

много ми липсваше чувството ти за хумор, ама много 

Аз нали не го правя на руло, а морковите яйцата и краставички ги нарязвам на кубчета и омесвам в каймата
) Вио, ще идвате ли на конкурса в събота?
) ...........
те си бяха 20 де. За яйца никой не пита, ама искат още козунак
Наистина ли си баба или само така се именуваш? Ако ме гледаш на картинката, виж каква росна китка съм и как мигам с очички като светофарчета. Е да, ама не. Дойдох в темата съвсем случайно, но изненадващо момичетата ме приеха толкова радушно, като че цял живот сме заедно, а на голяма част от тях мога да съм майка. Не усетих възрастовата разлика. Иначе пиша и в КГБ-то - Клуб на готините баби. Мястото ми е там, понеже имам 4 внучета. Е да, но тук се подмладявам, повдигам си адреналина, чувствам се прекрасно. За нищо на света не се отказвам от тези момичета. Ако наистина си баба те разбирам защо си тук. Приключих със запознаването и представянето. 







А как ти завиждам за цъфналото мушкато.....
Моите тази зима замръзнаха. Вече съм засяла към 30тина, които уж купих "микс" цветове, ама чак когато цъфнат ще се разбере. Засях и луковички на четирилистни детелини, но те се оказаха деликатес за катериците, също като луковичките на лалетата. Засях и слънчоглед, но намирам само "опаковката" на засятото..... Общо взето при мен тече един безмислен труд по засаждане на различни цветя
Препоръчани теми