Какво направих днес за себе си? - 11

  • 53 827
  • 738
# 600
Фризьор нов - чудесно ме направи и съм адски доволна.
Виж целия пост
# 601
Плато от любими сирена, чаша хубаво червено вино.
Виж целия пост
# 602
Пуснах молба за отпуска.
Кратка ще е. Няма да ходиме никъде. Ще се наблегне на ремонт по вилата. Дето се казва"почивка" по български".
Виж целия пост
# 603
Дано остане време да поемеш въздух . И леко да мине .
Виж целия пост
# 604
Чудесна разходка до Белинташ. Сега ще се почерпя с голяма плодова салата.
Виж целия пост
# 605
Ооо обожавам Белинташ.
Днес се пържих на плажа. Водата чиста, топла... мента със спрайт, хубава музика.
Така мога цяло лято.
Виж целия пост
# 606
Само хубави работи направих днес за себе си. Но ме е срам да ви ги призная, че да не ми завидите.
Виж целия пост
# 607
Купих си козметика за лице, която ми пасна на кожата. О, чудо!
Виж целия пост
# 608
Спах до късно и цял ден релаксирам.
Виж целия пост
# 609
Педикюр и грижа за тялото (епилация, ексфолиране, маски...).
Сега си поръчах и един тефтер. Обожавам канцеларски материали. Около 15 септември преживявам истинска наслада в Jumbo. 🤣🤣🤣 Най-развълнуваният "ученик" съм. 🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 610
Приключих по-рано работа и си поръчах обувки
Виж целия пост
# 611
Купих си някои неща за есента. Имах един конструктивен телефонен разговор, който ме извади от лошото ми настроение в последните дни.
Виж целия пост
# 612
Зареждаща градска разходка, съчетана с почерпка, шопинг и изпробване на новите фитнес уреди на открито.
Виж целия пост
# 613
Нов мобилен телефон.  С голям екран.
Виж целия пост
# 614
Ходих на театър.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия