Безмилостен град - Zalim Istanbul / Актьорите преди и след сериала /Тема 5/ Време е за двубой!

  • 26 249
  • 736
# 300
За нея Дженк не беше достоен за нея това е точното ми определение
Никой не е виновен,че Джемре е визионсуз / без вкус.
Пък и тенджера капак с избранника си той ще е патладжана и в тенджерата.Така тя ще готви и ще шета майната и на мечтите и.

Днес в 10.55 ви каня да ядем сладолед от ягоди и да гледаме новите дози на лудост на Синан


За Джемре да обича Дженк беше... прекалено страшно. Помниш ли колко се колеба в апартамента да докосне косата му след "наказанието" на Шениз. И паниката й при пиянското му обяснение?
Пияният Дженк може да бъде прегръщан - във фоайето след бокса си беше любовна сцена, при това щастлива (всичко това ми напомни за Брилянтин, когато Оливия Нютън Джон от смотанячка се превръща в мацка), както и всяка пиянска сцена. Но тогава е опасно да бъде завиван, че не се знае знае ли се.
Болният и спящият Дженк може да бъде докосван, прегръщан, гален. Будният здрав Дженк само пред хора.
Недим е безопасен, неопитен, девствен, непопулярен. И, най-вече, е напълно измислен, 100% илюзорен. И това го прави много много удобен. А женен за сесрта й си е и напълно недостижим, което го прави удобна защита.
Дженк я криеше от сърцето й, което се криеше при Недим от него.
Защо, в сцената "иска ми се проклетото ти сърце" не попита Дженк кого? И защо нарочно го насочи да каже, че иска да върне времето в момента, когато е на 8? Нямах усещането, че Дженк искаше да говори за Недим
Виж целия пост
# 301
Диди, какъв сладолед...вече трета събота след Синан съм пълна тотал щета.  Такава буца ми застава на гърлото... Синан вече е преминал линията....живее в собствените си илюзии. Всички щастливи моменти са плод на въображението му....Ужас! Музиката, тъжния му поглед, агонията ,която изживява.....И момента, в които изведнъж се осъзнава ....


Преди време постнах едно интервю на Сера...питаха я за ЖИ 


Скрит текст:
Испанското издание "TeleNovella" публикува интервю с актрисата Сера Кутлубей в априлския си брой:

Какви са вашите спомени след заснемането на Жестокия Истанбул ?
- Когато си спомням този сериал, винаги се усмихвам.
Заснемането беше повратна точка в живота ми и научих много неща, намерих добри приятели, работех с несравним екип.

Какво ви привлече в това шоу?
- Тази поредица не е типична любовна история, по-скоро е история, която се развива в различни посоки.
Потапянето в любов, страст и състрадание, заедно с ярки контрасти в сюжета, се проявиха по много хармоничен начин. Това ме очарова.

Докато играете героинята Джемре, научихте ли нещо?
- Много. Тази роля винаги ще има специално място. Тя ми помогна да разбера, че понякога не вземаме правилните решения, дори ако наистина искаме да го направим.

Какво мислят другите за характера на Джемре?
- Мненията на публиката бяха разделени: някои критикуваха Джемре, други я подкрепиха.

Имате ли общо между вас и Джемре?
- И двете обичаме да се борим и не спираме да се борим,  докато не получим това, в което вярваме.
Опитваме се да действаме интелигентно, но в крайна сметка сърцето побеждава.

Емоционален човек ли сте?
- Аз съм човек, който живее от моите емоции, които са заключени в собствения ми свят и това понякога причиняваше някои проблеми и конфликти.

Какво друго можете да ни кажете за себе си?
- Не съм много общителен човек. Обичам да прекарвам време вкъщи и обичам да пиша, правя го за себе си

Впечатли ме това.:

Докато играете героинята Джемре, научихте ли нещо?
- Много. Тази роля винаги ще има специално място. Тя ми помогна да разбера, че понякога не вземаме правилните решения, дори ако наистина искаме да го направим.


Докато го четях се замислих......кое нейно решение е било неправилно?
- Че от селото дойде в Истанбул?
- Че се ожени за Дженк?
- Че се съгласи да се прави на щастливо омъжена, за да проходи Недим?
- Че се влюби в Недим или  че отказа да бъде с Дженк?

Ако се вади заключения по умопомрачителния финал......всичко свършва, точно както Джемре го е искала! Тогава, кое нейно решение е неправилно?



И за мен Дженк в онази сцена нямаше да каже, че иска да е на 8. Мислех си че , когато започна "...Ако можех да върна времето назад..."щеше да каже,че не би спал със сестра и. Тогава така си помислих.
Виж целия пост
# 302
Синансито е много зле бедния направо не знам.
Само не знам как така е изджанкал? Сладоледа и цялото му въображение направо човека не е у час.
Хелял на Озан обаче толкова различен и многопластов.Нямам думи!

Виж целия пост
# 303
Габи, колебая се дали тогава беше достатъчно пиян, за да го каже. Но да, определено искаше да говори за любов, не за Недим. Иронията му - че ще го налива с кафе и ще му говори за Недим, която тя не разбра (пак).
Само Джемре, в уж романтичната сцена под звездите с Недим говореше за друг мъж (за Дженк). Никой нормален човек не го прави. Аз затова отказвам да приема, че там, под звездите, Джемре обича Недим. Обича Дженк, мисли за Дженк  говори за Дженк. Дженк беше в мислите й, когато го срещна на улицата. И искаше да бъде целуната качествено до дървото.
Диди, самият Озан каза за Онедио, че героят му е тотален депресар. Редно е да му вярваме Wink
Виж целия пост
# 304
Сера Кутлубей и Беркер Гювен чакаха сета на Озан да свърши в онзи ден.
-Рокзвездата ми



А това ми е много любимо

Виж целия пост
# 305
Начииии, като ми почне така съботно с Линията........и  ми иде да ревна. Днес се возиха на метро....т,е  Синан се вози  сам, и предполагам , че си е представял Синем срещу него. Музиката е изключителна, а акордите на цигулката кара сърцето ми да се свива.. Камерата снима  лицето на Озан под такъв ъгъл, че изглежда много различен. Винаги след края на мини серията от 18 минути се чувствам ужасно тъжна, на гърдите ми тежи, в гърлото ми има буца!  Празното метро, празният ескалатор, празни перони.......депресия, самота и обреченост.   

П.С чакам татуираната Кифла да сложи снимка, та да ми оправи деня!
Виж целия пост
# 306





Ах Синанджъм!
Габи,и аз съм така злато.😔😭
Виж целия пост
# 307
Емоционален човек ли сте?
- Аз съм човек, който живее от моите емоции, които са заключени в собствения ми свят и това понякога причиняваше някои проблеми и конфликти.
В такъв случай се припокрива доста с героинята си.SmileЖивееше си в своя илюзорен свят и според собствената си истина.

Докато играете героинята Джемре, научихте ли нещо?
- Много. Тази роля винаги ще има специално място. Тя ми помогна да разбера, че понякога не вземаме правилните решения, дори ако наистина искаме да го направим.

Може би има в предвид влияние (на ролята) в личния и живот, а не по отношение на действията на героинята и.Защото кредото и беше " Прави това, което е правилно за сърцето,  а не това, което е правилно за ума, дори това да изглежда неправилно за другите".Цитирам по памет.Е, нали това правеше,сърцето и искаше Недим и тя действаше в тази посока.Между другото,тя взе доста неправилни решения, някои под влияние на нараненото и его.
Момичета, благодаря ви за милите пожелания!






Виж целия пост
# 308
Привет!




Виж целия пост
# 309
Красавец вместо кафе? Хубава неделя Kissing Heart



Може би има в предвид влияние (на ролята) в личния и живот, а не по отношение на действията на героинята и.Защото кредото и беше " Прави това, което е правилно за сърцето,  а не това, което е правилно за ума, дори това да изглежда неправилно за другите".Цитирам по памет.Е, нали това правеше,сърцето и искаше Недим и тя действаше в тази посока.Между другото,тя взе доста неправилни решения, някои под влияние на нараненото и его.

Едното, от който много ме вбеси,! Когато отново накара Дженк да и сложи пръстена, въпреки че всички разбраха , че брака е фиктивен. И ако преди това само някои се досещаха, че Дженк е влюбен във фиктивната си жена, след тази случка вече разбраха, че е и загубен!

Диди, черпи един Озан .....
Виж целия пост
# 310
Габи, почерпка искана
Почерпка изпълнена



Виж целия пост
# 311
Красавец вместо кафе? Хубава неделя Kissing Heart



Може би има в предвид влияние (на ролята) в личния и живот, а не по отношение на действията на героинята и.Защото кредото и беше " Прави това, което е правилно за сърцето,  а не това, което е правилно за ума, дори това да изглежда неправилно за другите".Цитирам по памет.Е, нали това правеше,сърцето и искаше Недим и тя действаше в тази посока.Между другото,тя взе доста неправилни решения, някои под влияние на нараненото и его.

Едното, от който много ме вбеси,! Когато отново накара Дженк да и сложи пръстена, въпреки че всички разбраха , че брака е фиктивен. И ако преди това само някои се досещаха, че Дженк е влюбен във фиктивната си жена, след тази случка вече разбраха, че е и загубен!

Диди, черпи един Озан .....
Докато го гледах, си мислех, че имаше елегантен изход и той беше да каже: "Да, така започна, но вече не е така. Скъпи, виждал ли си ми халката? Май сутринта в бързината съм я оставила в банята"
Но точно там егото й искаше да нарита Недим. Заради предадено доверие. Грубо. И с елегантното можеше да го нарита, но тя няма това ниво, Милото Демре. И малко скорпионски като го боли, жили всички, а най-много Дженк, който не го заслужава.
Виж целия пост
# 312
Ужас! Отиде и неделята....Току що изгледах  Линията с руски субтитри.....събота  буца в гърлото , в неделя вече рев. Дидка, благодаря. Озан е супер, но Синан ме убива😪😪🥰
Виж целия пост
# 313
Бахар и Сера поздравяват майките си за деня на жената.



И екранните майки на Бахар.



https://www.instagram.com/p/COpQ0f5IkjF/?igshid=nv210paq0495
Виж целия пост
# 314


Беркер в компанията на една малка сладурана


За депресията на Габи









Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия