Магазини Pepco 5

  • 65 999
  • 745
# 645
Има ли бански за моята мадама 86р..🙄🙄🙄
В Пловдив на Менделеев, вчера имаше и бански и само долнища същия размер.
Виж целия пост
# 646
Възглавничката за път е пълна със стиропорени топченца, което на мен ми харесва, че се моделира под тялото. Но сега на снимката виждам колко е тясно мястото за врата и това за мен е проблем. Имала съм с такава тясна дупка за врата.
Виж целия пост
# 647
Мисля, че са два размера възглавничките, с различни дупки
Виж целия пост
# 648
Аз ползвам една от детските с еднорог и ми е идеална 😀 с вата е, не със стиропор.
Виж целия пост
# 649
Здравейте, търся бутилка за вода от Пепко. Дъщеря ми имаше такава, но й я откраднаха.   Обиколих магазините в югозападната част на страната, но няма. За София, може и лично да отида да я закупя, но за друг град, ще се радвам, ако някой се съгласи да я вземе вместо мен.
Виж целия пост
# 650
Във Варна ги гледах наскоро тия и с Мини Маус .
Виж целия пост
# 651
Здравейте, търся бутилка за вода от Пепко. Дъщеря ми имаше такава, но й я откраднаха.   Обиколих магазините в югозападната част на страната, но няма. За София, може и лично да отида да я закупя, но за друг град, ще се радвам, ако някой се съгласи да я вземе вместо мен.
Аз ще имам път във вторник и ако никой Не Ви е намерил до тогава ще Ви потърся и взема.
Виж целия пост
# 652
Благодаря! Ще очаквам с нетърпение...дано има някъде останало...
Виж целия пост
# 653
Купих чаши за чай/ кафе!
Страхотни ми се видяха.
И клинче за 4лв.

Който има снимка на сутиен би ли качил. И аз трябва да си купя. Цена?  Не погледнах днес какви са. Не обичам да са с подплънки.
Виж целия пост
# 654
В Пловдив има ли от сутиените?Този спортния ми хвана окото. Удобен ли е,пробвахте ли го вече?Да ходя ли да го издирвам 😂
Виж целия пост
# 655
Има ли детски гумени ботуши в Пепко?
Виж целия пост
# 656
Има ли детски гумени ботуши в Пепко?
Не. Има в Дайхман
Виж целия пост
# 657
Благодаря.
Виж целия пост
# 658
В Пловдив има ли от сутиените?Този спортния ми хвана окото. Удобен ли е,пробвахте ли го вече?Да ходя ли да го издирвам 😂
Във VIA park и МОЛ Плаза няма Rolling Eyes
Виж целия пост
# 659
Купих си сутиен и 3 чифта бикини. Сутиенът е 4лв. Много ми хареса. Не е прекалено подплатен. Бял.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия