Парламентарни избори, 2021 - мнения, оценки, коментари и всичко около тях

  • 927 522
  • 38 566
# 14 280
Скрит текст:
Друго си е стрийптизьорка, пардон еротична танцьорка, да влезе в образователната комисия на НС.
Сега като Марешки отново влезе в парламента, отново вероятно ще можем да й се насладим на....формите.
Така де, нали външния вид бил най- важен?
Абе важен е, но в случая, е по подходящ за Холивуд, отколкото за НАП - БГ.
И той такъв какъвто и министъра на финансите !!! ... още първият път като го дадоха по тв компетентно да се изказва за Ковид ми направи лошо впечатление.
Виж целия пост
# 14 281
Главният секретар на МВР и той аут - Ивайло Иванов.

Любопитно ми е да намеря какви са били първите решени на другите служебни правителства - например на Плевнелиев, защото се има за много принципен.
Виж целия пост
# 14 282
Статията от  Spiеgel някой я сложи по-напред.
С тия назначения да не стане литна калинка - кацна по-калинка.
Виж целия пост
# 14 283
В регистърът пише, че е 74 набор. А някъде четох, че е 42 г. Да не би да става въпрос за съвпадение на имена.
Все пак нападжии май нямат право са имат фирми.
Съмнявам се да е съвпадение на имена, защото навсякъде е съдружник с Плама Желева Желева, а Плама не е толкова често срещано име, та и жената на културиста/НАП-аджия случайно да се казва по същия начин.

Miriel, това е началото на Близнашки /служебно правителство след Орешарски./ При Марин Райков такива смени няма, защото все пак си е след ББ.

https://glasove.com/categories/komentari/news/10-dni-bliznashki- … a-mandat-bez-kraj
https://offnews.bg/politika/bliznashki-niama-revanshizam-v-smian … iteli-376419.html
https://www.investor.bg/ikonomika-i-politika/332/a/bliznashki-sh … praviteli-178484/
Виж целия пост
# 14 284
Защо коментираме спецове- културисти, шефки- фолкпевици , депутатки- еротични танцьорки, като толкова време си имаме пожарникар- генерал- каратист - футболист- тенисист, че и ХУДОЖНИК/ако помните/, както и певец / с хитове “Вирус сбогом и “Батальонът се строява”/- нищо против естествено- каквито ни управляващите, такива и експертите.
От посочената статия - ... президентът, политически враг на г-н Борисов, назначи служебно правителство на 11 май. т.е. управляващите се смениха и започнаха по свое усмотрение да назначават експертите.Confused
Виж целия пост
# 14 285
Защо коментираме спецове- културисти, шефки- фолкпевици , депутатки- еротични танцьорки, като толкова време си имаме пожарникар- генерал- каратист - футболист- тенисист, че и ХУДОЖНИК/ако помните/, както и певец / с хитове “Вирус сбогом и “Батальонът се строява”/- нищо против естествено- каквито ни управляващите, такива и експертите.
От посочената статия - ... президентът, политически враг на г-н Борисов, назначи служебно правителство на 11 май. т.е. управляващите се смениха и започнаха по свое усмотрение да назначават експертите.Confused
С което новите показаха, че с нищо не са по-добри.
Виж целия пост
# 14 286
@ellis Знаете ли какво означава fbclid в линка който сте публикували?
Да подскажа... Информация която Ви е сервирана според предпочитанията и настройките Ви.
Не го прочетох само заради тези 6 буквички
Виж целия пост
# 14 287
Simple Smile
Yavor Dachkov

Как върви изчегъртването на ГЕРБ: Служебното правителство уволнява администрацията на "Борисов 3" и назначава администрация, която е работила за "Борисов 1", "Борисов 2", както и в администрацията на Росен Плевнелиев - президентът на ГЕРБ. Някои от "чисто новите" лица срещу късния Борисов бяха заклети фенове на ранния Борисов и войници на ГЕРБ. Има и два бонуса - мутри, вън! влизат вътре в МВР през учредители на партията на Васил Божков, а супер-калинка в плочките и лицето на културист, става шеф на НАП. Културистът, продавал дялове на подставено лице от фирма със задължение от 1 млн. към НАП, е черешката на изчегъртаната торта. Има приемственост и надграждане, както казваше предишният служебен премиер проф. Герджиков. Днес един приятел остроумно забеляза, че изчегъртването на "ГЕРБ 3" е като ваксинацията. С първата игла вкарват малко вирус от "ГЕРБ 1 и 2", за да свикне организЪма и да образува повече антитела срещу евентуален "ГЕРБ 4" след втората игла:)
Виж целия пост
# 14 288
Илчовски избяга от журналистите, стори ми се, че дори спомена роднините им от женски пол.
Виж целия пост
# 14 289
Илчовски избяга от журналистите, стори ми се, че дори спомена роднините им от женски пол.
Нали участва от първия ред в  Костинброд-2 .... значи всичко е точно !!
Виж целия пост
# 14 290
Илчовски избяга от журналистите, стори ми се, че дори спомена роднините им от женски пол.
Милионерът
Скрит текст:
разчиства лични сметки.
След неговият разказ прокуратурата образува проверка, а не разследване.

Изобщо всеки разчиства нещо, неясно с каква цел. Дали наистина се избиват комплекси или се прави опит да се демонстрира някакъв вид победата /тук възниква въпроса - над Борисов, над мутрите, над корумпцията, над едно голяма нищо/.
Виж целия пост
# 14 291
Пуснах БНТ. Имаше пет-шест реклами и всички бяха на сайтове за залагания и онази с Любо Нейков за кредити. Еха, ама Валери Симеонов постигна голям успех с ограничаването на комара, а съм силно изненадана от точно тези реклами по националната телевизия.
Виж целия пост
# 14 292
@ellis Знаете ли какво означава fbclid в линка който сте публикували?
Да подскажа... Информация която Ви е сервирана според предпочитанията и настройките Ви.
Не го прочетох само заради тези 6 буквички

Не разбирам смисъла на "сервирана".
Скрит текст:
Например,  аз следя The Economist, Politico и пр. Ако дам линк към тях, вътре има въпросната абревиатура.
Давам съвсем произволен линк за демонстрация https: //www.politico.com/news/magazine/2021/05/14/washington-post-missing-generation-women-488319?fbclid=IwAR1Phww2-5xZFyvsdSC9cbwBFZwimAl6RdDI6JpvvuBSOxA1yWj8TsHErek

Не следя новини бг / това е първото, което ми излезе, когато написах в търсачката "новини", но щом кликнах на първата им новина, в линка им излиза същата абревиатура fbclid /. Новина, която иначе никога не би ми се появила.
https: //glasnews.bg/balgariia/pochina-3-godishnoto-dete-tezhkata-katastrofa-dobrich-457155/?fbclid=IwAR1Phww2-5xZFyvsdSC9cbwBFZwimAl6RdDI6JpvvuBSOxA1yWj8TsHErek

Да не би fbclid да означава просто, че линкът е минал през фейсбук? Линкът към The Economist губи ли нещо от това, че е взет от страницата им във фейсбук?
Умишлено слагам интервал след https:, за да се види целия линк.   
Виж целия пост
# 14 293
@ellis Знаете ли какво означава fbclid в линка който сте публикували?
Да подскажа... Информация която Ви е сервирана според предпочитанията и настройките Ви.
Не го прочетох само заради тези 6 буквички
О, предпочитанията ми не са тайна. А и още - The Ekonomist пишат , за да ми ги удовлетворят . 🙃🙃 И ми се “сервира”, дори информацията, заради която сън не спя.
Радвам се, че не си я прочел, не е Ок за твоите.
Между другото съм абонирана и за FT…
Виж целия пост
# 14 294
Не разбирам смисъла на "сервирана"
Препоръчвам Ви да изгледате the social dilemma. Казва доста истини, сервирани на лесносмилаем език.
Facebook click identifier означава думичката. Лесно може да се досетите за какво служи Stuck Out Tongue Winking Eye
@Ellis. Впечатлен съм! Чудесно е, че имате абонамент за FT. А за The Ekonomist имате ли?
А и още - The Ekonomist пишат , за да ми ги удовлетворят .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия