост
# 13 748
Именно, такива като ПИК, ако ги причислим към политкоректните, е повече от резил за журналистиката да пишат по този начин /похвално слово за ББ от ИН/.
Може да бъдат и политкоректни, могат да бъдат и критични към властта и др., но когато е изпипано, едва ли някой ще възпира появата му на бял свят.

Фалшивите новини са друга категория.

Свобода на словото, означава всеки който желае и може /има умението/ да изрази мнение, да го направи, без това да бъде преследвано.
Виж целия пост
# 13 749
Роузи, не че нещо, но посочи държава в света, в която да няма картели. Или корупция.
Виж целия пост
# 13 750
Роузи, не че нещо, но посочи държава в света, в която да няма картели. Или корупция.

Това е най- тъпата опорка, която оправдава всички безобразия
Има дъжави с малко такива, където тези престъпляния се разследват и наказват
и държави, в които цари беззаконие и медийно затъмнение и разбойниците управляват

Когато, в темата за Ковид някой изкаже недоволство от организацията на Пандемията и ваксинацията, все се намира и някой да каже, че всички ще умрем
Виж целия пост
# 13 751
В темата за Ковид се трие яко и безпринципно.
Виж целия пост
# 13 752
Ето тук се вижда клик на България
Виж целия пост
# 13 753
Словода на словото означава да има плурализъм

Ако имаше журналистика, тези комисии щяха да бъдат излишни. Отдавна да са разкрити схемите.
А ако имаше прокуратура, тя да се е самосезирала и хора акато Ангелов да не могат да създават картели
Свободното съществуване на Дневник и Капитал от много години и досега,  без властта някога да ги е забранявала, въпреки че.я.плюха 10 години, означава точно, че има плурализъм - едни медии подкрепят властта, а други напълно свободно я.плюят. С основание или не, е отделен въпрос, но свободата да го правят я имат и то от много години. За това става въпрос. И затова тази класация е манипулирана от това, че някаква дама пита само тези журналисти, които си подбере тя сама, а те се оказват всички от кръга Капитал. И самият председател го казва, че те не правят представителна извадка от журналисти да ги питат, а тя си подбира по свой вкус. А резултатите се представят като обективни, каквито изобщо не са. Затова и казвам, че когато ДБ вземат властта, кръгът Капитал ще каже на тази Полин, че вече всичко със свободата е наред и ще отидем на 12 място. Примерно.
Виж целия пост
# 13 754
Дневник и Капитал не могат да ги смачкат заради Прокопиев и Захов, макар че се опитват непрекъснато

Колко пъти обвиняват Прокопиев в неиздържани обвинения и после го оправдават. Това е натиск
4 години, докато ГЕРБ е навласт, да го съдят и точно преди изборите- оп, оправдават го

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия