Генетични и имунологични проблеми - тема 18

  • 75 325
  • 772
# 750
Здравейте, след първото си посещение при доц.Русев, пуснахме генетични изследвания за Тромбофолия (оказа се че имам 4 гена пуснати, от общо 9.Пуснахме останалите) + Ембриотоксини.
Доцента ми каза да му звъня докато не се свържа с него. Но на мен не ми пречи да отида на място за коментар.
Вие какво бихте ме посъветвали-да звъня докато се свържа,или направо да си запиша час за коментар?
Генните излязаха..изобщо не ми изглеждат наред (макар и да не ги разбирам) Simple Smile

Ако искате мога да ви ги покажа  Simple Smile
Виж целия пост
# 751
Здравейте, след първото си посещение при доц.Русев, пуснахме генетични изследвания за Тромбофолия (оказа се че имам 4 гена пуснати, от общо 9.Пуснахме останалите) + Ембриотоксини.
Доцента ми каза да му звъня докато не се свържа с него. Но на мен не ми пречи да отида на място за коментар.
Вие какво бихте ме посъветвали-да звъня докато се свържа,или направо да си запиша час за коментар?
Генните излязаха..изобщо не ми изглеждат наред (макар и да не ги разбирам) Simple Smile

Ако искате мога да ви ги покажа  Simple Smile

По мой съвет ако е за един или два въпроса от ваша страна му звъннете, но щом има за обсъждане всички резултати идете ако имате възможност на място. Доцента е много отзивчив и обяснтелен, аз бях с готови изследвания и на място обсъжда всяко едно отклонение до какво води, как да процедираме при различни ситуации и тн. Прегледа трая близо час и не е пропусна нищо. Мисля, че по телефона ще е трудно да ви обясни всичко толкова изчерпателно колкото на място. След првгледа ми пусна ембриотоксини и още няколко изгледвания, като беше написал становище, имах въпрос отностно вливките и се свързах с него с конкретен въпрос.
Виж целия пост
# 752
Благодаря! Ще изчакам да излязат и ембриотоксините и ще си запазя час.
Надявам се излизат в приложението?
НК панел - излиза ли в приложението?
Виж целия пост
# 753
Здравейте, след първото си посещение при доц.Русев, пуснахме генетични изследвания за Тромбофолия (оказа се че имам 4 гена пуснати, от общо 9.Пуснахме останалите) + Ембриотоксини.
Доцента ми каза да му звъня докато не се свържа с него. Но на мен не ми пречи да отида на място за коментар.
Вие какво бихте ме посъветвали-да звъня докато се свържа,или направо да си запиша час за коментар?
Генните излязаха..изобщо не ми изглеждат наред (макар и да не ги разбирам) Simple Smile

Ако искате мога да ви ги покажа  Simple Smile

Аз два дена подред се опитвах да се свържа по телефона но не успях Sad . На мен каза да звъня след 18ч. Звънях по два пъти и двата дни,но ми беше неудобно да настоявам повече.Може би трябва по-настоятелно.
Виж целия пост
# 754
Здравейте, след първото си посещение при доц.Русев, пуснахме генетични изследвания за Тромбофолия (оказа се че имам 4 гена пуснати, от общо 9.Пуснахме останалите) + Ембриотоксини.
Доцента ми каза да му звъня докато не се свържа с него. Но на мен не ми пречи да отида на място за коментар.
Вие какво бихте ме посъветвали-да звъня докато се свържа,или направо да си запиша час за коментар?
Генните излязаха..изобщо не ми изглеждат наред (макар и да не ги разбирам) Simple Smile

Ако искате мога да ви ги покажа  Simple Smile

Аз два дена подред се опитвах да се свържа по телефона но не успях Sad . На мен каза да звъня след 18ч. Звънях по два пъти и двата дни,но ми беше неудобно да настоявам повече.Може би трябва по-настоятелно.

На мен ми каза да звъня постоянно, докато не вдигне. Кратки повиквания едно след друго. И на мен ми беше неудобно доста, на мен за късмет на 4ртото позвъняване дигна 😉
Виж целия пост
# 755
Някой правил ли е Ембриотоксини и Блокиращи фактори наскоро в Репро Инова? Знаете ли какви са цените?
Виж целия пост
# 756
Здравейте,
Интересувам се при какви стойности на ТЛА да се притеснявам. В последните две години винаги са били около 2,5. Сега обаче са 4,5 и се притеснявам доста. Направих изследването в последните дни от цикъла - според Русев това не влияе, но вече не знам. На всичко отгоре досега винаги си вливах Интралипид изведъж сега НК клетките са в норма. Случвало ли ви се е?

Фрида,
Не знам точните цени на тези изследвания, но миналата седмица аз правих други за НК панел и ТЛА. Цените спрямо тези в Малинов преди 1-2 години са с около 30-40 лв. отгоре. Сега за назначени изследвания в Сигридов, където вече е Репро Инова, трябва задължително да имаш часс при доц. Русев. Независимо, че той ти е назначил изследванията за следващата седмица, не можеш да минеш и без такса за консултация. Да не говорим, че не може с мъжа си да влезеш, трябва два отделни часа. Накратко само това мога да дам като обратна връзка. Но може да се обадиш и да попиташ жените на рецепция.
Виж целия пост
# 757
Бърз въпрос  .Мнение на док съм след няколко дни
   HLA-DR(+) T-Lymph.           18.0      % (TL)     1 - 8     FC
     HLA-DR(+) T-Lymph.           272.0      cell/ul     20 - 200
Виж целия пост
# 758
Здравейте, имам назначен Имуноглобулин за вливка.
От къде го купувате?
Доцента каза имената ,но ги забравих -Октагам запомних само Sad
От гр.Варна съм,и до колкото разбрах в Майчин дом правят вливка,но трябва сама да си занеса лекарството.
Виж целия пост
# 759
Здравейте, имам назначен Имуноглобулин за вливка.
От къде го купувате?
Доцента каза имената ,но ги забравих -Октагам запомних само Sad
От гр.Варна съм,и до колкото разбрах в Майчин дом правят вливка,но трябва сама да си занеса лекарството.
Здравейте, звъннете в клиника Малинов и кажете да ви свържат с аптеката. Аз от там си бях запазила!
Виж целия пост
# 760
Моля пуснете нова тема.
Виж целия пост
# 761
Здравейте! Има ли успели с терапиите на доц . Михайлова ? Като цяло тя ли е с най - голям опит спрямо другите имунолози и знаете ли какво е различно в тази прицелна бипсия на матката която е все още на ниво експерементално  от нея и д-р Калчев? Аз загубих бременност след вливка и Медрол назначен. Всичко е безбожно скьпо... ,😞
Виж целия пост
# 762
Здравейте,може ли малко помощ с разчитането на изследванията ,тъй като нищи не разбирам при лекаря съм чак на 12.10.Бременна съм в 15 седмица
Виж целия пост
# 763
Здравейте! Има ли успели с терапиите на доц . Михайлова ? Като цяло тя ли е с най - голям опит спрямо другите имунолози и знаете ли какво е различно в тази прицелна бипсия на матката която е все още на ниво експерементално  от нея и д-р Калчев? Аз загубих бременност след вливка и Медрол назначен. Всичко е безбожно скьпо... ,😞
здравейте, не се подложих на терапията на доц Михайлова, но и аз останах с впечатлението, че всичко е в сферата на експеримента. Лично, аз се почувствах като опитно зайче, което следва да плати и една солидна сума пари. За съжаление, в репродуктивната медицина все още има много загадки за науката. Много лесно могат да се привлекат пациенти като нас, които са готови на всичко за постигане на мечтата си срещу даване на поредната надежда за нещо ново в науката. Надявам се, че не направих грешка, че не се вслушах в доцентката. Аз също ще се радвам да чуя повече мнения и коментари на успели момичета в следствие на терапията й.
Виж целия пост
# 764
Може би съм писала вече, но при мен нямаше резултат нейната терапия. Но при  естествени опити. Още не сме  започнали инвитро и не се знае всъщност дали няма други проблеми.

В ФБ групата на пациентите на Калчев мисля, че имаше споделиш и положителни резултати.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия