Турски филми и сериали - обща тема за общи приказки (5)

  • 67 255
  • 767
# 705
Лятната програма

Виж целия пост
# 706
Има интервю с актрисата Топрак Саалам за списание MAG:



Виж целия пост
# 707
Дистрибуторската компания Мад Ентъртеймънт ще разпространява за продажба Островна приказка под името Бъди моето Слънце.
Надявам се да го купят и нашите тв и да си го гледаме с кеф и с дублаж готин.

Скоро свършва ЖИ по бТВ и ми е любопитно какво ще излъчат ,защото не съм попадала на реклама за праймтайма.  Искам да продължат румънският Влад че го гледам римейка на Езел.
Виж целия пост
# 708
Феми, току що ми казаха, че щели да дават Забранената 🍏. 😀
Интересно колко години ще го влачат нашите като накъсат сериала, а той стана като Дързост и красота. 😀
Виж целия пост
# 709
Мерси ,Пепелче Hug

Е ,не намериха ли нещо друго. В ЗЯ единствено харесвам и бих го зяпала от време на време заради Баръш Калъч.
Този мъж е като виното!
Много пъти съм го казвала и пак го казвам .
Остарява красиво ,нещо като Джордж Клуни. Heart Eyes
Много му отива да играе любовник на Баръш - капитанчето.

Маани ,разкарват го още и в Турция пък нашите ще го влачат с прекъсване и рязане. 


Ебру Шахин избърза с  новия Дестан и то от СЦ на Дъщерята.
Имат лоша слава.  Не се знае още партньорът й.
Иначе е добра актриса.
Виж целия пост
# 710
Ей, голям рев ударих на Кардешлерим - ите.
То бива мъка, ама толкова несгоди понесоха тези деца и край няма.
Не разбрах това край на сезона ли беше... 🤔🤔🤔
Виж целия пост
# 711
Ей, голям рев ударих на Кардешлерим - ите.
То бива мъка, ама толкова несгоди понесоха тези деца и край няма.
Не разбрах това край на сезона ли беше... 🤔🤔🤔
Да, Пепелче. Много ще ми липсват. Изключително сладко сериалче, едно от най-добрите турски, които съм гледала.
И всички герои и двойки са много симптични. Разкошно просто!
Виж целия пост
# 712
Да взема да видя и аз тези братчета ли? От турските ме чака Атийето и Казара Ашк.
https://www.instagram.com/p/CQaej06MzZr/ Heart Eyes За пръв път ще ги гледам, той ми хареса много, харесаха ми и заедно.
https://www.instagram.com/p/CQavWjAs2Sq/  Мирайка ще има пак да мънка. Smile
Виж целия пост
# 713
Феми, току що ми казаха, че щели да дават Забранената 🍏. 😀
Интересно колко години ще го влачат нашите като накъсат сериала, а той стана като Дързост и красота. 😀

Толкова хубави турски сериали има, точно ябълката ще дават. Тя свърши ли изобщо? С тези накъсвания ще го гледаме 3 години...
Виж целия пост
# 714
Последно лято - финала на сезона, голям купон е било



Виж целия пост
# 715
Ей, голям рев ударих на Кардешлерим - ите.
То бива мъка, ама толкова несгоди понесоха тези деца и край няма.
Не разбрах това край на сезона ли беше... 🤔🤔🤔
Да, Пепелче. Много ще ми липсват. Изключително сладко сериалче, едно от най-добрите турски, които съм гледала.
И всички герои и двойки са много симптични. Разкошно просто!



Момичетата, дано аз да не съм в грешка, но миналата събота беше сезонен финал имат доста добър рейтинг, за са мв го пуснат през следващия сезон.. Добро сериалче има от всичко.

Хубав ден на всички 😊😊😊
Виж целия пост
# 716
И трите летни сериала  от тази седмица са си вдигнали рейтинга.
Засега води Рецептата. 😀
Да видим оставащите до края на седмицата.
Виж целия пост
# 717
И аз загледах Братчетата и сестричетата, харесва ми. Да, има доста драма, но пък е младежки сериал, симпатични са актьорите, никой не ме дразни.
Възрастните са ми малко скучни, но двама ми харесват- безподобния отрицателен образ Атакюл Smiling Imp и спорната, но пълноценна героиня Шенгюл.Satisfied
А тейнейджърите са сладури. Nature High Brightness Отдавна не бях гледала младежки сериал, атмосферата  е друга с млади лица. И драмата някак е друга, винаги има  надежда. Както приключиха и сезона.Hands V
Като цяло ми допада сериала и мисля да го продължа през втория сезон.
Не съм видяла тема в този форум за него, жалко.
Виж целия пост
# 718
Сериалът Моите братя и сестри е наистина супер. Всеки един герой е точно на мястото си. Доста от актьорите съм ги гледала в други филми и сериали.
Очаквам втори сезон с голям интерес.
Каналът на сериала в YouTube има над 1 милион абоната, което означава, че актьорите имат подарък- златен бутон.
Виж целия пост
# 719
Изгледах аз Островната приказка и харесах ГГ, обаче сценарият много наивен и глупав ми се видя. Дано го пооправят, че не ми се вярва да се задържи, ако продължи с тия средношколски решения.

Събудихте ми любопитството с Белята. Даже не мислех да го почвам, отчаяла съм се от избора на Сечкин за сериали. Не стига, че не е кой знае какъв артист, ами и как безпогрешно улучва баш най-безнадеждните сериали, просто да се неначуди човек! От всичко, в което се е снимал, само Любов под наем ставаше за гледане. Май държи първенството по спрени сериали той.
Ха дано да прекъсне лошата серия.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия