Безмилостен град - Zalim Istanbul / Актьорите преди и след сериала /Тема 5/ Време е за двубой!

  • 26 250
  • 736
# 240
Феновете много често прекаляват. Доколкото знам с Бахар са разделени от месеци, напълно нормално е да продължи напред. Не разбирам защо е целият този хейт и омраза..
Охх милия Ози, все е без вина виновен.

Да се посмеем със забавните моменти от снощния епизод.
Джерен е култов образ с нейната ненормалност. Joy Тази сцена беше връх, особено репликата "Не разбирам! В градината ли ще я заровим?!". Joy





Тук Недим си мисли: "Тази съвсем се побърка".






И как я напръска с вода. Joy



Много забавно дуо са ми тези двамата.
И Джерен как подкара колата хахаха. И караше на зиг-заг. Не знам как не се пребиха някъде. Топ шофъорка е. Joy
Виж целия пост
# 241
Категорично искам Бахар и Беркер в друг проект където биха развили нормално едни любовни и топли отношения.







Виж целия пост
# 242
И аз много искам Бахар и Беркер в нов проект. Искам да е любов, започнала от омраза, нещо такова, но да има и много любов. Защото химията им се получава.
Честит рожден ден и на другата сладурка. И нея искам в нов проект.
Виж целия пост
# 243
Да ви кажа я разбирам Пеликана и аз да имам такова гадже с такива ръце и аз бих се фукала с него




Виж целия пост
# 244
Ами ще се надяваме на нов проект, след като сценаристите на ЖИ не ги използваха по най-добрия начин.

~
                  Вълна и камък,
               стихове и проза,
                   лед и пламък,
  луна и мълния- противоположностите се привличат Flowers Rose
                                                                ~
Виж целия пост
# 245
Много мразя тези манипулации на Шениз, ужасна е.... Това не е майка, тя е "Чудовището"
Виж целия пост
# 246
Шениз много добре знае всички слаби страни на
Дженк и като лешояд се нагажда и кълве по него.
Края и за мен беше награда заслужаваше толкова жесток край,че не е истина.Убийца!

Новото дизи по Канал Д с участието на наш Идрис / Дживан

Много красива бе Джемре Бейсел ама пак патрон и работничка.

Виж целия пост
# 247
Шениз много добре знае всички слаби страни на
Дженк и като лешояд се нагажда и кълве по него.
Края и за мен беше награда заслужаваше толкова жесток край,че не е истина.Убийца!
Тя и тогава изпълни целта си.. Изобщо не е честно. А на Дженк с подобна майка не му трябват врагове. Как може по този начин да манипулира собствения си син.. И се оправдава с това, че прави всичко заради него. Ами не, прави го за себе си. Ако толкова го обичаше нямаше малко по малко да го съсипва.

Какъв катарзис преживя Джерен във връзка с Недим. Не иска да го предаде дори и да е възможно това да засегне Дженк..

Виж целия пост
# 248
Според мен Джерка постепенно се влюби в Недим...
Виж целия пост
# 249
Трейлър за 4 еп на Границата

https://www.instagram.com/p/COgFlrhFGVz/

Синем:Не ти ли идва всичко малко нереално?
Синан:Според теб това лошо нещо ли е?
Синем: Не знам.
Ти как си спокоен толкова?
Синан:Аз съм много щастлив от всяка една ситуация която ни среща.


И все пак ще ядат ягодов сладолед?


Виж целия пост
# 250
Добро утро, дружки. Nature Sunny Kiss
Кой иска кафе? Coffee


Приготвяйте носните кърпички за довечера, защото ще пада рев. Pensive
Виж целия пост
# 251
Майкооо чакай да заредя тука с кърпи













Майка Тереза ще е на линия както винаги.
Виж целия пост
# 252
Диди, дано тези да ни стигнат. Sweat Smile

“Щастливото” семейство Карачай.

Ако не друго, поне са хубави. Innocent
Виж целия пост
# 253
Диди, дано тези да ни стигнат. Sweat Smile

“Щастливото” семейство Карачай.

Ако не друго, поне са хубави. Innocent

Когато Дженк се премести отзад разбрах още тогава че нещо лошо ще става.







Отрязах Озан от снимката да ме прощава.
Ох пълна кифла ейй!


Което и да е момичето направило клипа я поздравявамн сърдечно! Горда съм като видя добра работа.

Виж целия пост
# 254
Цитат на: x BlackRose
[img
//cdn.bg-mamma.com/qbJl/yfMWp.jpg[/img]


Отрязах Озан от снимката да ме прощава.
Ох пълна кифла ейй!

Озан да не е решил да й помага в кариерата със своята популярност?  Както казва като Дженк, свикнал е с фалшивите бракове 😎
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия