STAR WARS Universe: A Long Time Ago in a Galaxy Far, Far Away

  • 32 515
  • 752
# 420
Току-що са качили Star Wars: Visions Simple Smile

Виж целия пост
# 421
Аз ги излгедах, харесаха ми 4 от 9. Много са различни като стил анимация...някои едвам ги довърших.
Виж целия пост
# 422
Нали сме фенове половината семейство и разни хобита си имам та и аз сътворих нещо по темата. Далечкое от оригинала, но получателя си го хареса.

Скрит текст:
Виж целия пост
# 423
Адски е добро. Браво Simple Smile

Макароните веднага изчезват за норматив Grinning
Виж целия пост
# 424
Страхотен е Грогу, браво
Аз пък току що сглобих, налепих и боядисах един X-wing, голям зор беше, но се получи
Скрит текст:
Виж целия пост
# 425
Еха, страхотни неща!
Виж целия пост
# 426
Честит 70ти рожден ден на Марк Хамил. Не се е променил много за толкова години  Smiley
Виж целия пост
# 427
pticasprujina, mos_pelgo,
Страхотни сте, нямам думи просто 🙂
горд съм, че и в тази тази тема си имаме вече самоделни творци-таланти, защото това си е нещо като традиция в по-големите и задружни, 'star wars общности' из нета... 🙂



Едно яко лего бонус клипче с Грогу, хихихи 😅 😁





Във връзка с тежкия рожденник (да е жив и здрав, великия Марк) 😊





🙂



Виж целия пост
# 428
Не знам дали е коментирано преди, но попаднах на статия относно легендарният момент, когато Вейдър казва на Люк, че е неговият баща.

Само трима души са знаели това. По сценарий Вейдър е трябвало да каже "Оби-Уан уби баща ти". В последния момент и Марк Хамил научава това. Шокът е пълен Grinning
Друга голяма тайна пазена до последно е, че Люк и Лея са брат и сестра.
Виж целия пост
# 429
Снощи и аз я четох тая статия Grin
Това е един от малкото моменти в киното които са ме шокирали, но тогава съм била дете та може и затова да е Sweat Smile
Виж целия пост
# 430
Всъщност в сцената е било "Оби Уан уби баща ти" и после в студио е дублирана другата реплика. Марк е знаел предварително, за да има по-автентична реакция предполагам и още двама. В Англия по това време изтеклата информация от снимките е била, че Кеноби е лошият, даже в пресата е имало заглавия.Но да, доста добре са успяли да го скрият. Както и сега успяват да скрият разни неща или поне по-важните Simple Smile
Виж целия пост
# 431
Книгата на Боба Фет официално излиза на 29 декември
Новината е отпреди малко.

Виж целия пост
# 432
Все гледат да пуснат нещо около Коледа Simple Smile И филмите (цялата поредица) традиционно се излъчват по Коледа - ще рече човек, че са силно християнски.
Виж целия пост
# 433
Като казахте по Коледа, видяно на коледен базар в Германия Grin
Виж целия пост
# 434
Последните филми ги пуснаха по Коледа, оригиналната трилогия е май
Не знам дали не идва от там May the fourth, може и да бъркам
May 25, 1977 (A New Hope)
May 21, 1980 (The Empire Strikes Back)
May 25, 1983 (Return of the Jedi)
И PT  е май
May 19, 1999; (The Phantom Menace);
May 16, 2002; (Attack of the Clones);
May 19, 2005; (Revenge of the Sith)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия