Пъзели 31

  • 41 032
  • 752
# 120
Най-тъмният който съм редила е Мона Лиза и наистина си беше зор. Тъмните парченца бяха няколко нюанса тъмно зелено и малко черни/без релеф, по който можеш да се ориентираш поне за посоката/. Спомням си, че само на определена дневна светлина можеше да се различат цветове и през повечето време ги нареждах на принципа проба, грешка. Не се отказах де, въпреки, че тъкмо прохождах в реденето на пъзели Simple Smile
Виж целия пост
# 121
Аз съм си купила един на Шмид, олеле малеле, но си почивам след онзи ужас с Toy Tale-a на Bluebird  и по някое време ще го захващам.
Ето този е:
https://www.ozone.bg/product/1000-souvenir-stand/
Виж целия пост
# 122


Това е 1000 части на Educa, но са мини частите. Пъзела е с размери 30/46. Малко са хлабави частите. Има три картинки, но се редят бързо и лесно.

https://www.ozone.bg/product/educa-14835-pazel-educa-ot-1000-cha … 0-miniature-cans/
https://www.ozone.bg/product/educa-11874-pazel-educa-ot-1000-cha … iniature-collage/
https://www.ozone.bg/product/educa-16764-pazel-educa-ot-1000-cha … do-mapa-politico/

Обиколих доста магазини Pepco и май доста от майките сме изкупили пъзелите. Само в този на Хемус има още котето. В нито един друг не намерих пъзели от 1000ч. Satisfied
Виж целия пост
# 123
Озон пак имат намаления...

Виж целия пост
# 124
HighSpeed, пак съм 60 лв назад - чакам три нови пъзела (и сложих още 5-6 в Любими) Grinning

Ето го моят на Art с липсващото. Писах с Озон и до края на седмицата се очаква да ми донесат нов пъзел, а аз да върна този Simple Smile
Приятна изненада с практиката им, съмнявах се, че може да ме препратят към производител. Само ще е добре да подбират малко по-добри кадри за сървис деска, но да речем, че аз имам професионална деформация и не съм права Simple Smile

Виж целия пост
# 125
ToniShu Много е красив,Тони Green Heart
И аз обмислям една поръчка,дано се вразумя ,че много пъзели натрупах.Ти какво си поръча?
Виж целия пост
# 126
Тони, красота! Корабът и пеперудите - също. Браво, момичета!
И аз ще поръчвам пак от Озон.. А се бях се зарекла, когато наредя всички натрупани, тогава да купувам..

От мен великолепната къщичка до рекичката Heartbeat
Виж целия пост
# 127
Моите, за разнообразие, не са градски пейзажи или пристанища Grinning Ето тези трите:
https://www.ozone.bg/product/gold-puzzle-party-in-the-woodland/
https://www.ozone.bg/product/1000-magical-jorney/
https://www.ozone.bg/product/garden-tools-1000pc-puzzle-eurographics/
Нещо усещам как имам най-много наредени на Eurographics, а и още купувам (и имам доста в Любими). Най-много харесвам наистина качеството на Schmidt, но пък изображенията им рядко са мой стил Simple Smile За сметка на това, Eurographics май за мен ги рисуват и качеството е съвсем добро Grinning
Gold puzzle реших да пробвам заради добрите отзиви.

От предната поръчка имам да наредя тези двата:
https://www.ozone.bg/product/postcard-usa/ (за пръв път ще редя Bluebird, кутията наистина е учудващо малка; а по размер нареденият ще е колкото 2000 части на Art puzzle - значи парченцата на Bluebird очаквам да са дребни)
https://www.ozone.bg/product/2000-pcs-canal-homes/
Виж целия пост
# 128
vox, много е красива тази Мона Лиза, струвало си е усилието! Помниш ли на коя фирма е?

Тази къща в гората на Киф я гледах още откакто се появи като ново зареждане, после я показаха тук, аз през цялото това време се опитвах да се самоубедя, че не ми трябва. Ха познайте дали не си я поръчах тази сутрин.

Поздравления за наредения пъзел на mimok_l, не е моята тема, но изглежда забавен за редене 🙂
Виж целия пост
# 129

От предната поръчка имам да наредя тези двата:
https://www.ozone.bg/product/postcard-usa/ (за пръв път ще редя Bluebird, кутията наистина е учудващо малка; а по размер нареденият ще е колкото 2000 части на Art puzzle - значи парченцата на Bluebird очаквам да са дребни)
https://www.ozone.bg/product/2000-pcs-canal-homes/

Този с картичките го редих миналата година и наистина парченцата са по-малки. Дори съм го рамкирала Simple Smile
Виж целия пост
# 130

Тази къща в гората на Киф я гледах още откакто се появи като ново зареждане, после я показаха тук, аз през цялото това време се опитвах да се самоубедя, че не ми трябва. Ха познайте дали не си я поръчах тази сутрин.
Няма да съжаляваш:) хубава сглобка и приятен за редене:)
Въздържам се от нови поръчки засега, че доста разрееих реденето. Продължавам си 3000ника на Bluebird, но не бързам, не редя всеки ден.
Виж целия пост
# 131
Аз купувам рядко и почти никога не ги махам после. Всичко лепя и рамкирам, нямам достатъчно стени вкъщи, но ще сменям за разнообразие. Като ми хареса някой, не ми се дава.

В момента само гледам хищно кутиите, които съм натрупала, но началото на другия месец ще им дойде времето. Само да излезе детето ваканция и да отиде при баба си Simple Smile
Виж целия пост
# 132

От предната поръчка имам да наредя тези двата:
https://www.ozone.bg/product/postcard-usa/ (за пръв път ще редя Bluebird, кутията наистина е учудващо малка; а по размер нареденият ще е колкото 2000 части на Art puzzle - значи парченцата на Bluebird очаквам да са дребни)
https://www.ozone.bg/product/2000-pcs-canal-homes/

Този с картичките го редих миналата година и наистина парченцата са по-малки. Дори съм го рамкирала Simple Smile
Лелеее, наистина са много дребни Grinning Но поне са в два плика и не пасват на по 5 места - ще успея все някога да го завърша и аз Simple Smile

HighSpeed, а къде държиш рамкираните, които не са на стената?
Виж целия пост
# 133
Имам голяма спалня и понеже съм фен на минималистичното обзавеждане, там има много място. Изправени, подпрени един зад друг, до стената. Имам над дузина, които са залепени, но без рамки, тях държа в кашон от голям телевизор, върху гардероба, легнали. Замислям ремонт на спалнята, след който почти всички стени ще са празни и свободни, така че ще се вихря Simple Smile
Виж целия пост
# 134

Тази къща в гората на Киф я гледах още откакто се появи като ново зареждане, после я показаха тук, аз през цялото това време се опитвах да се самоубедя, че не ми трябва. Ха познайте дали не си я поръчах тази сутрин.
Няма да съжаляваш:) хубава сглобка и приятен за редене:)
Въздържам се от нови поръчки засега, че доста разрееих реденето. Продължавам си 3000ника на Bluebird, но не бързам, не редя всеки ден.
И аз се убеждавах, че не ми трябва къщурката, но такава красота, не устоях!
 Шест годишната ми дъщеря, която не е фен на пъзелите, беше увлечена и идваше да редим заедно.
Сега ще поръчам също толкова красив, по- нататък ще  покажа.
 А защо отворих линковете на Тони, в беля се вкарах...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия