Безмилостен град - Zalim Istanbul / Актьорите преди и след сериала /Тема 5/ Време е за двубой!

  • 26 249
  • 736
# 345



Йеее какво открих из архивите си няма да забравя,че лудите казваха на Озан ако нямаш пари да ти купим едни чорапи.Нямам думи за много неща на феновете които за мен категорично са за лечение.
Виж целия пост
# 346
Дженк, предполагам от гузна съвест, или под внушението на Шениз още от дете, подсъзнателно ненавиждаше Недим. А  и от ревност към Агях, разбира се. А после и от  ревност към Джемре, но  до последната серия както се изрази: "С Недим нямаме отношения."  Не трябва да се забравя и какъв е бил баща им. Какъв го описа Дженк...егоист, садист,унижавал близките си с парите си...Дженк и Недим,, и двамата освен,че имат еднаква кръвна група , имат и много от качествата на баща си. Недим по изразително - искаше всичко да е негово, но някакси изглеждаше  само като заплаха, само на думи. Не ми изглеждаше готов да изхвърли, който и да било от имението. Дженк притежаваше голямото проницателност и сарказъм  минаващ понякога в цинизъм от баща си. Непримирим дух за съревнование.  Как ме изкефи като мина по халат пред половин Истанбул. Само че, и двете момчета са отгледани от добрия си чичо , и в тях съществува доброта и благородство. Дори и чувство за справедливост. Но не може да се отрече...Сърма така ги е оплела , а след това и останалите, че започваш да се чудиш защо само тия умряха на финала. Всеки имаше някаква скрита  тайна, вина , дори и Нуртен, която Агях отначало определи като безгрешна .А дъщеря и ....Йозге...едни такива излишни персонажи. Но ней се!



PGGP добре дошъл! Съгласна съм, че Дженк преспа с Джерен, а и детето свеждаше до нищожни и така нищожните му шансове да бъде с Джемре. Но ме изненада тя колко лесно му прости. Думите и бяха:
 - " Какво очакваш да ти кажа? Поздравления за това колко красиво лежиш ли?"

Мади ,каква поука в сериала....то смисъл няма .Добре, че артистите са им добри, та  заради тях гледаме небивалиците на сценаристите! Мятам един в басейна, сега видях хубавия ти подпис Kissing Heart



Диди  Heart какви хубави снимки ни слагаш  HeartHeartHeart
Виж целия пост
# 347
Ако мъчи Дженк, за да тормози Шениз, то вероятно според теб, е гаден към Джемре, ца да тормози Дженк, което пък тормози Шениз? Получава се доста интересен карамбол.
Всъщност, Дженк е прав в кръчмата - много жалко за това, което Недим нарича любов, защото омразата му е доста по-поносима.
Първо, Дженк в кръчмата е напълно прав.
Второ, по-нататък когато Недим приключи с отмъщението си, ще се насочи към любовта си към Джемре. Все пак той първо става инвалид по вина на Дженк и Шениз, после Джемре се появява в живота му и той усеща любовни трепети. Нормално е първо да иска да отмъсти и получи възмездие, а след това да започне на чисто и да се отдаде на любовта
Разбирам. Ти би чакала Недим да те наритва едни 10-15 епизода, докато си отмъсти и после, като е начисто, ще плеснете и ще се прегърнете щастливи. Чудно що Джемре си замина с мама на село, ами не го гушна, Недим отмъстителя.
Чудно защо му каза, че е тотално разочарование и илюзия. Ей, глупава жена. Трябваше да знае, че той е добър по душа, нищо че си поигра с живота на нероденото бебе и тормози Дженк. Той е добър човек. Едва не фалира фирмата, рита я 10-15 епизода, тотално неблагодарен към всички, които му помагаха, но да, той иначе е добър. Хубаво е, че ти виждаш добротата му, която дори влюбената в него Джемре не видя.
И за, права си, Дженк трябваше да знае, че му предстои да се влюби в Джемре и да не спи не само с Джерен, но и с мацката, която майка му изгони от апартамента. Изобщо, как може да не предположи, че ще се влюби. Ами, да беше питал сценаристите, да му кажат. Много глупаво момче.
Сега сериозно. Наистина ли обвиняваш Дженк, че е спал с Джерен? И наистина ли вярваш, че Дженк трябва да си пожертва живота и любовта заради жена, която се напъха в леглото му с цел изгода?
Съжалявам, но и той не е длъжен да е с Джерен, само защото тя е бременна. Както не смятам, че Мютмаз е бил длъжен да се грижи за Дженк, само защото му е биологичен баща. Не подкрепям този тип "женски номера" за "връзване" на мъжа. Щастливите деца растат при щастливи родители, не при "длъжни, защото така трябва." Решението на Дженк да посвети време на сина си, беше негова свободна воля. Можеше и да не го прави. Не бих го укорила.
Съгласна съм 100% с Габи - сценаристите са направили такава каша, че я гледаме само заради добрите актьори, а аз лично и заради Дженк (персонажа), когото разбирам доста добре. Иначе краят е толкова малоумен, че едва ли някога ще го приема за логичен и справедлив за когото и да е
Виж целия пост
# 348
Лека нощ!


Виж целия пост
# 349
Ако мъчи Дженк, за да тормози Шениз, то вероятно според теб, е гаден към Джемре, ца да тормози Дженк, което пък тормози Шениз? Получава се доста интересен карамбол.
Всъщност, Дженк е прав в кръчмата - много жалко за това, което Недим нарича любов, защото омразата му е доста по-поносима.
Първо, Дженк в кръчмата е напълно прав.
Второ, по-нататък когато Недим приключи с отмъщението си, ще се насочи към любовта си към Джемре. Все пак той първо става инвалид по вина на Дженк и Шениз, после Джемре се появява в живота му и той усеща любовни трепети. Нормално е първо да иска да отмъсти и получи възмездие, а след това да започне на чисто и да се отдаде на любовта
Разбирам. Ти би чакала Недим да те наритва едни 10-15 епизода, докато си отмъсти и после, като е начисто, ще плеснете и ще се прегърнете щастливи. Чудно що Джемре си замина с мама на село, ами не го гушна, Недим отмъстителя.
Чудно защо му каза, че е тотално разочарование и илюзия. Ей, глупава жена. Трябваше да знае, че той е добър по душа, нищо че си поигра с живота на нероденото бебе и тормози Дженк. Той е добър човек. Едва не фалира фирмата, рита я 10-15 епизода, тотално неблагодарен към всички, които му помагаха, но да, той иначе е добър. Хубаво е, че ти виждаш добротата му, която дори влюбената в него Джемре не видя.
И за, права си, Дженк трябваше да знае, че му предстои да се влюби в Джемре и да не спи не само с Джерен, но и с мацката, която майка му изгони от апартамента. Изобщо, как може да не предположи, че ще се влюби. Ами, да беше питал сценаристите, да му кажат. Много глупаво момче.
Сега сериозно. Наистина ли обвиняваш Дженк, че е спал с Джерен? И наистина ли вярваш, че Дженк трябва да си пожертва живота и любовта заради жена, която се напъха в леглото му с цел изгода?
Съжалявам, но и той не е длъжен да е с Джерен, само защото тя е бременна. Както не смятам, че Мютмаз е бил длъжен да се грижи за Дженк, само защото му е биологичен баща. Не подкрепям този тип "женски номера" за "връзване" на мъжа. Щастливите деца растат при щастливи родители, не при "длъжни, защото така трябва." Решението на Дженк да посвети време на сина си, беше негова свободна воля. Можеше и да не го прави. Не бих го укорила.
Съгласна съм 100% с Габи - сценаристите са направили такава каша, че я гледаме само заради добрите актьори, а аз лично и заради Дженк (персонажа), когото разбирам доста добре. Иначе краят е толкова малоумен, че едва ли някога ще го приема за логичен и справедлив за когото и да е
И аз съм против такива женски номера. Но Дженк вярва, че първо ще преспи с Джерен, ще я забремени, а после ще иска да бъде със сестра ѝ?! Да, Джерен се напъха в леглото му, но и той ѝ позволи. След необмислена постъпка, да, да пожертва живота си и да бъде с Джерен, но не заради самата Джерен, а заради сина си. Джерен може да е всякаква, но тя е майка на детето му. Според мен всеки човек, след като е направил дете, е длъжен да се грижи за него
Виж целия пост
# 350
Ако мъчи Дженк, за да тормози Шениз, то вероятно според теб, е гаден към Джемре, ца да тормози Дженк, което пък тормози Шениз? Получава се доста интересен карамбол.
Всъщност, Дженк е прав в кръчмата - много жалко за това, което Недим нарича любов, защото омразата му е доста по-поносима.
Първо, Дженк в кръчмата е напълно прав.
Второ, по-нататък когато Недим приключи с отмъщението си, ще се насочи към любовта си към Джемре. Все пак той първо става инвалид по вина на Дженк и Шениз, после Джемре се появява в живота му и той усеща любовни трепети. Нормално е първо да иска да отмъсти и получи възмездие, а след това да започне на чисто и да се отдаде на любовта
Разбирам. Ти би чакала Недим да те наритва едни 10-15 епизода, докато си отмъсти и после, като е начисто, ще плеснете и ще се прегърнете щастливи. Чудно що Джемре си замина с мама на село, ами не го гушна, Недим отмъстителя.
Чудно защо му каза, че е тотално разочарование и илюзия. Ей, глупава жена. Трябваше да знае, че той е добър по душа, нищо че си поигра с живота на нероденото бебе и тормози Дженк. Той е добър човек. Едва не фалира фирмата, рита я 10-15 епизода, тотално неблагодарен към всички, които му помагаха, но да, той иначе е добър. Хубаво е, че ти виждаш добротата му, която дори влюбената в него Джемре не видя.
И за, права си, Дженк трябваше да знае, че му предстои да се влюби в Джемре и да не спи не само с Джерен, но и с мацката, която майка му изгони от апартамента. Изобщо, как може да не предположи, че ще се влюби. Ами, да беше питал сценаристите, да му кажат. Много глупаво момче.
Сега сериозно. Наистина ли обвиняваш Дженк, че е спал с Джерен? И наистина ли вярваш, че Дженк трябва да си пожертва живота и любовта заради жена, която се напъха в леглото му с цел изгода?
Съжалявам, но и той не е длъжен да е с Джерен, само защото тя е бременна. Както не смятам, че Мютмаз е бил длъжен да се грижи за Дженк, само защото му е биологичен баща. Не подкрепям този тип "женски номера" за "връзване" на мъжа. Щастливите деца растат при щастливи родители, не при "длъжни, защото така трябва." Решението на Дженк да посвети време на сина си, беше негова свободна воля. Можеше и да не го прави. Не бих го укорила.
Съгласна съм 100% с Габи - сценаристите са направили такава каша, че я гледаме само заради добрите актьори, а аз лично и заради Дженк (персонажа), когото разбирам доста добре. Иначе краят е толкова малоумен, че едва ли някога ще го приема за логичен и справедлив за когото и да е
И аз съм против такива женски номера. Но Дженк вярва, че първо ще преспи с Джерен, ще я забремени, а после ще иска да бъде със сестра ѝ?! Да, Джерен се напъха в леглото му, но и той ѝ позволи. След необмислена постъпка, да, да пожертва живота си и да бъде с Джерен, но не заради самата Джерен, а заради сина си. Джерен може да е всякаква, но тя е майка на детето му. Според мен всеки човек, след като е направил дете, е длъжен да се грижи за него

Това не е начина да се ожени за нея може да присъства в живота на двамата по 800 начина.
И разбира се,че ще е заради сина му заради Джерен ли трябва да е на която 2000 пъти и каза,че не я обича дори??

Виж целия пост
# 351
Абе кажете си го: Дженк не е виновен за нищо, а Недим е виновен за всичко. На Дженк трябва да му се прости всяка изцепка, а на Недим да се намери и най-големия кусур. Ей това не го разбирам във феновете на Дженк. За да докажете колко е страхотен Дженк непрекъснато хвърляте кал по Недим. Недим никой не е длъжен да го обича и насила хубост не става. Когато обаче стане на въпрос за несподелената любов на Дженк към Джемре, трябва насила да стане хубост. Въобще, сценаристите да си хвърлят оставката.

На Дженк все Недим му е виновен, че не може да застане като един истински мъж и да си поеме последствията от действията. Не може да каже на Джемре, че я обича. Не може да иска прошка на Недим. Не може да се опълчи на майка си. Ами освен аз пък да ви пожелая по един такъв мъж, дето в брака ви с него да ви се налага вие да сте мъжа. Той само ще стои и ще ви гледа влюбено. Blush

За финал, не е страшно да се признае, че и двамата имат и грешки, и доброта в сърцата си. Не е нужно да се излива помия върху единия, за да се защити другия. Към Дженк единствените ми претенции са за мълчанието му през годините и липсата на смелост да направи нещо, което да го опрости. Финалът е абсолютно заслужен за Недим и Джемре, а за Дженк и преди съм казвала, че можеше да измислят нещо друго и да останат удовлетворени и неговите фенове. Но в крайна сметка ние сме само зрители и трябва да се съобразим с решението на сценаристите. Може би пандемията е наложила да приключат по-бързо. Все пак мисля, че дори и да не беше бързането да се приключи сериала, финалът отново щеше да е за Недим и Джемре. Всеки друг край би бил подигравка с една любов, започнала по толкова чист и невинен начин. Радвам се, че чрез сериала сценаристите са показали, че и хората в неравностойно положение могат да бъдат обичани и да обичат.



Лека нощ и от мен! Че утре не мога да стана за работа. Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 352
Абе кажете си го: Дженк не е виновен за нищо, а Недим е виновен за всичко. На Дженк трябва да му се прости всяка изцепка, а на Недим да се намери и най-големия кусур. Ей това не го разбирам във феновете на Дженк. За да докажете колко е страхотен Дженк непрекъснато хвърляте кал по Недим. Недим никой не е длъжен да го обича и насила хубост не става. Когато обаче стане на въпрос за несподелената любов на Дженк към Джемре, трябва насила да стане хубост. Въобще, сценаристите да си хвърлят оставката.

На Дженк все Недим му е виновен, че не може да застане като един истински мъж и да си поеме последствията от действията. Не може да каже на Джемре, че я обича. Не може да иска прошка на Недим. Не може да се опълчи на майка си. Ами освен аз пък да ви пожелая по един такъв мъж, дето в брака ви с него да ви се налага вие да сте мъжа. Той само ще стои и ще ви гледа влюбено. Blush

За финал, не е страшно да се признае, че и двамата имат и грешки, и доброта в сърцата си. Не е нужно да се излива помия върху единия, за да се защити другия. Към Дженк единствените ми претенции са за мълчанието му през годините и липсата на смелост да направи нещо, което да го опрости. Финалът е абсолютно заслужен за Недим и Джемре, а за Дженк и преди съм казвала, че можеше да измислят нещо друго и да останат удовлетворени и неговите фенове. Но в крайна сметка ние сме само зрители и трябва да се съобразим с решението на сценаристите. Може би пандемията е наложила да приключат по-бързо. Все пак мисля, че дори и да не беше бързането да се приключи сериала, финалът отново щеше да е за Недим и Джемре. Всеки друг край би бил подигравка с една любов, започнала по толкова чист и невинен начин. Радвам се, че чрез сериала сценаристите са показали, че и хората в неравностойно положение могат да бъдат обичани и да обичат.



Лека нощ и от мен! Че утре не мога да стана за работа. Stuck Out Tongue Winking Eye
Напълно съм съгласен
Виж целия пост
# 353
Така е, Джемре и Недим си се заслужават един друг. Simple Smile Защото Джемре след всичките простотии, които направи показа, че изобщо не е достойна за Дженк. А сценаристите са решили да удовлетворят по-малката част от феновете на сериала, но какво да се прави..
Виж целия пост
# 354
Ако мъчи Дженк, за да тормози Шениз, то вероятно според теб, е гаден към Джемре, ца да тормози Дженк, което пък тормози Шениз? Получава се доста интересен карамбол.
Всъщност, Дженк е прав в кръчмата - много жалко за това, което Недим нарича любов, защото омразата му е доста по-поносима.
Първо, Дженк в кръчмата е напълно прав.
Второ, по-нататък когато Недим приключи с отмъщението си, ще се насочи към любовта си към Джемре. Все пак той първо става инвалид по вина на Дженк и Шениз, после Джемре се появява в живота му и той усеща любовни трепети. Нормално е първо да иска да отмъсти и получи възмездие, а след това да започне на чисто и да се отдаде на любовта
Разбирам. Ти би чакала Недим да те наритва едни 10-15 епизода, докато си отмъсти и после, като е начисто, ще плеснете и ще се прегърнете щастливи. Чудно що Джемре си замина с мама на село, ами не го гушна, Недим отмъстителя.
Чудно защо му каза, че е тотално разочарование и илюзия. Ей, глупава жена. Трябваше да знае, че той е добър по душа, нищо че си поигра с живота на нероденото бебе и тормози Дженк. Той е добър човек. Едва не фалира фирмата, рита я 10-15 епизода, тотално неблагодарен към всички, които му помагаха, но да, той иначе е добър. Хубаво е, че ти виждаш добротата му, която дори влюбената в него Джемре не видя.
И за, права си, Дженк трябваше да знае, че му предстои да се влюби в Джемре и да не спи не само с Джерен, но и с мацката, която майка му изгони от апартамента. Изобщо, как може да не предположи, че ще се влюби. Ами, да беше питал сценаристите, да му кажат. Много глупаво момче.
Сега сериозно. Наистина ли обвиняваш Дженк, че е спал с Джерен? И наистина ли вярваш, че Дженк трябва да си пожертва живота и любовта заради жена, която се напъха в леглото му с цел изгода?
Съжалявам, но и той не е длъжен да е с Джерен, само защото тя е бременна. Както не смятам, че Мютмаз е бил длъжен да се грижи за Дженк, само защото му е биологичен баща. Не подкрепям този тип "женски номера" за "връзване" на мъжа. Щастливите деца растат при щастливи родители, не при "длъжни, защото така трябва." Решението на Дженк да посвети време на сина си, беше негова свободна воля. Можеше и да не го прави. Не бих го укорила.
Съгласна съм 100% с Габи - сценаристите са направили такава каша, че я гледаме само заради добрите актьори, а аз лично и заради Дженк (персонажа), когото разбирам доста добре. Иначе краят е толкова малоумен, че едва ли някога ще го приема за логичен и справедлив за когото и да е
И аз съм против такива женски номера. Но Дженк вярва, че първо ще преспи с Джерен, ще я забремени, а после ще иска да бъде със сестра ѝ?! Да, Джерен се напъха в леглото му, но и той ѝ позволи. След необмислена постъпка, да, да пожертва живота си и да бъде с Джерен, но не заради самата Джерен, а заради сина си. Джерен може да е всякаква, но тя е майка на детето му. Според мен всеки човек, след като е направил дете, е длъжен да се грижи за него
Моля???
"Джерен може да е всякаква, но е майка на детето му". Е, и? Тя е майка на дете, което поне 3 пъти продаде. Няма ли да кажеш нещо по тази тема?
Джерен е майка, доколкото е износила това бебе. Но то за нея си беше стока през цялото време. И заради това Дженк да пожертва живота си? Да е нещастен с Джерен, защото тя е забременяла? Това не води до щастливи деца. Имам много такива приятели и не го пожелавам и на най-злия си враг.
Виж целия пост
# 355
Боби и аз съм на работа и пак ме върна.Кога на Дженк точно пък Недим му е бил виновен? Щото точно Дженк е човека който винаги си е казвал АЗ СЪМ го....и винаги го казваше.Иначе другото си спектър на виждане както ние не сме длъжни да обичаме Недим та и вие Дженк
Стига да не се стига до простотията която изживях преди. Плюйте по героите на воля ама за актьорите да си мълчим или нищо да не говорим защото какво видях и преживях само двете ми ръце и очи знаят.
Мади,тяхната работа е за гърнето и похлупака хич не ми трябва Джема на мен честно казано сега като гледам мижа щото вече знам на изуст ,че и с детайли.Ти знаеш за какво ти говоря истинското къде е и където може да се прочете Бори също.
Виж целия пост
# 356
Боби, уви, всички сме на работа след няколко часа.
Не ми е виновен Недим. Всъщност, има качество на Беркер, което изключително ценя - той е левичар като мен. Simple Smile
Не харесвам героя му. Не харесвам мотивацията му, не си падам по отмъщенията. И поставям любовта и свободната воля на първо място, едновременно.
Възхищавам се на способността на Дженк да обича безрезервно. На способността му да се отърси от миналото и да си прости. На способността да прегърне Недим и да му каже "братко" и да желае щастието на любимата Джемре. Да пази Джемре, дори когато тя не го щади. Харесвам чувството му за хумор.
В крайна сметка, обсъждаме измислени герои. При това пообъркани от смяната на сценаристите. Няма причина да сме драматични и крайни една към друга. Не сме ли тук за удоволствие?!
Виж целия пост
# 357
Вече наистина лека!



Виж целия пост
# 358
Добро утро на феновете на сериала  Heart Дано безпроблемно сте отишли на работа !

+18  JoyJoyJoy



Аз честно да си кажа съм фен на Озан и Недим го обсъждам само като част от филма. Актьора си е супер, доколкото виждам с Озан продължават да са близки приятели. Дори на Бекер явно трябва да благодарим за прекрасното йенге, с което е запознал Озан. Когато Пелинай публикува в инста снимка с отрязания Озан, защото той не давал да е на снимката ....отдолу от коментари стана леж!!! Като почнаха да и пишат ......ние сме в твоята страница, но само заради това, че слагаш снимки с Озан ...преди да започнеш да го тагваш имаше 86 хиляди последователи, сега имаш над   101 хиляди! А други и писаха ..... а преди Озан, първо Бекер започна да те следва, тогава имаше само 60  хиляди последователи.. Аз пък мисля, че Пелинай трябва да спре да слага снимки с Озан. Ако той има ПР ка трябва да и каже. Загадъчността е една от силните страни на артиста.... Така ми се иска да започне ново дизи! Мини сериала  Линията....на платформата е доста бутиков.. Само 5 серии и то по 20 минути. Дано се чуе нещо за нов проект. Аз го харесвам с всичките му партньорки. Но най .много с Елиф в " Подобно и на нас". Там Озан е изключително красив, даже по-хубав от Дженк. При режисъор Баръш Йош как не е имал никакъв рейтинг, още не мога да си обясня. Историята е увлекателна, даже толкова комична. Има моменти, в който съм се смяла с глас! Много ми хареса! За жалост спрян изведнъж на 5 серия, без никакъв финал.



https://www.vbox7.com/play:bdec08fae8?p=playlist&id=2286621
който иска може да го гледа оттук, отстрани в плейлиста са и останалите серии в канала на evanjelin
Виж целия пост
# 359
Габи,по добре не питай!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия