Промоции на книги - тема 10

  • 48 631
  • 743
# 615
А аз не бях поръчвала от Колибри, пуснах я преди седмица и нищо, странно ми е, свикнала съм да идват бързо от Озон.
Виж целия пост
# 616
От 06.09 Алея на книгата в София- бул. Витоша. https://www.ploshtadslaveikov.com/aleya-na-knigata-v-sofiya-zapo … LTX46gQdORWAp0UzE
Виж целия пост
# 617
Какви намаления пускат на Алеята, понеже не съм ходила от години, а купувам главно онлайн?
Виж целия пост
# 618
И тогава ли ще има промоции? Сиела кога ще пуснат 50% - на 6-ти или на 22-ри септември? Simple Smile
Виж целия пост
# 619
И тогава ли ще има промоции? Сиела кога ще пуснат 50% - на 6-ти или на 22-ри септември? Simple Smile


Според мен на 1 ноември чак.
Виж целия пост
# 620
Какви намаления пускат на Алеята, понеже не съм ходила от години, а купувам главно онлайн?
Общо взета като на Панаира, повечето са на 20%, Колибри последните два пъти пускат на 30%. Има книги и по 2 и по 5 лв.
Виж целия пост
# 621
Ооо ама Сиела два пъти годишно ли пускат 50%?? Аз тъкмо се бях настроила да "събирам" техни книги за другата година🤭🤭
Виж целия пост
# 622
Ооо ама Сиела два пъти годишно ли пускат 50%?? Аз тъкмо се бях настроила да "събирам" техни книги за другата година🤭🤭

Сещам се за поне три пъти - Деня на будителите 1.11., 3 март и 24 май.
Виж целия пост
# 623
Не знам защо съм останала с такова впечатление, че на 24.05 има 50% само, а пък другите са с по-малки отстъпки. Мой пропуск, благодаря за информацията.
Виж целия пост
# 624
И септември са пускали Сиела някои години. Други пък - края на август.
Виж целия пост
# 625
Тази година до сега два пъти взимах книги от тази промоция и съм набелязала няколко за следващата Simple Smile
Виж целия пост
# 626
Какво сте набелязали?
Иначе за мен Панаира и Алеята са абсолютно еднакви събития, не знам даже защо са под различни наименования, освен организаторите да са различни. 😃
Виж целия пост
# 627
Тъкмо прочетох последната от 50% на Сиела, та съм готова за следващите 50% Grinning
"Мазето" е добра психопатия, ма касапницата ми дойде в повече за четене на плажа. Grinning
Виж целия пост
# 628
Аз още не съм взела втората Науката на света на диска, освен това е излязла Крилете на Масклин на Тери Пратчет (тя е трета от трилогия). Искам и Атлас на застрашените видове, заради илюстрациите. Има и други, които ме интересуват, но се колебая за сега.
Виж целия пост
# 629
Пристигна ми поръчка от Озон имам подарък 3в1 фрапе 3бр от новите модели 😄👍
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия