Безмилостен град - Zalim Istanbul / Актьорите преди и след сериала /Тема 5/ Време е за двубой!

  • 26 245
  • 736
# 435
Само се смея на сценаристните дупки и това е....тя и журналистката на Канал Д е
била под обсесия със самия Канал Д и барабар с Дженк? Най-вече Сомера и всички номинирали може и самия Беркер който е правил ПР?
Добре,че ви написаха финала иначе не ви виждам какво щеше да е ако беше друго.Слава на бога,че финала е такъв,че всеки да измисли нормално продължение всеки ден на различно място от тоалетната където е написан уж финала....




Защо се разведе Джемре защото Оя я помоли и тя избухна на Дженк след патардия поредна с Недимсу
Виж целия пост
# 436
Поне до момента Джемре няма колебания между двамата. Не бъркайте добротата на Джемре и загрижеността й към Дженк за колебание. Тя вижда и знае колко уязвим е Дженк заради тежестта, която носи цял живот в душата си и е нормално да е добра с него, а след инцидента и загрижена. Нищо друго не я свързва с Дженк.
Roxis, както винаги много точна. Hug
Не знам, но до момента понеже често коментирате бъдещи случки, ми прави впечатление че това, което вие казвате, че ще се случи въобще не се припокрива с това, което реално се случва. Тоест вашето тълкуване на нещата е повлияно от желанието ви Дженк да е персонажа, който да получи любовта на Джемре.
Blackrose, за щастие сериалът ще свърши точно така както трябва. Хората, които се обичат ще бъдат заедно и животът ще им даде шанс да отгледат двама братовчеди като истински братя. Обградени от обич, а не от интриги. Heart Eyes
Виж целия пост
# 437

Blackrose, за щастие сериалът ще свърши точно така както трябва. Хората, които се обичат ще бъдат заедно и животът ще им даде шанс да отгледат двама братовчеди като истински братя. Обградени от обич, а не от интриги. Heart Eyes

Само Диди ако може без никнейма ще съм щастлива.Абе както трябва за вашата тайфа нали знаеш всеки е с различно мнение затова е интересно ,но е хубаво,че още не сме стигнали до клетви и простотий наистина
Благодаря си всеки ден защото какво видях само аз си знам.
Аз не искам ДженДжем от много време насам да кажем и това да беше края дори след време щях да реагирам както за други историй за несподелена любов ,а сега имам да дълбая надълбоко защо не му докараха някоя и да продължи да живее тоя човек.Стига до извода,че любовта на Дженк е по голяма от всичко е затова.Може ли само моята обич да стигне? И знаейки,че не стига пак продължи да обича.В любовта няма гордост
Обичаш и това е. А ако Дженк не беше хванал ръката на Джемре и я беше пратил при Недим още тогава то тогава нямаше за вас да има хепи енд защото винаги печели третата излишна уж страна както стана с Яъз заради брат си дори и целувката им гледа и ръка за ръка ги гледа
Какво ли не видя бедния Яъз? Ад под небето,но Хазан обичаше "безмислените неща"
Слава на Бога за което защото Синан не струваше пет пари.Има много историй в които сърцето се обръща уж много обичащото затова всеки може да се надява на всичко особено щом не е гледал и чака нещо.
Виж целия пост
# 438
Приемам, че Озан е по-атрактивният от двамата с Беркер, по-зрял и затова феновете на двойката Дженк-Джемре са повече. Освен това е брачна двойка, а в Турция разводите не са на почит. Зрителите предпочитат героинята да се влюби в съпруга си, така да го кажа. Четох интересен анализ от руски сайт, където авторката преди излъчването на последните 3 серии обяснява защо финалната двойка ще е Недим - Джемре. Ако мога да дам линк ще го направя тези дни.
Виж целия пост
# 439
Независимо кой я е помолил - ако Джемре обичаше Дженк нямаше да се разведе просто защото друг й е казал. Wink В крайна сметка Джемре се омъжи за Дженк фиктивно заради Недим и после пак заради Недим се разведе - след думите на Оя и след като разбра, че Дженк и Недим са родни братя. Не искаше да застава между двамата. Sunglasses Джемре държи на Дженк, но като добър приятел - като съучастник и човек, който й протегна ръка - но тя не е влюбена в него. Дженк обича Джемре, но Джемре обича Недим и това го виждаме от самото начало на сериала. Sparkling Heart Финал различен от този Джемре и Недим да са заедно щастливи за мен би бил неприемлив и се радвам, че сценаристите поне накрая ще им дадат щастието, което заслужават. Two Hearts Гадното е само за Дженк - но никой от нас не може да направи нищо. Финала е такъв, какъвто е ... Wink



Според мен на лодката Джемре ще се разплаче, защото ще разбере, че Дженк наистина е влюбен в нея - но понеже тя не го обича ще се натъжи, че наранява чувствата му. Така или иначе - ако искаше Джемре можеше да приеме предложението за брак на Дженк на яхтата - но тя му отказа и се разведе. Blush

И въпреки, че знаеше че са братя - след развода - Джемре отново намери усмивката си в моментите с Недим. Влюбения й поглед се видя - тя засия - макар двамата да нямат много мигове на щастие и спокойствие - ще имат и прекрасни моменти. И тогава се видя, че Джемре е направила своя избор и това е Недим. Heart

Но нека първо излъчат тези моменти и по БТВ и тогава всеки ще си направи изводи и ще прецени за себе си кое защо е станало. Живот и здраве и тогава ще го обсъдим. Flowers Bouquet

Пак казвам - съжалявам за Дженк, но любовта трябва да е между двама души, които се обичат - не може само единя да обича, а сърцето на другия да принадлежи на друг - любов на сила не става. Flowers Hibiscus Ако можех аз бих променила финала за Дженк - бих му намерила добро и красиво момиче, което да го обича така както заслужава - момиче, в което и Дженк да се влюби. Но нищо не зависи от нас. Wink

Диди - наистина няма смисъл да стигаме до крайности или до лични обиди. И не мисля, че някой от пишещите тук би го направил. Просто имаме различно мнение и го споделяме - нормално е да спорим по дадени въпроси, но всичко е в рамките на нормалното. Hug

Поне до момента Джемре няма колебания между двамата. Не бъркайте добротата на Джемре и загрижеността й към Дженк за колебание. Тя вижда и знае колко уязвим е Дженк заради тежестта, която носи цял живот в душата си и е нормално да е добра с него, а след инцидента и загрижена. Нищо друго не я свързва с Дженк.
Roxis, както винаги много точна. Hug
Не знам, но до момента понеже често коментирате бъдещи случки, ми прави впечатление че това, което вие казвате, че ще се случи въобще не се припокрива с това, което реално се случва. Тоест вашето тълкуване на нещата е повлияно от желанието ви Дженк да е персонажа, който да получи любовта на Джемре.
Blackrose, за щастие сериалът ще свърши точно така както трябва. Хората, които се обичат ще бъдат заедно и животът ще им даде шанс да отгледат двама братовчеди като истински братя. Обградени от обич, а не от интриги. Heart Eyes

Боби - отново те цитирам, но за пореден път съм напълно съгласна с мнението ти! HugHugHug
Виж целия пост
# 440
Разбира се, просто не запомних като коментирахте имената кой кой е точно и затова за по-лесно с никнейма. Поправям се. Hug При мен е лесно. Аз и в живота съм си Боби. Grinning
Наистина, за феновете на двойката Дженк - Джемре със сигурност не е удовлетворяващ финала. А кои са пък тези, които са харесали двойката Джерен - Недим?! И вие казвате, че имало химия между тях, но аз не виждам такава. За мен Недим и Джемре си отиват много. Имат някаква много чиста доброта и обич в очите като се погледнат/изключвам сцените с гневния Недим, че ще ме погнете веднага за лошия му поглед Grinning/.
Vali, на мен пък дори визуално Беркер ми е по-симпатичен. Stuck Out Tongue Winking Eye
Като ви чета интересни моменти ни чакат. Не знам още колко серии има.
Виж целия пост
# 441
Химия е друга тема.Химията е нещо като дадени актьори дали си подхождат
Между всички комбинаций има химия,но пак казвам най-голямата е между Озан и Беркер
Беркер по красив от Озан? Добре така да е мнения много
Когато изкара и неговия тембър ще е още по красив даже....
В някой друг живот най-вече!



Фазилетите тук знаят тая песен много добре....

Ах тази песен толкова спомени и двойки ама я свързвам с друг голям - Роси само песента пусни като лента ще ти пламне всичко.



Виж целия пост
# 442
Голям красавец е Беркер - особено с тази визия! Сладур и половина - има прекрасна усмивка ... Heart



Озан също е голям красавец и много го харесвам. Sparkling Heart



Диди - песента е много хубава и чувствена! Знам я още от преди. Емре Айдън пее страхотно ... Hug

А кои са пък тези, които са харесали двойката Джерен - Недим?! И вие казвате, че имало химия между тях, но аз не виждам такава. За мен Недим и Джемре си отиват много. Имат някаква много чиста доброта и обич в очите като се погледнат/изключвам сцените с гневния Недим, че ще ме погнете веднага за лошия му поглед Grinning/.
Vali, на мен пък дори визуално Беркер ми е по-симпатичен. Stuck Out Tongue Winking Eye
Като ви чета интересни моменти ни чакат. Не знам още колко серии има.

Боби - вече сме към края на 27-ма оригинална турска серия. Мисля, че остава около половин час от нея и после влизаме в 28-ма турска. А общо са 39 турски епизода - но са от по над 2 часа, така че ще гледаме сериалчето още време - не знам точно колко серии ще излязат при нас. Hug

И аз не виждам грам химия между Недим и Джерен. Wink

Напълно съм съгласна с теб и относно Джемре и Недим - много си отиват. И аз виждам чистотата и добротата в очите им. Много нежно и влюбено се гледат. Сцените между тях много ме докосват. Беркер и Сера са невероятни ... Sparkling HeartHeart EyesFlowers Four Leaf Clover

Виж целия пост
# 443
Диди, то вкус другар няма. Не може всички да харесваме един и същ тип мъже. Какво му е на момчето? Wink Не ми харесва само с голямата брада. Хайде малко снимки и от мен, че повече гледаме на Озан в темата.





Roxi, и на мен тази визия ми е любима:

Озан също е симпатяга, да. Simple Smile
Виж целия пост
# 444





Аз нищо не усещам,но когато има хубаво направени видеа ги гледам.Всеки с вкуса си.Нищо не ми въздейства ,но аз и Сера не я харесвам даже и с Озан като е не я харесвам нищо,че между Сера и Озан има много химия също.Грубичка ми е за двамата да не кажа грозноватичка.



А тази песен дори беше в финалния тийзър на испанците когато Дженк припадна на пясъка отгоре
-Това да те обичам е загубена игра



И моя клип за този човек.
Ох Боби симпатичен ми е ,но ми е обикновенен как да ти кажа сега? Грубо ще прозвучи,но ми липсва много неща в него само със симпатизиране за визия не става при мене да ми влезне под кожата.Рядко актьор може да ме спечели на 100 да не кажа един път на 4-5 години се случва.
Ето например преди години харесах Керем Бюрсин впечатли ме точно с герой който беше с краски на ранено дете под маска на голям гадняр,но се влюби в опърничавата коза как обичах ЗейКер навремето,но после още повече ме влюби в себе си обаче като антигерой - Йиит Кълъч в турската версия на Въпрос на чест.Много хора виждат Керем за Шрек и тн какво ли не съм чела и видяла,но всеки с вкуса си на мен ми е спирал тока многократно.
После харесах прекрасния Каан Урганджъоулу като казвам прекрасен познавам го от сериала му със Серенай Саръкайа на вид Каан е груб,но пък има толкова истинска игра,че майко мила.Каан ме влюби в таланта си за мен премаза уж големия талант Бурак Й.
После харесах Чаалар в Фазилет и най-вече Яъз Егемен.Майко мила каква градация какво нещо беше докато ги видя с Хазан ръка за ръка дори и в последните 10 секунди.
Озан се появи в живота ми преди много години гледала съм го още в първия му сериал винаги му симпатизирах и определено съм виждала потенциал,но потенциал и думата виждам стана на пух и прах с Дженк аз която бях голяма фенка на Чукур и скъпия ми Арас това дете е чудо в киноиндустрията за мен.Няма по добър от Арас като игра убива ме просто! Но го оставих за да се тровя с Залим Истанбул не съжалявам! Болеше,но Дженк е моя човек.Озанчи ме разрева многократно на моменти чак сама съм си говорила.Особено на сцената след пандемията чак ме мен ме боли главата не човешки момент и талант.
Само с игра и чар ме спечели и Илкер Калели в Пойраз.Искам нещо да има да ми каже даден актьор не мога да го обесня всичките които изброих в очите си имат нещо което искат да кажат като героите си.

Сега искам да подчертая и още някой който оприличавам на Дженк като герой и това е Гедиз от Дъщерята на посланника и на двамата края беше трагикомедия.Ураз е невероятен също!

Виж целия пост
# 445
Аз съм от тези, които харесват Джерен и Недим. Hands V  Като цяло между всички двойки и комбинации виждам химия, без Недим и Джемре. Като брат и сестра са ми. А преди няколко дни ми стана интересно и поразгледах първите теми. Та някои от вас по време на излъчването на сериала до около 15-та серия сте имали теория, че бащата на Джемре всъщност е Мюмтаз и с Недим са брат и сестра. За какво говорим изобщо?! Joy
А най-романтичният момент между двамата ми е, когато тя си изпусна кърпичката със сополите, а той я взе и си я прибра. Joy Това олицетворява и така наречената им "любов", съжалявам. Sweat Smile
Виж целия пост
# 446
Аз съм от тези, които харесват Джерен и Недим. Hands V  Като цяло между всички двойки и комбинации виждам химия, без Недим и Джемре. Като брат и сестра са ми. А преди няколко дни ми стана интересно и поразгледах първите теми. Та някои от вас по време на излъчването на сериала до около 15-та серия сте имали теория, че бащата на Джемре всъщност е Мюмтаз и с Недим са брат и сестра. За какво говорим изобщо?! Joy
А най-романтичният момент между двамата ми е, когато тя си изпусна кърпичката със сополите, а той я взе и си я прибра. Joy Това олицетворява и така наречената им "любов", съжалявам. Sweat Smile

От година се чудим как дойде Короната ето я причината.
Виж целия пост
# 447
Кои са тези "нас"? Аз лично не съм си и помисляла такова нещо. От първите серии знаех, че Джемре ще се влюби в Недим и предположих, че той ще се оправи по-нататък. Самият факт, че на снимачната площадка са приели деца в инвалидни колички означава, че са искали да покажат, че и тези хора заслужават да са щастливи и обичани. Да им вдъхнат кураж, че независимо, че съдбата ги е лишила от нормален живот, могат да срещнат в живота си хора, които да ги възприемат нормално и да ги обикнат заради това което са.
Това с кърпичката пък е много смешно. Защо решихте, че това са сополите, а не сълзите й?
А по горния въпрос ако става въпрос за първата тема, в която участвалите са гледали сериала при излъчването му в Турция, нормално да имат всякакви теории. Все пак те не са имяли откъде да получат информация и не са знеели въобще какъв ще е сценарият.
Виж целия пост
# 448
Не знам кой и какво е писъл в другите теми, но е ясно че някои фенове на Дженк са искали всячески той да е с Джемре - че дори са си съчинявали глупости. Stuck Out Tongue Winking Eye За тяхно успокоение сценаристите ще ни покажат и биологичния баща на Джемре. Hug Аз лично в нито един момент не съм възприемала Джемре и Недим като брат и сестра - от самото начало ги харесах като двойка и исках те да са заедно. Heart За мен има невероятна химия между тях - и самата любовна история на Джемре и Недим ме плени - хареса ми как се влюбиха един в друг - моментите им докато той беше в инвалидната количка са толкова хубави! Kiss И сега имат хубави и силни моменти - но имат и повече пречки по пътя. Най-важното обаче е, че любовта им ще победи и те ще са заедно накрая. Sparkling HeartHeart EyesTada

Специално за всички фенове на Недим и Джемре ви пускам 3 от моите най-любими клипове с моменти между тях. Страхотни са - оставят ме без думи! Любовната им история е невероятна. HeartHeartHeart



https://www.youtube.com/watch?v=2Nf0f6p_Dlw&ab_channel=Maliaxx



https://www.youtube.com/watch?v=0lH_bPzeISE&ab_channel=StarLawyer



https://www.youtube.com/watch?v=FObHencT990&ab_channel=Carpediem.

От първите серии знаех, че Джемре ще се влюби в Недим и предположих, че той ще се оправи по-нататък. Самият факт, че на снимачната площадка са приели деца в инвалидни колички означава, че са искали да покажат, че и тези хора заслужават да са щастливи и обичани. Да им вдъхнат кураж, че независимо, че съдбата ги е лишила от нормален живот, могат да срещнат в живота си хора, които да ги възприемат нормално и да ги обикнат заради това което са.

Точно така! Hug
Виж целия пост
# 449
Добро утро!
Днес дали ще има серия на Линията заради Байрама няма ли да отложат?





Котката на Дженк и Джемре
Ах Сюеда какъв хаус беше настъпил от твоите сторита....



Мандарини еййй това стори колко бързо изчезна рускините чак не успяха да го докопат 😂

Ох тя щом е на Мюмтаз и с Дженк нямаше как да е тогава щеше да е голям смях.Помня как мислихме само а в Туитър какви войни бяха какво чудо беше
На най- големия си враг такива неща не пожелавам да види.



Аз и други теории имах но ще си млъкна. 😂

И един факт доста интересен Сера не умее да играе сцените със шамари затова е удряла истински шамари на Озан
Бахар: Ухото на Озан звънеше цяла седмица.Тя има много тежка ръка.
Както се засилих и учителя Джевдет каза добре и така пък беше споделила Сера
Сера не пее озвучава я Мелис Айдън а после гласът и бе подменен от друга певица.Симай също удряше истински шамари.
Той Озан колкото бой изяде в тоя сериал в цялата кариера сигурно няма да изяде толкова



Обожавам и този тандем! 😍

.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия