Безмилостен град - Zalim Istanbul / Актьорите преди и след сериала /Тема 5/ Време е за двубой!

  • 26 249
  • 736
# 315
Дениз Уур се е чула с всичките си “деца” от ЖИ. Hug
Скрит текст:



Семейство Йълмаз.


Виж целия пост
# 316
Честит и на Шена да е този ден и тя беше "майка".




Виж целия пост
# 317
За депресията на Габи
Скрит текст:










Мислех да напиша първо нещо весело понеделнишки, но като видях Синан от Диди ...и  замина
CryCryCry

Сериите на Линията.....ги гледам по три, четири пъти. Камерата така се съсредоточава в лицата на Синан и Синем,  във всяко тяхно премигване, всяка емоция..... като хипнотизиран си да гледаш лицата им. Дори ми е трудно да гледам и едновременно да чета субтитрите. В  серията вчера можех да преброя миглите на Озан, до такива детайли е снимано лицето му. Най-тягостното е, че  края е предизвестен. Синан е  влязъл в пагубна  цикличност. Невъвратимо!  Всеки път при се  срещата си със Синем се мъчи да я задържи все по-дълго при себе си. Изглежда, че и двамата  се виждат за първи път, но аз мисля,че Синан знае, че са били заедно...знае, че са се обичали и не и казва, за да не я уплаши. Знае какво обича тя...сладолед , стиховете на Метин Алтьок :

- "....ти си моята най страшна пустота,
       наскоро изтръгнат зъб,
       на върха на езика е твоето име........



С такава искрица надежда му светнаха очите при разговора в метрото , когато Синем от раз му каза, че той работи в банка. Помисли си, че си е спомнила.....
Картините, които ни представят....загубил си някой, без който вече напред няма....и съзнанието ти те предава, отказваш се от действителността, защото тя е твърде болезнена и  някъде там в обърканото ти съзнание стигаш до линията, линията, която ви разделя. И когато я преминеш, всяка среща с този, когото обичаш, когото си загубил, колкото и да е кратка те прави много щастлив.




Хазал: Просто се опитвам да разбера, това добро ли е, че си лош лъжец или лошо.



Озан: Може ли да почакам до теб, докато се опитваш да разбереш това?



Хазал: Но това може да продължи дълго ...няма ли да ти омръзне?
Озан: Някои неща си заслужават чакането.

Прав е Синан, някои неща си заслужават чакането....събота 10:55!
Виж целия пост
# 318
Sweat Smile
Честит и на Шена да е този ден и тя беше "майка".





Орлица при това Sweat Smile:
Виж целия пост
# 319
То една майка... Аз няма да гледам новият сериал на Озан, няма да си го причиня пак ( след Кара Севда много подбирам, какво да гледам)... Не ми се гледа прекалено тежки сериали, психиката ми хептем ще изперка...
Виж целия пост
# 320
От 112 ще помогнат ли?


Виж целия пост
# 321


Диди, сложила си вече снимките от новото интервю на Озан за  Hürriyet



Озан Долунай: Болката от любовта е по-добра от липсата на любов.


 „Той започва актьорската си кариера в "Малки сладки лъжкини", след което продължава като главна роля в телевизионните сериали  „Висше общество“ и „Жестокия Истанбул“. Озан Долунай е едно от лицата на актьорите от ново поколение, които са най-подходящи за киното.  „Актьорството е странността на живота?“ когато той пита:- „Това е постижение, което направих за себе си с труда и жертвите си.“ Но когато става въпрос за Бешикташ, той връчва наградата си, но не отминава отбора „Много го обичам, братко!“ “

2 май, Телец ... Какво е по-трудно: Инат или мания?
- Не мога да кажа, че съм инат, но има някои въпроси, по които съм обсебен. (Смее се)

Сцена или екран?
-Да бъдеш на сцената не може да се сравни с нищо друго. Докато визуалното е в челните редици на екрана, сцената е напълно емоционална. Пространство, което е свободно и не се оценява. Така че, това определено е театралната сцена.

Коя е по-важната повратна точка в кариерата ти: Малки лъжкини или Килология?
- „Малки сладки лъжкини “ е поредицата, в която започнах кариерата си. Килологията, от друга страна, беше първата ми театрална пиеса, която ме подобри както в професионално, така и в духовно отношение. И двете са много важни за мен. Но ако трябваше да избера един, бих казал Килология.

С кого бихте искали да бъдете братя и сестри: Неджат Ишлер или Керем Бурсин?
 - От малък  много уважавам и съм любопитен; Неджат Джобс.

Слуховете са различни. В коя израснахте: Анталия или Адапазари?
- Живях и в двете, израснах и в двете.

Учил си машиностроене в университета Koç. Актьорството е странност на живота или инженерството изобщо не е за вас?
- Инженерството никога не е било за мен. Но актьорството също не е завъртане на живота; това е постижение, което добавих към живота си чрез работа и саможертва.

Да сте верен фен, Бешикташ или наградата за Superior Akmen , която получихте
 - Да бъда оценен за моето изкуство е моята мечта от ранна възраст, така че наградата Superior Akmen е много ценна за мен ... Но ако трябва да избера едно нещо, трябва да кажа Бешикташ. Като; - Обичам го, братко!

Планирате нещата през нощта или  сутринта
- През нощта. Когато правя това, сутрин се събуждам психологически готов.

Логика или инстинкт?
- Опитвам се да балансирам и двете, но ако трябва да избера една, избирам логика, защото това е моята страна, която според мен е по-силна.

Измислихте машина на времето, къде бихте отишли: в миналото или бъдещето?
- В миналото. Искам да се срещна с много хора.

Да можете да свирите на всички музикални инструменти или всички спортове?
- Преди се занимавах с много видове спорт. Затова предпочитам да мога да свиря на всички музикални инструменти.

Влияят ли майка ви или баща ви в решенията, които вземате днес?
- Обичам да се консултирам с тях, когато взимам решения. Но в края на деня взимам решения, без да засягам никого.

От кой се страхувате повече: от лъжа или от змия?
- Това е лъжа, разбира се. Мисля, че нито едно животно не е по-вредно от човешко изобретение.

СПЕЦИАЛНИ ВЪПРОСИ

Кой е най-лошият сценарий: Да не можеш да се влюбиш в никого или всяка твоя любов да завършва зле?
- Болката от любовта е по-добра от нейното отсъствие.

Кой е по-добре да придружите със стар спомен: Sezen или Ajda? Защо?
 - Сезен Аксу, разбира се.

Плачете сами или пред някого?
- Плачи сам. По-удобно ми е.

Обратното на любовта: омраза или безразличие?
- Не мисля, че е и двете. Любовта не е нещо, което има своята противоположност ...

Прости или забрави?
-Забравянето оставя нещо вътре. Каквото и да е това чувство, той никога няма да го забрави напълно. Прошката не е такава. Изисква 100% приемане. Това е нещо, което улеснява хората. Следователно прошката.

Истанбул ... Миризми или звуци?
- Не мисля, че Истанбул има характерна миризма или звук. Не и двете. Това е град без идентичност.

Азиатската част или европейска част?
-Азиатската част, защото е по-спокойна и скромна.

Кой възглед е по-добър: Европа от азиатската част или от европейската?
- Европейската страна има по-красива гледка отпред.

Черните води се спускат на краката ви: добър роман или добър филм?
 - Добър филм. Може би най-доброто средство срещу умора.

Кое трио най-добре описва вашия ден: телефон-YouTube-социални медии или пижама-пантофи-телевизор?
-У дома да гледам телевизия по пижама-чехли. Не съм много зает с телефона си. Обикновено гледам нещо или чета нещо.

Котка или куче?
- Имам две котки. Обичам ги, котките са приятни за гледане. Но връзката, която създавате с кучето си, е друга връзка.

ПОПУЛЯРНИ НЕЩА

 Нещастна Снежанка живееше в малка къща.Коя изстрада най-много? Пепеляшка или Снежанка?
- Снежанка е по-голяма. Тя е единственият приказен герой, който живее в малка къща. Нещастна ситуация.

Е, за вас би било по-забавно да сте съквартирант, с когото: Çatlak Şanzel или Yıldız Tilbe?
- Разбира се, Йълдъз  Тилбе. Голям съм й фен. Фантастичен човек.

Cem Karaca или Barış Manço?
-Баръш Манчо е една крачка напред заради "Момчето, което трябва да бъде мъж."

Назъм Хикмет или Орхан Вели?
- Назъм Хикмет Ран. Неговата история, борба и поезия са много впечатляващи за мен. Аз съм от тези, които обичат литературата.

Джем Йълмаз или Ата Демирер?
- Джем Йълмаз. От детството ...

МАЛКИ РАДОСТИ

Шахът не е приятелска игра

Бодрум или Чешме?
- Честно казано, това не са местата, където прекарвам много време. И двете имат собствена атмосфера,  това е сигурно.

Коя е най-добрата лодка? Твоя ли е или на твоя приятел?
- Разбира се на приятеля. Без отговорности, само за удоволствие.

Море-пясък-слънце, гора-дърво-чист въздух?
-И двете ми липсват. Ще кажа чист въздух- гора-дърво-чист въздух, не забравяйки и другия. Това трио има терапевтичен ефект върху мен.

Табла или шах?
- Табла! В шаха също има чувство, но е неискрено. Отдалеч. Например не съм виждал шахматната дъска да е била затисната под мишниците.

БЪРЗО БЪРЗО БЕЗ МИСЛЕНЕ ...

Кой период от годината е по-романтичен? Пролет-лято или есен-зима?
- Пролет.

Какво е много досадно в нощния живот: мигане или отвращение?
-Отвличане.

С кого бихте искали да бъдете съсед: Мерилин Монро или Брижит Бардо?
- Мерилин.

Изгрев или залез?
-Залез.
Виж целия пост
# 322
Габи, ❤️
Благодаря ти, за интервюто
Много е приятен, някак сладък във всичко което казва Simple Smile
Може би защото и аз съм Телец, обичам залезите, любовта, не приемам омразата, не ми е, ама хич не ми е до безразличие Simple Smile
Както моят мъж ми казва...." На теб все Любов не ти стига" (като загледам турски сериал) или някоя любовна книга:)
Диди ❤️
Прекрасни снимки на Озан Simple Smile
Благодаря ти и за всяко инфо за новия сериал, нямам сили за драма.... Но, се информирам за всичко от всичко което споделяш....
Виж целия пост
# 323
Въпреки че не харесвам Шениз беше напълно права. "Какво повече искаш от сина ми?!"- и аз това се питам. Та той за малко не умря.. Опита се да сложи край на живота си, защото не може да живее с тази вина и няколко часа след случилото се Недим му говори как още нищо не е приключило и не са си разчистили сметките. Поне да беше изчакал малко. Close Може би ще е доволен едва когато семейството им се разпадне напълно, вземе фирмата, къщата, Джемре, въздуха, който диша.. Но и тогава няма да е удовлетворен и ще иска повече.
Казва, че не е виновен за разпадащото им се семейство, но щом реагира по този начин, значи наистина вижда вината в себе си. Защо Дженк, Агях и Дамла трябва да страдат? С какво са виновни те? Били го притискали.. Притиска го това, че вижда колко обичан е Дженк от абсолютно всички. А ревнивите погледи в болницата дори няма да ги коментирам.. Дженк се бори за живота си, а Недим дори и в този момент ревнува Джемре от него и се дразни. Rolling Eyes Нямам думи просто..
Виж целия пост
# 324
Още Синан от мен















Татко....

Как може да не види сина си толкова години? Болезнен факт всичко друго е по важно от Дженк за Агях.Трябваше ли да се стигне до тук за да покаже поне малко нежност към него?

Виж целия пост
# 325


Аз пък ще сложа ръцете на мама. Майката си е майка, дори и да е хищник!
Виж целия пост
# 326
Madison, наистина ли си на страната на Шениз във въпросната ситуация? Има ли тук някой, който да каже че Недим е виновен за опита за самоубийство на Дженк? Той НЕ ИСКАШЕ да се разиграва тази сцена. Възпротиви се, но въпреки това Агях беше непреклонен. Трябва да си сляп да не видиш каква мъка беше и за Недим, и за Дженк това проиграване на инцидента. Шениз има най-малко право да обвинява Недим за опита за самоубийство на Дженк. Няма как да я подкрепя в нищо. Дори в "обичта" към децата й. Това не е майчина любов, а отрова.

Недим реагира така, защото почти всички  негласно го обвиняват за всичко. Дамла хубава лекция му изнесе обаче се питам тя кога точно е имала семейство? Това, което са Карачай семейство ли е наистина? Тя самата си живее в свой свят и е все неразбрала какво се случва около нея. За какво сплотяване говори? Може ли да се сплотят хора като тях? Майка убийца и тормозителка, баща който повече от 20 години не вижда по-далеч от носа си, дъщеря която я интересуват повече социалните мрежи и селфитата, син който крие с години тайна и бага надалеч, защото е измъчван от угризения и племенник изпълнен с гняв и жажда за отмъщение за пропиляния си живот. Кога те се показаха като истинско семейство? Някак ми излиза в главата сцената, когато Джемре заведе Недим на масата да вечеря със “семейството". Освен Агях никой не се зарадва на това. Дамла не смееше дори да погледне Недим. Тя говори за сплотяване и събиране на масата... Къде беше тя през всички тези години, когато Недим беше един нещастен инвалид? Направила ли е нещо да го приобщи към това "семейство"? В една от следващите серии ще ме ядоса още повече с обвиненията си към Недим за изгонването на Шениз. Защото отново той няма да има вина за разкритията на Агях.

Агях също ми падна в очите в днешната и в следващите серии с държането си към служителите си. Опитват се да ни го представят като добър и справедлив, а удря шамари на мъже, които работят за него и се държи безобразно с тях.

А Недим може би е искал да получи признание и извинение. Едното го получи насила, но другото засега не се случва. Може би затова е неудовлетворен и смята, че така не се изкупва вина. Надявам се до края на сериала Дженк да намери сили да поиска прошка от Недим. Дори и да е бил дете, дължи поне едно съжалявам на Недим. Ако беше подходил така още от момента на съзряването и порастването си, ако беше направил нещо да помогне на Недим вместо само да бяга, може би нещата нямаше да ескалират така. Но както и преди съм казвала, за да има 100-тина серии трябва да изгледаме и куп глупости.
Виж целия пост
# 327
Боби, верно ли смяташ, след думите на Недим в интензивното, особено след израза "мъртвешки блед" и след заравянето на кървавата риза, Недим иска извинение? Извинение?
О, не, Недим иска да мъчи Дженк и Шениз и дори си го казва няколко пъти. Каза го и тази вечер- не му е достатъчно.
Не му ли каза и Джемре същото - Дженк изкупи вината си, стига. Без да съм съгласна с Шениз, и аз бих го попитала какво ще му е достатъчна компенсация.
Виж целия пост
# 328
Недим не е виновен за слабата психика на Дженк и опита за самоубийство. А и при взривоопасните тайни на Шениз това семейство така или иначе ще се разпадне.
Виж целия пост
# 329
Шена да я мъчи аз хич не я жаля като жаба да скача убийцата.Ама Дженк? Наистина асъл къв му е проблема? Още от какво го сърби както казва моята баба? 
Но той сам си го каза накрая и си го призна.Извинете пак ще е от обсебване сигурно.За мен е анормално да говориш такива неща на полу-жив човек на когото живота е подържан от пет кабела.
Извинявам се ама като гледах сефте нали не е убиец си представих как му дърпа шалтера с толкова злобичка гледаше....Слава на Бога не се случиха такива нещица.Язък кешке да беше му го дръпнал като се замисля.
Мади, Шениз пак ползва Дженк за да се изчисти уж пак мята него в калта.Майката орлица за мен е убийца и мръсница,но не и майка може да е орлица,но само за нейния дирник.
Агях за много неща ми е без коментар!



Едно друго мое видео на ДженДжем :


Изгубваш паметта си... /х4

Обади се на всичките си приятели
и им кажи, че никога няма да се върна..
Защото това е краят,
престори се, че го искаш.
Не се противопоставяй..
Щетите вече са нанесени..
Полицията идва твърде бавно,
аз вече ще съм умрял..
ще те обичам през целия си живот..


Изгубваш паметта си... /х4

Където и да отидеш,
плажът ще е прекалено студен през зимата там..
Където и да отида аз,
ще се събуждам в Монтаук и ти ще си до мен..
Не забравяй този ден,
защото това е деня в който всички мечти са реалност.
Аз просто искам да остана,
Искам просто да запазя тази мечта в мен..


Изгубваш паметта си... /х4

Събуди се, време е; малко момиче, събуди се..
Най-хубавото тепърва предстой..
Събуди се, време е; малко момиче, събуди се..
Просто не забравяй кой съм на сутринта

Изгубваш паметта си... /х4

Изгубваш паметта си...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия