Парламентарни избори, 2021 - мнения, оценки, коментари и всичко около тях

  • 927 522
  • 38 566
# 14 265
Случайно
Агромил не беше ли една от фирмите на зърнарите?

Купувачът Даниел Иванов Николов притежава и управлява цели 25 фирми, сред които има и други с дългове към НАП. Например  Медия Линд е с 308 423,98 дълг, а Агро Мил Трейд с 2 639 217,92 лв.  дълг към фиска. През годините Даниел Николов е имал вземане-даване с фиска за дългове.
Виж целия пост
# 14 266
Скрит текст:
Друго си е стрийптизьорка, пардон еротична танцьорка, да влезе в образователната комисия на НС.
Сега като Марешки отново влезе в парламента, отново вероятно ще можем да й се насладим на....формите.
Така де, нали външния вид бил най- важен?
Абе важен е, но в случая, е по подходящ за Холивуд, отколкото за НАП - БГ.
Виж целия пост
# 14 267
Откъде, наистина, изровиха този капацитет?
Сутринта писах - на Тошко е рожба. Със сигурност е запознат с врътките.

Не на Тошко бившият депутат.
Виж целия пост
# 14 268
Не знам коя е представителката на БСП.

След като мъжът е пенсиониран той престава ли да е свидетел по делото?

Направено точно сега, остава съмнението, че пенсионирането не е основната причина, за да го махнат. Още повече, че това правителство е за 2 месеца и целите му са да организира честни избори.
Толкова е просто.
Тази сутрин чух, че щели да сменят и областни управители и полицейски шефове.
За това пък съм съвсем без коментар!!

Hazel, имаш ли доказателства или ЕЖК.
Вие сега ли го чувате това? При предишното СП на Румен Радев: сменени директор в областния град където живея са на полиция, шефа на НОИ, на НАП, на Здравна каса, Български пощи, ВИК, областен управител.... Това е което се сещам в момента. По веригата след това съответно разместване на пластове /назначавания или изгонване/.
Виж целия пост
# 14 269
Случайно
Агромил не беше ли една от фирмите на зърнарите?

Не. Агро Бел и  Агро мел.
Виж целия пост
# 14 270
Откъде, наистина, изровиха този капацитет?
Сутринта писах - на Тошко е рожба. Със сигурност е запознат с врътките.

Не на Тошко бившият депутат.
Прочетох, но двама популярни Тошковци имаме.
Славинският и Живковият.
Вторият не може да произведе подобно явление.
Та така, кой е Тошко ? 😀
Отгоре на всичкото поне три пъти му показаха голото тяло в новините. На мен ми се стори перверзно и пошло.
Виж целия пост
# 14 271
Скрит текст:
Друго си е стрийптизьорка, пардон еротична танцьорка, да влезе в образователната комисия на НС.
Сега като Марешки отново влезе в парламента, отново вероятно ще можем да й се насладим на....формите.
Така де, нали външния вид бил най- важен?
Абе важен е, но в случая, е по подходящ за Холивуд, отколкото за НАП - БГ.
Ако ще избирам между Холивуд и Плейбой - предпочитам първото.
Виж целия пост
# 14 272
В регистърът пише, че е 74 набор. А някъде четох, че е 42 г. Да не би да става въпрос за съвпадение на имена.
Все пак нападжии май нямат право са имат фирми.
Виж целия пост
# 14 273
Не знам коя е представителката на БСП.

След като мъжът е пенсиониран той престава ли да е свидетел по делото?

Направено точно сега, остава съмнението, че пенсионирането не е основната причина, за да го махнат. Още повече, че това правителство е за 2 месеца и целите му са да организира честни избори.
Толкова е просто.
Тази сутрин чух, че щели да сменят и областни управители и полицейски шефове.
За това пък съм съвсем без коментар!!

Hazel, имаш ли доказателства или ЕЖК.
Вие сега ли го чувате това? При предишното СП на Румен Радев: сменени директор в областния град където живея са на полиция, шефа на НОИ, на НАП, на Здравна каса, Български пощи, ВИК, областен управител.... Това е което се сещам в момента. По веригата след това съответно разместване на пластове /назначавания или изгонване/.

Андрей Райчев вчера в 24 часа каза че всички полицейски шефове на окръжни управления, ще бъдат сменени
https://www.24chasa.bg/mnenia/article/9788849
Виж целия пост
# 14 274
Та така, кой е Тошко ? 😀
Този
Виж целия пост
# 14 275
Скрит текст:
Скрит текст:
Друго си е стрийптизьорка, пардон еротична танцьорка, да влезе в образователната комисия на НС.
Сега като Марешки отново влезе в парламента, отново вероятно ще можем да й се насладим на....формите.
Така де, нали външния вид бил най- важен?
Абе важен е, но в случая, е по подходящ за Холивуд, отколкото за НАП - БГ.
Ако ще избирам между Холивуд и Плейбой - предпочитам първото.
Други избират, не ти/аз/ние! Експерт - културист. Искаш или не това е, друго няма.
Виж целия пост
# 14 276
Още по-зле.
Танцьорката я избрахме ние.
Не аз де, "народа".
След два месеца може да повторим.
Виж целия пост
# 14 277
Двете са различни неща. Танцьорката я избират хора, от нейните среди, да ги представлява. Нима няма достатъчно танцьорки, стриптизьорки, проститутки ако щеш и т.н., които да изберат 2-3 НП!
Шеф на НАП се назначава при определени условия, както и шефовете на полиция, на НОИ и т.н.
Сравнението е неуместно.
Виж целия пост
# 14 278
Споделям статия в The Economist: https://www.economist.com/europe/2021/05/15/bulgarias-outgoing-p … wPa5iSpfC7-F_3hhM https://www.economist.com/europe/2021/05/15/bulgarias-outgoing-p … wPa5iSpfC7-F_3hhM
Пишат за нас и в der Spiеgel във връзка с огромен скандал в Германия с поръчка на некачествени предпазни средства от Бг м.г.
Защо коментираме спецове- културисти, шефки- фолкпевици , депутатки- еротични танцьорки, като толкова време си имаме пожарникар- генерал- каратист - футболист- тенисист, че и ХУДОЖНИК/ако помните/, както и певец / с хитове “Вирус сбогом и “Батальонът се строява”/- нищо против естествено- каквито ни управляващите, такива и експертите.
Виж целия пост
# 14 279
Споделям статия в The Economist:  https://www.economist.com/europe/2021/05/15/bulgarias-outgoing-prime-minister-is-under-fire?fbclid=IwAR37QA6R2pTc6lRb5AqFxs6W_kTB8QarDTqSzj--sLwPa5iSpfC7-F_3hhM
Пишат за нас и в der Spiеgel във връзка с огромен скандал в Германия с поръчка на некачествени предпазни средства от Бг м.г.
Защо коментираме спецове- културисти, шефки- фолкпевици , депутатки- еротични танцьорки, като толкова време си имаме пожарникар- генерал- каратист - футболист- тенисист, че и ХУДОЖНИК/ако помните/, както и певец / с хитове “Вирус сбогом и “Батальонът се строява”/- нищо против естествено- каквито ни управляващите, такива и експертите.
Защото заявката в момента е различна и всички гледаме в захлас новата нормалност.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия