Парламентарни избори, 2021 - мнения, оценки, коментари и всичко около тях

  • 927 592
  • 38 566
# 14 130
Бях грешно разбрана явно. Не че някой работещ в администрацията на ББ се оплаква от далавери, на които е свидетел, иска да бяга или да си гони децата. А техни половинки мразят Герб по свои си други причини и им желаят да паднат, като това вещае почти сигурно увлонение за семейния им партньор, Губи ми се логиката просто.

Аз пък бих се радвала много децата ми да са в България, но ето големият ми син категорично иска да живее в чужбина и си идва тук само за кратко. Какво искат родителите и какво правят децата зависи от много неща.
Виж целия пост
# 14 131
Значи, като правиш забележка за ЕЖК, редно е да имаш силен контрааргумент, документ, линк, нещо.
На страница 25-26 се виждат диапазони на заплати, нищо конкретно. Дали взимат 600 или 3000, ТОВА се търси, а не принципни суми.
Такаа ... за последен път ти отговарям, защото явно не четеш.
Целият ми коментар е по повод на това, че беше цитирана заплата от 38000 лева на човек в държавната администрация.
Дадох ти линк с ясно упоменати границите, в които се движат там заплатите ... какво доказателство искаш ? ... писмено как лично Иван Иванов/Иванка Иванова е взела еди-си-каква заплата м.Април ли ?? ... може би да публикуваме фиша тук ?
Щом този официален документ не ти върши работа, това не е мой проблем.
Виж целия пост
# 14 132
Refrenolog,
дано е само съвпадение на имена. Joy
Виж целия пост
# 14 133
Refrenolog,
дано е само съвпадение на имена. Joy

миля че не.
Виж целия пост
# 14 134
Ами, културист за шеф на НАП.

Той е републикански шампион по културизъм за ветерани от 2014 г. и 2015 г. и медалист от редица престижни турнири. Подпомага активно подготовката на състезатели в различни категории, класирали се на призови места в България и чужбина. Персонален и онлайн треньор в интернет платформата Bodyconstructor.

Такааа ,оказа се, че наистина е съвпадение на имена

https://bntnews.bg/news/ministerskiyat-savet-naznachi-nov-izpaln … -1155856news.html
Виж целия пост
# 14 135
https://news.bg/politics/noviyat-shef-na-nap-e-rumen-spetsov.html
Виж целия пост
# 14 136
Естествено, че е друг Румен Simple Smile
Виж целия пост
# 14 137
Бях грешно разбрана явно. Не че някой работещ в администрацията на ББ се оплаква от далавери, на които е свидетел, иска да бяга или да си гони децата. А техни половинки мразят Герб по свои си други причини и им желаят да паднат, като това вещае почти сигурно увлонение за семейния им партньор, Губи ми се логиката просто.
Скрит текст:
Аз пък бих се радвала много децата ми да са в България, но ето големият ми син категорично иска да живее в чужбина и си идва тук само за кратко. Какво искат родителите и какво правят децата зависи от много неща
.
Защо да ти се губи логиката! Не е лесно да работиш под натиск. Вероятно това рефлектира в семейството. Премахването на натиска /в случая ГЕРБ/ ще реши проблема. Дали ще остане човека или ще го махнат, все пак е някакво разрешение на проблема. Защо не се маха сега! Сигурно има причина. Когато си вързан с схема, не може толкова лесно да се откажеш, без това да ти се отрази.
Виж целия пост
# 14 138
Скрит текст:

новия шеф на НАП  Румен Спецов
Това че се занимава със спорт е само в негов плюс. Simple Smile
Носеше позитиви и на Бойко, ама пусти менискуси... или килограми..

Естествено, че е друг Румен Simple Smile

Не е друг Румен Спецов
Цитат
А и едва ли можете да предположите, че този обаятелен мускулест мъж има в професионалното си портфолио 14 години стаж в системата на НАП, където заема различни отговорни постове. Освен че е изявен атлет в редица спортове (хандбал, лека атлетика и бойни изкуства) и многократен шампион по културизъм, Румен Спецов има две магистърски степени от Стопанска академия „Д.А.Ценов“ в Свищов – по търговия и одит; и трета по Защита на национална сигурност от Полицейска академията на МВР в София..
https://www.jenatadnes.com/dieti/dami-shte-otslabnete-kogato-zap … te-da-se-hranite/
Виж целия пост
# 14 139
Като говорим за качество и експертност в държавната администрация, да ви цитирам любимия на група потребителки сайт ПИ… /еди какво си/
“ Скандално -новата-шефка-на-напоителни-системи---чалга-певица”  
Ама хич не им върви на напоителните, значи! След калинЧото без диплома Г.Харизанов, последва Нена…
Виж целия пост
# 14 140
Такаа ... за последен път ти отговарям, защото явно не четеш.
Целият ми коментар е по повод на това, че беше цитирана заплата от 38000 лева на човек в държавната администрация.
Дадох ти линк с ясно упоменати границите, в които се движат там заплатите ... какво доказателство искаш ? ... писмено как лично Иван Иванов/Иванка Иванова е взела еди-си-каква заплата м.Април ли ?? ... може би да публикуваме фиша тук ?
Щом този официален документ не ти върши работа, това не е мой проблем.
Пояснявам за последно и те оставям да си вееш статистиките където решиш.
Дори в документа максималната граница е 5000, а не 38 000.
По-нелогичен аргумент не бях чела, така че, въздържай се от измислици следващия път.
Виж целия пост
# 14 141
JoyПоследно - и двете е - и културист, и експерт

https://www.mediapool.bg/pravitelstvoto-uvolni-shefkata-na-nap-n … v-news321825.html
Виж целия пост
# 14 142
Мултифункционален е човека. Simple Smile
Виж целия пост
# 14 143
Майтап ли е?

Последно обяснявам. Половинки на служители към ГЕРБ мразят Герб изцяло по други причини. Несвързани с работата на партньора. Смятат, че тяхната половинка ще бъде оценена пак прекрасно и от следващото правителство, каквото и да е то. А като последва уволнение на държавен служител на високо ниво, дали е лесно веднага да си намери сходна работа?
Виж целия пост
# 14 144

Пояснявам за последно и те оставям да си вееш статистиките където решиш.
Дори в документа максималната граница е 5000, а не 38 000.
По-нелогичен аргумент не бях чела, така че, въздържай се от измислици следващия път.
За журналистите не ме учудва, че не закопават в детайлите и си пишат смело, тук във форума вече все трябва да има хора, които знаят как хора със нормална заплата могат да си докарат значително различен осигурителен доход от работа. Пак е доход, ама графата не е заплата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия