Парламентарни избори, 2021 - мнения, оценки, коментари и всичко около тях

  • 927 537
  • 38 566
# 14 070
Fenris, годините в чужбина са ключови за разбирането.
Ти беше някъде на север, ако не се лъжа? Ако не греша, това съвсем ти влияе.

Споко, нищо не е толкова неразбираемо колкото изглежда оттам.
Виж целия пост
# 14 071
Е как? Щом президентът е казал. Нали трябва да вървят предизборните кампании. Ако не сте разбрали, всички са толкова озверели срещу ГЕРБ, че не очаквам нищо друго освен да се повтаря непрекъснато в следващите 2 месеца колко е зле положението.
Имат право да го повтарят минимум 12 години, колкото слушахме досега как комунистите, Орешарски и т.н. са виновни за всичко.
Виж целия пост
# 14 072
Е как? Щом президентът е казал. Нали трябва да вървят предизборните кампании. Ако не сте разбрали, всички са толкова озверели срещу ГЕРБ, че не очаквам нищо друго освин да се повтаря непрекъснато в следващите 2 месеца колко е зле положението.

Още януари без никой да ми е казвал прогнозирах празна хазна. Това е характерно за хората с високо его, "след мен и потоп".
Също така е от КГБ-ейските трикове за връщане на бял кон.
Виж целия пост
# 14 073
Скрит текст:
Е как? Щом президентът е казал. Нали трябва да вървят предизборните кампании. Ако не сте разбрали, всички са толкова озверели срещу ГЕРБ, че не очаквам нищо друго освин да се повтаря непрекъснато в следващите 2 месеца колко е зле положението.

Още януари без никой да ми е казвал прогнозирах празна хазна. Това е характерно за хората с високо его, "след мен и потоп".
Също така е от КГБ-ейските трикове за връщане на бял кон.

Малко алогично звучи някой да напира да се връща на празна хазна. Ще трябва пак да я пълни. Simple Smile
Виж целия пост
# 14 074
Fenris , явно тъй като не живееш тук ти се губи, че Слави Трифонов освен че е шоумен е и успял бизнесмен ? Колкото и да отричат 3-4 потребителки тук, той си е изкарвал парите тук,пред очите на всички. Не влиза в политиката за слава, има си я. Не е и за пари.
Виж целия пост
# 14 075
Fenris , явно тъй като не живееш тук ти се губи, че Слави Трифонов освен че е шоумен е и успял бизнесмен ? Колкото и да отричат 3-4 потребителки тук, той си е изкарвал парите тук,пред очите на всички. Не влиза в политиката за слава, има си я. Не е и за пари.

Е, аналогията с Тръмп стана още по-явна. Не за слава, не за пари, а за какво друго се влиза в политиката? За власт.

Фламбе, да, приемам, че мнението ми се базира на странични наблюдения и не го крия. На север, да. Бях убедена, че този парламент няма да просъществува и ще има предсрочни избори, но не съм убедена, че изборите юли ще са последни.
Виж целия пост
# 14 076
Fenris , явно тъй като не живееш тук ти се губи, че Слави Трифонов освен че е шоумен е и успял бизнесмен ? Колкото и да отричат 3-4 потребителки тук, той си е изкарвал парите тук,пред очите на всички. Не влиза в политиката за слава, има си я. Не е и за пари.

Е, аналогията с Тръмп стана още по-явна. Не за слава, не за пари, а за какво друго се влиза в политиката? За власт.

Фламбе, да, приемам, че мнението ми се базира на странични наблюдения и не го крия. На север, да. Бях убедена, че този парламент няма да просъществува и ще има предсрочни избори, но не съм убедена, че изборите юли ще са последни.
Явно не е и за власт.Ако искаше власт, вече да я е получил. Като почнеш от ББ, минеш през Нинова - всички го подкрепяха за правителство. И за какво му е власт - да направи сценаристите - министри?
А и има още неща от миналото му - пръв повдигна и до последно отстоява проблема с медиците в Либия. После имаше позиция " да спасим Гергана". Отиде в Кербала в доста тежък момент. Направи референдум - негова инициатива е и с лични пари. Макар че за някои е простия чалгар,пял преди 25 години на мутрите, явно доста хора не виждат само това и са гласували за него.
Виж целия пост
# 14 077
Ако е в изпитателен срок, могат да я изгонят по всяко време, и мотиви не им трябват.
Изгледах докрай интервюто, казва, че не вижда смисъл да си търси правата. Май е наясно с действителната обстановка, но пък вдигна шум и повтори двайсетина пъти реваншизъм.

На министрите работното място, от което идват им се пази и след напускане на министерския пост могат да се върнат на него. Не важи ли същото и за зам. министрите?
Така че въпросната дама е наясно, че е била ВИД и затова няма как да си търси някакви права. Но защо да не вдигне малко шум, да размаха думата реваншизъм и да лепне черна точка на СП, да и съчувстват хората и да се надява да получи дивидент от това от тези, които са я поставили на това място.
Виж целия пост
# 14 078
О, аз съм убедена, че няма да са последните извънредни избори.
Но следващото НС ще изкара повече, кой  и как ще покаже бъдещето.

ПП Нито за секунда не съм се съмнявала, че Герб ще врътне кранчето преди изборите.
От къде ще ги напълни като дойде на власт? Ананиев е професионалист, ще намери, те от години си залагат бюджетите с излишъци в края на годината, които си харчат както си решат.
Виж целия пост
# 14 079
ГЕРБ имат и кадърни хора, които по някаква причина, знайна или незнайна, са пренебрегвани заради някакви други, "наши хора", на които е трябвало да се намери топличко и уютно местенце.
Този всъщност не е бил пренебрегван, а е бил поставен на по-висока позиция.

Нормално е новите да плачат колко е тежко положението. Така неуспехите ще са оправдани, а успехите още по-бляскави. Но пък влизат в коловоза на предишните, а нали всичко щеше да е ново? Не бих обявила човек като Ананиев с лека ръка за лъжец. Ако нещата бяха наистина зле, нямаше да имаме това признание на международно ниво.
Виж целия пост
# 14 080
https://www.dobrichonline.com/r/55591/desislava-trifonova-khares … lasicheska-muzika
Някой дали може да повярва, че това семпло момиче от Добрич е спечелило конкурс и е назначено по законния начин за директор на БАИ ?
Виж целия пост
# 14 081
https://www.dobrichonline.com/r/55591/desislava-trifonova-khares … lasicheska-muzika
Някой дали може да повярва, че това семпло момиче от Добрич е спечелило конкурс и е назначено по законния начин за директор на БАИ ?
Е, това не означава нищо. Какво значи семпло момиче? Не казвам, че е била със сигурност най- подходяща за длъжността, но така или иначе новият министър няма забележки към работата й. Може да си била напълно ОК.
Виж целия пост
# 14 082
Но ми се иска хората в България да гласуват с главата, а не със сърцето.
Обмислям да гласувам с краката Simple Smile
Виж целия пост
# 14 083
Genka Shikerova
8 ч  ·
Тия дни май ще разберем, че служителите от различни администрации нямат проблем да общуват с медиите. И за съществуването на агенции,  институти, комисии, държавни фирми... ще научим сигурно. Добре дошли в свободната свобода!
Виж целия пост
# 14 084
..... там имат само един заместник-министър на правосъдието. Когато им казах, че у нас са трима, (а по времемето на тройната коалиция дори бяха четирима), бяха много учудени.
И в Министерството на културата са с +1 зам. министър.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия