През пролетния сезон сме с крачка напред към ЮЛСКИЯ ни бонбон! - Мами с термин Юли 2021 - Тема 4

  • 64 202
  • 755
# 255
Сетих се да питам -към какви капки за колики сте се ориентирали,че сега се сетих да си взема да имам 😀
Виж целия пост
# 256
Прокомбо бейби


Сетих се да питам -към какви капки за колики сте се ориентирали,че сега се сетих да си взема да имам 😀
Виж целия пост
# 257
За момента никакви. Био Гая само съм взела и се надявам да не се налага да взимам капки за колики 😁🤞
Иначе е спорно. На едни бебчета им помагат едни,на други не. На нас ни помагаха и Еспумизан Л (не съм сигурна дали така де пише),по нисък клас,но може би просто не сме имали колики 😁 Моя позната мина буквално през всички капки,че и най-различни от чужбина...Тц,нищо не помогна
Виж целия пост
# 258
Аз днес бях на очен и всичко е наред мога да родя естествено ако нещо друго не се промени. 🍀
От няколко дни сутрин дланите и пръстите на ръцете ми са сковани и доста ме болят. Мислех, че нещо съм спала върху тях, но след като няколко дни продължават да ме болят потърсих в Гугъл и намерих тук във форума цяла тема за болки в пръстите и дланите в края на бременността и жените пишат, че след като са родили им е минало веднага 😅 знам за отоци по краката и ръцете, но това не го бях чувала..Много е неприятно като сковани са почти през целия ден, масажирам ги, но няма ефект. Изследванията ми преди две седмици бяха ок, но май ще пусна пак и стерилна урина да видя белтъка как е. Кръвното ми също си е ок както по принцип.
Виж целия пост
# 259
Здравейте, момичета. Да ви се оплача.. Моят бебчо както си беше добре главично разположен от седмици и днес на жк - ми той се обърнал с дупето надолу. Grinning Гледах, че има упражнения, които предразполагат бебчето да застане главично и мисля да пробвам Grinning  вие чували ли сте за такова нещо? Правили ли сте?
Относно покупките - На нас ни остават доста неща за купуване и видях, че в Хиполенд ще има "луд weekend" 25% намаление на всичко от петък до неделя (14-16.05) и смятам да се възползвам. Hug
Виж целия пост
# 260
Уф,че гадно 🙄 Дано се обърне отново този акробат 😁
Аз съм гледала ги гледала само на филм,в който накрая се обърна и се роди нормално 😁
С първата бременност не съм мислила,но сега си го мислех ,,дали пък няма да реши да се обърне,,...
Успех 😊🍀🤞
Виж целия пост
# 261
Lettie, намерил кога да се обръща този пакостник Grinning Но има още достатъчно време да си заеме изходна позиция, стискам палци!

LaLa Land, радвам се,  че и при теб очния преглед е минал добре! Hug Разширяваха ли ти зениците? При мен за щастие сложиха от капките с по-кратко действие, та до вечерта успях да прогледна хубаво Grinning Като ме видяха с корема и решиха да не ме мъчат много Grinning

Исках да ви питам дали се потите нощем? При мен от 1,2 седмици е ужас - всяка нощ ми е горещо и се потя... това никога не е било! Особено между понаедрелите гърди Grinning Предполагам са хормони? Thinking
Виж целия пост
# 262
Lettie, намерил кога да се обръща този пакостник Grinning Но има още достатъчно време да си заеме изходна позиция, стискам палци!

LaLa Land, радвам се,  че и при теб очния преглед е минал добре! Hug Разширяваха ли ти зениците? При мен за щастие сложиха от капките с по-кратко действие, та до вечерта успях да прогледна хубаво Grinning Като ме видяха с корема и решиха да не ме мъчат много Grinning

Исках да ви питам дали се потите нощем? При мен от 1,2 седмици е ужас - всяка нощ ми е горещо и се потя... това никога не е било! Особено между понаедрелите гърди Grinning Предполагам са хормони? Thinking
Здравей,и аз имам същия проблем последните дни с потенето,нищо не ми помага само където слагам бебешка пудра между гърдите да не ми излезне някой обрив..
Виж целия пост
# 263
Да, разширяваха ми зениците. А аз имам спомен отпреди години, че едва виждах и всичко ми беше много размазано. Сега си виждах горе-долу добре само ме дразнеше много светлината, но до вечерта отмина.
Иначе и аз се потя много от известно време насам, вече се завивам само с чаршаф и спя по тениска и положението е по-добре.
 
Lettie, намерил кога да се обръща този пакостник Grinning Но има още достатъчно време да си заеме изходна позиция, стискам палци!

LaLa Land, радвам се,  че и при теб очния преглед е минал добре! Hug Разширяваха ли ти зениците? При мен за щастие сложиха от капките с по-кратко действие, та до вечерта успях да прогледна хубаво Grinning Като ме видяха с корема и решиха да не ме мъчат много Grinning

Исках да ви питам дали се потите нощем? При мен от 1,2 седмици е ужас - всяка нощ ми е горещо и се потя... това никога не е било! Особено между понаедрелите гърди Grinning Предполагам са хормони? Thinking
Виж целия пост
# 264
Това с потенето е ужасно Sweat Аз първо облякох по-тънка и къса пижама, после реших само с горнището да спя, после смених завивката с едно тънко одеало, но уви - пак се събуждам потна и даже главата ми е мокра. Явно е бонус от последните месеци от бременността Sweat Smile
Виж целия пост
# 265
Аз също се потя като магаре.... все ми е топло, все съм изнервена по повода. Къпя се по 3 пъти (минимум) на ден... и пак мириша 😭😭😭 една приятелка казваше: “бременните жени са най-чистичките същества”.... Моляяяя? Всичко друго, но не и това ми е в главата.... телесните сокове си правяр див хормонален купон 🤣🤣🤣 с много автърпартита. Ама тя раждаше зимата.... смела е 🤣
Лети, сядаш на стол или на дивана, ръцете ги облягаш на лактите на масата. Корема застава във въздуха като люлка за бебето и прави кръгови движения в таза. Другото много хубаво нещо е топката за бременни, вместо да седиш на дивана или стола, сядай на топката, хапвай, гледай филмче. Ако шийката ти е добре и нямаш тежки контракции се разхождай. Така детето се намества. Спи и лежи основно на лявата страна, за да застане и бебчето от ляво.
Ох, аз още не съм отишла на очен преглед..... дано не закъснея... тя и АГ-то нищо не е казвала...
Виж целия пост
# 266
Лиилоо, не си закъсняла за очния според мен. Мисля, че горе-долу по това време е най-удачно, поне така ми каза моят очен.
Виж целия пост
# 267
Ох, тез нощни изпотявания...година и половина преди да забременея всяка нощ се потях като тракторист. Обиколих сумати и лекари и никой не можа да намери причината - сигурно било от притеснение...притеснявах се, ама от това, че не знам защо се потя Grinning и като забременях изведнъж край, което само потвърди подозренията ми, че е било нещо хормонално. Сега пак леко се почна. Не ми се мисли какво ще е след раждането Smile
Виж целия пост
# 268
Лиилоо, сега точно е времето за очен преглед, АГ ми беше казал още в началото след 30-та седмица, вече като съм в 8 месец Relieved

Вие към какво бельо сте се насочили за болницата? Аз си взех от тези за многократна употреба на Canpol, но мисля да си взема и от моето си бельо няколко по-удобни памучни чифта. Thinking

Виж целия пост
# 269
Аз взех от Пепко памучни,на вид същите като еднократните (тип бабешки,но не са и точно бабешки) . Даже са симпатични 😁 По 70ст/бр са и даже май излизат по евтино от еднократните (няма да е билка за умиране ако се хвърлят). Иначе изпробвани и удобни 😊😁

Едит: В последната седмица направо имам чувството,че бебето ще излезе през корема,така се разтяга ли не знам какво прави точно 😁 А в момента усещам,че хем хълца, хем рита 🙄 Отделно,че е болезнено на моменти...

Лиилоо, сега точно е времето за очен преглед, АГ ми беше казал още в началото след 30-та седмица, вече като съм в 8 месец Relieved

Вие към какво бельо сте се насочили за болницата? Аз си взех от тези за многократна употреба на Canpol, но мисля да си взема и от моето си бельо няколко по-удобни памучни чифта. Thinking


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия