Енгин Акюрек в "Дъщерята на посланика". Нови и стари проекти – Тема 410

  • 47 261
  • 736
# 255
Здравейте,



Момичета, Hug Flowers Bouquet
Виж целия пост
# 256


https://www.instagram.com/emre.kabakusak/?hl=bg

Режисьорът, Емре Кабакушак, пусна в сторито си тази снимка с Енгин.
Написа: Утре вечер.
Виж целия пост
# 257
Виж целия пост
# 258


Ето и снимката.



https://www.youtube.com/watch?v=Jc1MKc1Mkso

Хайде, пуснаха ни визуализация към 49 еп.
Виж целия пост
# 259
Много хубав откъс 😍







Ама това е просто перфектно красиво щастие 😭💗

Виж целия пост
# 260


Ето и снимката.



https://www.youtube.com/watch?v=Jc1MKc1Mkso

Хайде, пуснаха ни визуализация към 49 еп.

Flowers Bouquet

Flowers Bouquet

Flowers Bouquet
Виж целия пост
# 261
По какъв красив начин казаха на Мелек, че ще става кака...
Направо не мога да дочакам утре вечер да видим какво и как ще се случи.
Толкова съм  радостно-щастливо настроена, че не ме вълнува никакъв рейтинг. Ако искат да гледат съседите, светът ще гледа.
















Виж целия пост
# 262
Много са красиви, ама как иначе като са щастливи 😍 Като си помисля, че почти 37 серии  перманентно гледахме Енгин като буреносен облак, намръщен, притеснен, бесен, с посивяло лице, направо ми иде да ги заблъскам предните каки 😡, то бива кръвожадност и черногледство, ама тяхното надхвърли всякакви граници, беше почти като хорър 😨

Нямаше нищо такова, или имаше малко, ама се оказа лъжа 🙄

Повтарям се, ама като е хубаво 😍



Виж целия пост
# 263



https://www.youtube.com/watch?v=_wVtbhtFH-4

"Дъщерята на посланика", визуализация към епизод 49.
Приятно гледане.
Виж целия пост
# 264
Здравейте.
Хубава и усмихната вечер на всички.
Благодаря за всички красоти, които сте сложили.



Виж целия пост
# 265




Красота...
Виж целия пост
# 266



https://www.youtube.com/watch?v=_wVtbhtFH-4

"Дъщерята на посланика", визуализация към епизод 49.
Приятно гледане.

Flowers Bouquet



Радост и за нас, и за семейството.Heart
Виж целия пост
# 267


Показаха ни едно щастливо семейство. Това е хубавата част.
Да не забравяме озета, а и имаше инфо, че Халисе е в дома на Мави, Седат с поредната си гадост, ще накара Мави да "дотича" при него, Халисе ще прави опит с отвара да навреди на Мави или бебето.... Каврук и пистолет срещу него. Това са лошите моменти, които дано бъдат прекратени в зародиш... Тест за Санджар.
Хубавото и лошото на кантар, доброто и злото в битка...
То не остана време да разберем - до утре вечер, а до финала още 4 епизода.
Виж целия пост
# 268
Благодаря за превода - много сладко са го измислили да съобщят на Мелек, че ще става кака, разкошна изненада. Така трябва да се изживяват хубавите събития, да са празник, да се запомнят. Щастието е  двойно и тройно като е споделено, да държи влага и дава сили.
  Иначе, Марианче, не сме забравили и лошото, което дебне. Обаче да си вземем въздух, преди да ни потопят пак и да се надяваме да изплуваме отново 🙏 Друго не ни остава...
Виж целия пост
# 269


Много интимна прегръдка между мама и тати... Ама как им се получават на Енгин и Туба.
Тази вечер - време за наслада...
Откакто Мави влезе в живота на Санджар, има любов, има надежда.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия