Лидл 151 - Майска разцъфтяваща

  • 134 868
  • 2 480
# 1 950
Тука нали се скъсахте да хвалите синята ролка Сиен. Е, викам си, не е възможно да е толкова добра и да струва 1.49 лв.

Взех я миналата седмица с идеята да опровергая всеобщото прехласване. Ама май няма да ми се получи. Grinning

Мислех, че днес ще е по-хладно, сложих риза с дълъг ръкав. Преди малко в обедната почивка навъртях едни километри (риза+сако), пък то като напече едно зверски. Сещате се, позаврях.
Отделно се наложи да катеря 8 етажа (развали се асансьора) + дамска чанта+торба с покупки. Сещате се, заврях повторно. Joy
Ами, ролката работи! Никаква миризма!
Виж целия пост
# 1 951
Това, което не ми харесва на тази ролка е че не ми съхне бързо след поставяне...А и нека н есе заблуждаваме, като стане 35+ градуса нищо няма да ни спаси от изпотяване.
Виж целия пост
# 1 952
Това, което не ми харесва на тази ролка е че не ми съхне бързо след поставяне...А и нека н есе заблуждаваме, като стане 35+ градуса нищо няма да ни спаси от изпотяване.

Да, пропуснах и минуса - лепне като се нанесе.
За 30+ ще заложа на стария си дезодорант Рексона Секси букет Joy
Виж целия пост
# 1 953
Това, което не ми харесва на тази ролка е че не ми съхне бързо след поставяне...А и нека н есе заблуждаваме, като стане 35+ градуса нищо няма да ни спаси от изпотяване.
За това я смених с део-розов Сиен. Очарована съм! Ама тихо сега, шшшшшшшшт! Wink
Виж целия пост
# 1 954
То целта не е да не се потим, а първо - да не мирише и второ - да не се получават жълти петна под мишниците. Не ме притеснява бавното съхнене, стига да постигна тези две неща.
Аз пък взех хваления шампоан за обем, довечера ще го тествам.
Виж целия пост
# 1 955
Аз пък взех и сьомговите бургери - ммммм....
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 956
...искам и такова за лежене с облегалка , бяхте ги хвалили мисля миналата година за плажа.
Скрит текст:
А какво е това нещо? Thinking
Едно такова, като шезлонг за плаж, ама не съвсем. Малко повдигнато  е , има като дунапрен,  сгъваемо и леко, имаш си възможност да се облегнеш , краката ти не са на пясъка съвсем, че и навесче май имаше. Не помня колко струваше, но е супер и леко за носене, компактно, виждала съм на плажа, а тук май се коментираше едно лято и ми е мерак.
нещо такова , ама не съвсем, не мога да намеря и покажа точно, ама и това сега ми харесва
https://mebio.bg/%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B0/%D1% … 0-%D1%81%D1%82-2/
ПП Не стават линковете , не знам защо((


Това ли?


Или това?
Виж целия пост
# 1 957
Аз от няколко години имам първото, страхотно удобно ми е, защото аз на плажа вечно чета. Второто, ако го пуснат, ще го взема заради сенника. Въпреки че тези колелца не ме кефят.
Виж целия пост
# 1 958
Аз от няколко години имам първото, страхотно удобно ми е, защото аз на плажа вечно чета. Второто, ако го пуснат, ще го взема заради сенника. Въпреки че тези колелца не ме кефят.
Тарти, има го онлайн. Снимах го от предложенията за лятото онлайн.
Виж целия пост
# 1 959
Купих си бутилката за вода от снимката в скрит текст. Вчера излязох с нея за пръв път и на второто пиене уплътнителят се изхлузи. Не е скъсан, проверявах. Преди това само съм си я измила, не е ползвана из къщи. Някой с такава бутилка и такъв проблем? Simple Smile Иначе е много удобна и хич не искам да я връщам...

Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 960
Купих си бутилката за вода от снимката в скрит текст. Вчера излязох с нея за пръв път и на второто пиене уплътнителят се изхлузи. Не е скъсан, проверявах. Преди това само съм си я измила, не е ползвана из къщи. Някой с такава бутилка и такъв проблем? Simple Smile Иначе е много удобна и хич не искам да я връщам...

Скрит текст:

Купих я за сина ми. И неговото уплътнение изпадна след 2-3 дни ползване. Добре, че го видях какво се кани да изхвърли Grinning В крайна сметка отказа да я ползва, че и било много широко гърлото и се оливал като пие. Смятам аз да си я ползвам.
Виж целия пост
# 1 961
Конти, аз съм с такава и не е мръднала засега Thinking Иначе и на мен ми идва по-широко гърлото, отколкото съм свикнала, ама ще си я ползвам.
Виж целия пост
# 1 962
Мерси, мацки! И на мен ми е широчка, но лятото оливането с вода ще го броя ефект, не дефект, че хич не съм жегоустойчива. Smiley
SvetlaK, ти без уплътнението ли смяташ да я използваш сега?
Скрит текст:
Бтв, много ми харесва картинката ти на аватара, 'щото и аз съм от тая партия. Joy
Виж целия пост
# 1 963
Contempladora, с уплътнението ще си я ползвам. Върнах го на мястото му в капачката.
Виж целия пост
# 1 964
Аз пък взех и сьомговите бургери - ммммм....
Скрит текст:
Е точно това написах в списъка за след малко....
А от месните бургери да препоръчате някои... аз телешко не обичам, агнешко съвсем, но мъжа ми би ял телешкото.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия