



В крайна сметка Джемре се омъжи за Дженк фиктивно заради Недим и после пак заради Недим се разведе - след думите на Оя и след като разбра, че Дженк и Недим са родни братя. Не искаше да застава между двамата.
Джемре държи на Дженк, но като добър приятел - като съучастник и човек, който й протегна ръка - но тя не е влюбена в него. Дженк обича Джемре, но Джемре обича Недим и това го виждаме от самото начало на сериала.
Финал различен от този Джемре и Недим да са заедно щастливи за мен би бил неприемлив и се радвам, че сценаристите поне накрая ще им дадат щастието, което заслужават.
Гадното е само за Дженк - но никой от нас не може да направи нищо. Финала е такъв, какъвто е ... 



Ако можех аз бих променила финала за Дженк - бих му намерила добро и красиво момиче, което да го обича така както заслужава - момиче, в което и Дженк да се влюби. Но нищо не зависи от нас. 





При мен е лесно. Аз и в живота съм си Боби. 
/.





/.





Не ми харесва само с голямата брада. Хайде малко снимки и от мен, че повече гледаме на Озан в темата. 



Като цяло между всички двойки и комбинации виждам химия, без Недим и Джемре. Като брат и сестра са ми. А преди няколко дни ми стана интересно и поразгледах първите теми. Та някои от вас по време на излъчването на сериала до около 15-та серия сте имали теория, че бащата на Джемре всъщност е Мюмтаз и с Недим са брат и сестра. За какво говорим изобщо?!
Това олицетворява и така наречената им "любов", съжалявам.
Като цяло между всички двойки и комбинации виждам химия, без Недим и Джемре. Като брат и сестра са ми. А преди няколко дни ми стана интересно и поразгледах първите теми. Та някои от вас по време на излъчването на сериала до около 15-та серия сте имали теория, че бащата на Джемре всъщност е Мюмтаз и с Недим са брат и сестра. За какво говорим изобщо?!
Това олицетворява и така наречената им "любов", съжалявам. 
За тяхно успокоение сценаристите ще ни покажат и биологичния баща на Джемре.
Аз лично в нито един момент не съм възприемала Джемре и Недим като брат и сестра - от самото начало ги харесах като двойка и исках те да са заедно.
За мен има невероятна химия между тях - и самата любовна история на Джемре и Недим ме плени - хареса ми как се влюбиха един в друг - моментите им докато той беше в инвалидната количка са толкова хубави!
И сега имат хубави и силни моменти - но имат и повече пречки по пътя. Най-важното обаче е, че любовта им ще победи и те ще са заедно накрая. 










Препоръчани теми