Домакини 75/ Ще я помним

  • 59 828
  • 740
# 720
Честото на празнуващите! Да са честити, живи и здрави! 💐💐💐

При нас се раздухаха мелтемите и следобед не е много приятно… че като духне и направо те отвява.
Виж целия пост
# 721
От днес сме официално лятна ваканция!
Мими вчера завърши, отново с пълно отличие. Досега не е имала учебна година, която да е завършила по друг начин. Фук. 😁

Затова ние със съседките ми празнуваме
Виж целия пост
# 722
Добро утро!
Вале да ти е жива и здрава умницата Kissing HeartKissing HeartKissing Heart Да сбъдне всичките си мечти!
Весела ваканция!
Дългун освен тази има още 2 седмици, макар и само математика Laughing

Чашката ти е у ни кал на!
Виж целия пост
# 723
Браво, Вале. Моят син завърши също с отличие. Щерката с 5.50 и не желае да учи за отличен. Не се и натискам.
Виж целия пост
# 724
Добро утро July Morning!

Виж целия пост
# 725
Честит юли, момичета!
Виж целия пост
# 726
Поздравявам отличните деца в групата! Браво! Сбъдвайте желанията си, милички.
След прогнозите за дъжд как беше при вас?
При мен много притъмня, но валя около 10 мин. - средна хубост. Измитите ми прозорци не пострадаха.
Виж целия пост
# 727
При нас- няма дъжд. Щерката е в Пловдив- валяло е.
Виж целия пост
# 728
При мен валя много, имаше силна буря, вятър, гръмотевици. Даже и малко градушка.
Но по голяма е бурята в душата ми. Почина моя приятелка от детските ми години. От летата, които прекарвах при баба. Много ми е мъчно, ужасно много.
Виж целия пост
# 729
Съжалявам, Вале! Светъл път да има.
Виж целия пост
# 730
Вале, съболезнования!
Ние трябваше вчера да се приберем, но оставаме до утре.
Виж целия пост
# 731
Ма ко, ти как си?
Виж целия пост
# 732
Поспаднаха доста отоците. Гледам да ям постно или ако е месо пилешко и пуешко и си гълтам това, което са ми изписали. По цял ден сме напред назад по комплекса, аниматорите си записаха мъжа ми за всички забавления и е направо по разписание. То е футбол, волейбол, баскетбол, дартс, тенис на маса, стрелба с лък и за възрастни и за деца. На една от програмите в бара вечерта го дръпнаха за един скеч и стана голям смях. Вече всички му казват Ториро, а най-смешното е, че излезе от комплекса и вече в центъра го разпознават
Тъкмо спаднаха отоците и друга глупост направих вчера. Кой ме би да се включа във волейбола, изкълчих си крака и сега пак надут. Много съм смотана
Виж целия пост
# 733
Добър ден прекрасни!
Вале Kissing HeartKissing HeartKissing Heart
Мако не си смотана! Ама нали знаеш - юнак без рана не ходи Laughing Важното е, че се забавлявате.
Аз вчера имах гости - племенника с приятелката си. Направихме си весело градинско парти.
Виж целия пост
# 734
Вале съжалявам за загубата ти.
Ма ко ММ беше известен в Кушадъсъ като Шакира:yum: а аз като мадам Шакирова.
Синът вече официално е в 12 клас Завърши доста прилично с 5,25.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия