Бебешката количка - цяла наука за второ висше №47

  • 85 900
  • 833
# 120
Добре де тия сайбекс не ви ли се виждат малки ? Само гледам бебета в тях и на 1 година крачетата им се побират толкова плътно че не знам как им е удобно там ,и тая Прайм е толкова тясна в крачетата за тия пари че не знам как му е удобно на бебето там
Виж целия пост
# 121
Добре де тия сайбекс не ви ли се виждат малки ? Само гледам бебета в тях и на 1 година крачетата им се побират толкова плътно че не знам как им е удобно там ,и тая Прайм е толкова тясна в крачетата за тия пари че не знам как му е удобно на бебето там
Като ползвала Priam Lux Platinum до 1г и 4м,мога да кажа,че количката е повече от страхотна и никак не е тясна.Мястото за крачетата е абсолютно достатъчно.И сега също ползвам Сайбекс,но летен модел и честно да си призная не бих заменила за друга.Количките са здрави и маневрени,достатъчно удобни и си заслужават парите.
Виж целия пост
# 122
но 1.4 е доста кратък приод от време Simple Smile и например 2 годишно дете не ми се струва да се побере в нея .Освен това изглежда адски тясна в дупето , и например едно зимно бебе което следващата зима ще е да речеммна 1.3 месеца , не ми се вижда как ще се побере с космонафт или нещо подобно . Не мога да кача снимка но общо взето като раглежам в гугл бебета в количката , или срещна такива по улицата , малките бебоци буквално нямат никаква свобода.Поне на мен ми изглежда ужасно тясна .Може да е маневрена но като видя дете в космонафт в тая количка все едно е някаква гумена мечка стисната с два пръста отстрани
Виж целия пост
# 123
Аз като цяло не виждам 2 годишно дете да стои в количката кой знае колко време.
Освен това, след като ти изглежда малка, просто купете някоя, която е по-голяма.
Приятелката ми има такъв Cybex, а синът и е едро бебе на 1.4 месеца. Няма никакъв проблем и има още много место за растеж. Да не говорим, че детето проходи ли около годинката, най-вероятно ще искаш най-обикновенна лека "лятна" количка.
Аз много харвсвам Cybex, но когато ние купувахме, цените им бяха извън нашите възможности. Иначе бих си взела такава без да се замислям. Simple Smile
Виж целия пост
# 124
Деси, кой е летния модел от Сайбекс, който ползвате и ви харесва?
Аз продължавам все още да разглеждам и да си призная на мен също ми се виждат леко тесни. Но пък и я разглеждах на снимки, и ми я демонстрираха с чувалчето им-ами май може и да е Ок така. Аз също съм с януарско бебче и когато се спра вече на конкретен модел най-после, ще я ползвам макс до края на следващото лято. За есен/зима след това, когато госпожицата ни ще е вече проходила, тръгнала на ясла/градина със сигурност, а и ще е вече на 1г + 8-9 мес поне, и едва ли ще се вози в количка изобщо.
“Космонавти” ненавиждам искрено и никога не бих купила за детето си, не бих му причинила ужаса да го напъхам в нещо подобно. От новородено не я навличам, та какво остава пък като порасне.
При нас се оказва, че и от края на това лято ще се пътува доста с кола и самолет, така че освен всичко друго ще трябва и да е много лека, и много компактна следващата ни количка. А аз пусто държа да има възможност детето да е с лице към и това доста ме ограничава в моделите.
За мен също не е много уместно да се изказва генерално мнение без личен опит. Много често първо, че зависи от детенцето, второ че и снимките могат да подвеждат. В крайна сметка продажба на несполучливата количка или купуването и много изгодно “втора ръка” също е вариант за покриване на риска от евентуално грешен избор.
Виж целия пост
# 125
А около 1 юни по-големи ли са намаленията на количките отколкото сега ( -20% в Рая тойс)?
Виж целия пост
# 126
Супермама, със Cybex Eezy S Twist +2 сме сега.Може да погледнеш и Мелио.
И аз ненавиждам космонавти и никога не съм ползвала.Не случайно количките имат зимни чували.Детето ми никога не е навличано.Със сигурност проходи ли,количката ще се ползва много малко.Моето е на 1.7г и трябва да е адски изморена,за да седне вътре.Най-много до края на лятото да се ползва.Не си представям как ще вържа 2-годишно в количка 😂Те 1-годишните не стоят.
МамаНаПринцеса,и миналата година им беше 20% намалението.В Комсед беше 30 или 33%,а в Хиполенд е в момента -25%.
Виж целия пост
# 127
Desi, супер са ви количките! Simple Smile
Синът ми на 11 месеца вече има претенции да ходи и е голямо въртене и сучене в количката докато не го сваля. Не си представям какво ще е занапред, а на 2 годинки съвсем не знам ще има ли количка.
Ние взехме нещо съвсем обикновенно и бюджетно за лятна количка, защото предполагам, че ще я използваме само това лято и есента -  Chipolino Roxy.
Виж целия пост
# 128
Аз няма да взема нещо защото някой друг го е ползвал или защото цяла България си купува сайбекс , като едно време всички имаха Мутси . Има много по хубави колички за които никой нее чувал защото не са по джоба на Българите и не ги предлагат тук . Но нали може да спорим ! Изобщо питане о ми не беше обвързано с това да се почва някакъв тъп спор в защита на сайбекс ил кой до колко си вози детето в голяма количка . Мисля че всеки гледа това спрямо начина си на живот ! Просто ще ви видя как отивате в Москва с лятна количка през зимата и с дете на 2.5 . което според вас няма да иска да седи в количката но да ходи само в метрото или по натоварените улици е пълен абсурд ама нали всички всичко знаем тук че децата не седяли ! Седяли не седяли понякога няма шанс и ще седи . Питах и очаквах нормален отговор . Нее тясна , на детето ми е ок . Събираше се до еди колко си и тва е ! А не да ми дават съвети за ефтинджос ! Количката която съм си харесала не струва по малко от лукс серията на Сайбекс ! Така че тия глупави заяжданици минават просто всякакви граници ! Харесваш си я , казваш си мнението супер браво !
Виж целия пост
# 129
Бочинка,прекаляваш!
Отговорих ти,че количката никак не е тясна и т.н.В следващият си коментар,ти заявяваш,че няма как дете на 1.3 да се събере в нея през зимата.Отговорих ти,че точно тогава е ползвана и то със зимен чувал и ти пак ми спориш.Еми,купувай си каквато искаш количка.Изобщо не ме интересува.Аз моя избор съм го направила и съм доволна.
Виж целия пост
# 130
Различавай спора , от изказването на мнение много ти се моля ! Изобщо не съм спорила , казах че ми изглеждат като гумени мечета стиснати от страни ! Това за теб ако е спор , не знам какво повече да ти кажа ! Както ти и казах че 1.4 ми е малко като срок за да се удостоверя че наистина нее тясна ! Просто ти нещо си се филмирала че споря с теб .А аз просто казвам моите наблюдения и виждания . Така че хубав ден , пожелавам защото очевАдно не виждаш че се заяждаш с мен за коментара с гумените мечки без да има никакъв смисл в това . За да питам такъв въпрос значи разглеждам опцията за тази количка . Но изобщо не ми се вижда просторна , и исках да чуя не само твоето мнение , и после заяждане . Харесала ти е до 1.4 браво ! много хубаво радвам се . Айде хубав ден ! Тая тема или се пише за сайбекс или не се пише за нищо .
Виж целия пост
# 131
Тая тема или се пише за сайбекс или не се пише за нищо .

Напротив. На мен ми препоръчаха Mutsy Nio пред Cybex (разбира се това бях дал като втори избор от количките, които сме видели на живо и са ни харесали). Но в крайна сметка, както написах и по-назад, цената надделя при липса на съществени (поне за нас) разлики.

И да не съм тотално извън темата - едно негативно впечатление от Cybex Balios S Lux, която сглобих снощи, след като се прибрахме от магазина. Покритието на предните колела няма нищо общо с това на задните. Отвратително хлъзгаво е при допир с ръка. Задните си запират като гума. Не знам дали би оказвало някакво влияние на возията, предстои да видим. В магазина не се усещаше неприятно. Не съм проверявал при Mutsy Nio дали е било така, но там, както казах и в първоначалното ми запитване, предните гуми изглеждаха по-добре като цяло, а и бяха по-големи.
Виж целия пост
# 132
Момичета, здравейте. Спряла съм се на  Cybex Priam Manhattan Grey, бихте ли ми препоръчали някой чуждестранен сайт, от който бих могла да я поръчам 3 в 1 (директно с всички екстри). Прави ми впечатление, че в българските сайтове и магазини цените на количката са доста надути... Ще съм благодарна, ако някоя мама вече е поръчвала от чужбина и ми препоръча сайт. Simple Smile
Виж целия пост
# 133
Здравейте☀
Интересувам се от колички на Mutsy.
Дали можете да ми помогнете да разбира разликата между количките i2, iGo, Icon, Nio, Evo, и др модели. Кои от тях би препоръчали и защо? И кои от тях са по нови?
Виж целия пост
# 134
Аз се включвам с въпрос за колички Moon. Някой с отзиви?
Другите неща, които съм набелязала са Musty Evo и Maxi Cosi Zelia (която е най-лека и трансформираща се), но още търся други опции Simple Smile
Благодаря за препоръките 💐
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия