Безмилостен град - Zalim Istanbul / Актьорите преди и след сериала /Тема 5/ Време е за двубой!

  • 26 250
  • 736
# 255
Цитат на: x BlackRose
[img
//cdn.bg-mamma.com/qbJl/yfMWp.jpg[/img]


Отрязах Озан от снимката да ме прощава.
Ох пълна кифла ейй!

Озан да не е решил да й помага в кариерата със своята популярност?  Както казва като Дженк, свикнал е с фалшивите бракове 😎

Страшен пияр си прави на негов гръб и той си мълчи или е окьоравял от любов или акъла патките му изпили.
Ох откъде ги намира тези хатуни ей и предната беше трагикомедия.....
Виж целия пост
# 256
Което и да е момичето направило клипа я поздравявамн сърдечно! Горда съм като видя добра работа.


Какво красиво видео. Heart Eyes Браво на момичето. Ако има някаква случайност да ни чете, нека се включи.
Виж целия пост
# 257
Цитат на: x BlackRose
[img
//cdn.bg-mamma.com/qbJl/yfMWp.jpg[/img]


Отрязах Озан от снимката да ме прощава.
Ох пълна кифла ейй!

Озан да не е решил да й помага в кариерата със своята популярност?  Както казва като Дженк, свикнал е с фалшивите бракове 😎

Страшен пияр си прави на негов гръб и той си мълчи или е окьоравял от любов или акъла патките му изпили.
Ох откъде ги намира тези хатуни ей и предната беше трагикомедия.....
Явно и в живота е Дженк доброто сърце, пълно с любов.
Във видеото на Онедио си е Дженк в най-добрите му моменти, когато занася патицата Джемре (няма да свалят визите, татко се пошегува), докато във видеото за болното момиченце и в Линията е различен, с различно излъчване
Виж целия пост
# 258
Цитат на: x BlackRose
[img
//cdn.bg-mamma.com/qbJl/yfMWp.jpg[/img]


Отрязах Озан от снимката да ме прощава.
Ох пълна кифла ейй!

Озан да не е решил да й помага в кариерата със своята популярност?  Както казва като Дженк, свикнал е с фалшивите бракове 😎

Страшен пияр си прави на негов гръб и той си мълчи или е окьоравял от любов или акъла патките му изпили.
Ох откъде ги намира тези хатуни ей и предната беше трагикомедия.....
Явно и в живота е Дженк доброто сърце, пълно с любов.
Във видеото на Онедио си е Дженк в най-добрите му моменти, когато занася патицата Джемре (няма да свалят визите, татко се пошегува), докато във видеото за болното момиченце и в Линията е различен, с различно излъчване

Той просто е себе си без гримаси точно това харесвам най-много у него.
Последно каза,че любовта е водеща сила тестото на една работа в последното Онедио с Хазал.
Така,че няма какво повече да си кажем искрено вярвам тази жена да го направи щастлив ,а не на глупак.
Защото предната му изневери с наркоман.
Виж целия пост
# 259
Цитат на: x BlackRose
[img
//cdn.bg-mamma.com/qbJl/yfMWp.jpg[/img]


Отрязах Озан от снимката да ме прощава.
Ох пълна кифла ейй!

Озан да не е решил да й помага в кариерата със своята популярност?  Както казва като Дженк, свикнал е с фалшивите бракове 😎

Страшен пияр си прави на негов гръб и той си мълчи или е окьоравял от любов или акъла патките му изпили.
Ох откъде ги намира тези хатуни ей и предната беше трагикомедия.....
Явно и в живота е Дженк доброто сърце, пълно с любов.
Във видеото на Онедио си е Дженк в най-добрите му моменти, когато занася патицата Джемре (няма да свалят визите, татко се пошегува), докато във видеото за болното момиченце и в Линията е различен, с различно излъчване

Той просто е себе си без гримаси точно това харесвам най-много у него.
Последно каза,че любовта е водеща сила тестото на една работа в последното Онедио с Хазал.
Така,че няма какво повече да си кажем искрено вярвам тази жена да го направи щастлив ,а не на глупак.
Защото предната му изневери с наркоман.
Така играе някои сцени с Джемре, все едно ги е преживял. Все едно, гледайки нея, вижда любовта си наистина...
Виж целия пост
# 260
Цитат на: x BlackRose
[img
//cdn.bg-mamma.com/qbJl/yfMWp.jpg[/img]


Отрязах Озан от снимката да ме прощава.
Ох пълна кифла ейй!

Озан да не е решил да й помага в кариерата със своята популярност?  Както казва като Дженк, свикнал е с фалшивите бракове 😎

Страшен пияр си прави на негов гръб и той си мълчи или е окьоравял от любов или акъла патките му изпили.
Ох откъде ги намира тези хатуни ей и предната беше трагикомедия.....
Явно и в живота е Дженк доброто сърце, пълно с любов.
Във видеото на Онедио си е Дженк в най-добрите му моменти, когато занася патицата Джемре (няма да свалят визите, татко се пошегува), докато във видеото за болното момиченце и в Линията е различен, с различно излъчване

Той просто е себе си без гримаси точно това харесвам най-много у него.
Последно каза,че любовта е водеща сила тестото на една работа в последното Онедио с Хазал.
Така,че няма какво повече да си кажем искрено вярвам тази жена да го направи щастлив ,а не на глупак.
Защото предната му изневери с наркоман.
Така играе някои сцени с Джемре, все едно ги е преживял. Все едно, гледайки нея, вижда любовта си наистина...

Ясно е,че има нещо преживяно за да се покаже по такъв убедител начин.
Много хора мислят по този въпрос и до ден днешен.Или е страшно добър в това което прави,но това е прекалено да е така или наистина реала си оказва влияние.



Примерно това е много хубава сцена от Дните където Лейля сънуваше любимия и Сарп да и търси сметка за скъсаните снимки след 5г раздяла.


ЗАБРАВИ ЛИ?

Но Озан определено не е за тип лятни бозички дано не ни го причини отнова искрено се надявам!
А аз пък мечтая да изиграе една сцена и даже бях го писала в самия туитър мисля,че ако тая сцена я видя от него мога да кажа,че всичко е окей вече.Щото ще ми разкаже играта.



Харесвам тандема му с Елчин за разлика от много други хора които я описаха за негова майка едва ли не....
между тях има само 4-5 години разлика.Защо всички гледат как големи жени играят с по малки мъже и се възмущават ,а не се възмущават,че мъже актьори дядовци и чичковци играят с 18-20 г девойки?

Харесвам силни мацки ,а Лейля беше такава.
Мелиса също в този сериал неореантирания елемент беше героя на Озан и все пак си го обичам и Сарпче.

Виж целия пост
# 261
Озан би изиграл великолепен Хамлет. Не че Дженк не е Хамлет (майко, как можа с бащиния ми брат? си е чиста хамлетовска реплика). И не че всичките му самоубийствени опити не са "to be or not to be"...
Разликата и изобщо възрастта е въпрос на излъчване на актьорите.
Виж целия пост
# 262
Интересно ми е как като куршума беше засегнал перикарда лекичко той си остана жив след това?



Ох този клип ме прочувства....
Виж целия пост
# 263
Интересно ми е как като куршума беше засегнал перикарда лекичко той си остана жив след това?



Ох този клип ме прочувства....
Много е секси 🙂
Виж целия пост
# 264
Днес плаках заедно с Дженк.. Агях прекали с думите си към него. Нито е чудовище, нито дявол.. а просто дете, което е жертва на майка си. Много мъчно ми стана. Завинаги ще носи този товар на плещите си и ще се разяжда отвътре. Но той не е виновен, виновна е Шениз.
А Дженк си призна, когато видя Джемре. Тя му носи спокойствие и сила и единствена може да излекува болката му. В миналия епизод той я попита дали ще е до него в деня, когато всичко излезе наяве и тя каза да. Спази обещанието си и наистина бе до него. Heart  Показа, че го обича и че се страхува да не го загуби.
Тези сцени бяха много мили. ♡



И каква игра на Озан и Фикрет Кушкан..
Виж целия пост
# 265
Пак съм със същата емоция бога ми това не е нормално сигурно ще е обсебването

И тези съм ги правила още тогава




Виж целия пост
# 266
След тази сцена все се питам защо никой не чу отговора на въпроса "Какво ще каже майка ти, Дженк?" И не чу ли Агях този отговор, та питаше Шениз дали е знаела.
Има и друго. Ако Дженк играе майка си в психодрамата, всъщност Шениз е виновната, не Дженк. И това показва Недим като го завлича на стола. Дженк поема нейната вина.
И защо казва "Аз бутнах Недим от прозореца", след като никой никого не бута?
Вината на Дженк е, че си е тръгнал, че не е останал и не му е помогнал, а не как Недим се озовава отвън. Тук със сигурност е намесена Шениз. И за мен сцената не е пълна. Споменът на Дженк е само част от случката.
А аз плача на "Исках само татко да ме обича"...
Виж целия пост
# 267
Яд ме е, че не показаха, кой действително е бутнал Недим, а караха на неговите спомени....
Виж целия пост
# 268
Душата ме боли мен плаченето ми е най-малкия дерт.Душата ми на двадесет парчета се къса.
Без да се усетят убиха сина си,унищожиха го.
Агях как уста му даде да говори така на Дженк? Не го ли виждаше на какво прилича? Но той е такъв първо коли и беси,а после мисли.Шениз както винаги мислейки за сина и най-вече мислеше за нейния дирник.Колко болезнено нали? Освен Джемре никой не помисли за Дженк тази вечер ама наистина само за него.Тя изживя целия ад защото е чувала какво го чака Дженк ако баща му научи
Запушила уши от шок и ужас чудеща се как да помогне на Дженк,но същевременно нищо не правеща много ясно излезна в тази сцена,че Дженк и е много скъп.Повече от приятел,повече от съюзник даже повече и от любов.
Страхът от загуба беше изписан на лицето на Джемре.
Друго ми направи впечатление и това беше Недим докато Агях едва не пречука Дженк от лумкане по тялото той искаше да помогне протегнал ръце и същевременно беше в някакъв транс да не помага
Тази сцена ми беше много паралел с транса на Дженк когато Недим хвана Шениз за гърлото.Такава болка имаше в очите на Озан такова отчаяние и никаква капчица за искане за живец.
-Още не съм понесъл наказанието си и гледането на пистолета в панталона на Джихангир
И после опирането....Дженк грам не се шегуваше беше изключил с реалния и нормалния свят в тези секунди.
И какво излиза,че всичко заради пустата обич на Агях кьорчовицата.Проклет да си да и за баща не ставаш! Много силна сцена! Многооо!
Озан и Фикрет направиха цял бум в тая сцена.Беркерчо и той как гледаше като котка с взето мляко и как го държеше за краката един вид все едно му се покланя,че е признал.
Много силна сцена любимата на Бахар Шахин - Озанова сцена
-Братле там беше много добър пък беше казал Беркер.







Оя, проклетата вещица Оя! Всъщност тя проми мозъка на Недим като се замисля?

Виж целия пост
# 269
Имам чувството, че Озан може всичко да озиграе перфектно. Отдавна актьор не ме беше така впечатлявал
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия