Дистанционно обучение за учениците-Teмa 18

  • 42 178
  • 765
# 210
Не мога да повярвам

Диян Стаматов: От 1 юни да се възстанови присъственото обучение за всички
http://www.danybon.com/coronavirus/stamatov-prisustveno-obucheni-1-june/
Виж целия пост
# 211
Кое не е за вярване - че трябва да се възстанови присъственото обучение за всички или че Стаматов го е казал? Joy
Виж целия пост
# 212
Не мога да повярвам

Диян Стаматов: От 1 юни да се възстанови присъственото обучение за всички
http://www.danybon.com/coronavirus/stamatov-prisustveno-obucheni-1-june/

Това решение трябва да вземат  здравните власти, а не Стаматов да дава акъл.И точно доста резки промени трябва да направи новият екип, та поне малко от малко да поправи безобразията на предишните.
Виж целия пост
# 213
Безусловно промените в образованието трябва да са резки. Ама на старите директори не им отърва.
Виж целия пост
# 214
Аз не вярвам да ги върнат от 1 юни всички в клас.
Виж целия пост
# 215
Защо не, те нали някои ще са завършили, пак няма да са всички.
Виж целия пост
# 216
Ще са завършили само 12 клас.Начална степен ще учат до 23.06.
Виж целия пост
# 217
Съжалявам, не се стърпях Grinning

Виж целия пост
# 218
Ще са завършили само 12 клас.Начална степен ще учат до 23.06.
Няма такова нещо. Днес си говорихме по този въпрос с моя приятелка, която в момента води трети клас. Завършват си на 31.05. До 23.06 ще имат занимания по интереси, които са задължителни за деца, които не са имали възможност да се включват ДО (при нея няма такива), за другите са по желание. Сега прави списъци дали има деца, които желаят да се включат.
Виж целия пост
# 219
До 23. 06 няма да е задължително, така разбрах аз. Малките си завършват края на май.
Виж целия пост
# 220
Уж до 1 юни, но миналата седмицата госпожата казала - до 7 юни. Ще видим.
Виж целия пост
# 221
За ученето до 23.06 ми се оплака приятелка начален учител - то е по желание , но кой родител ще изтърве почти месец безплатна занималня, та  децата масово се записват да посещават занятията, а същевременно нямат един ден изтървано ДО, нито пък са почивали повече по Нова година.
Виж целия пост
# 222
Дали някой клас ще учи до 23.06 не се ли решава от училището?
Виж целия пост
# 223
Училищата, които не учиха декември задължително ще учат до 23.06, другите обаче доброзорно ще трябва да подсигурят занимания по интереси на желаещите деца/родители!
Виж целия пост
# 224
Нашите ще са до 23.06.каза госпожата на родителската среща миналата седмица.
Скаридка,нашите учиха,но имали изтърван материал каза госпожата и ще наваксват.Те още не са взели всички уроци по Български и Математика и не са правили изходни нива.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия