Дългото чакане след трансфер- тема 91

  • 50 121
  • 772
# 15
Христос Воскресе!Нека новата тема донесе много радост на всички ни
Виж целия пост
# 16
Здравей, ако се чувстваш добре и няма основателна причина да лежиш, според мен движението е даже препоръчително. Но без да се претоварваш, разбира се, без да вдигаш тежко. Нямам много опит (само един трансфер с негативен резултат) до момента. Така че, приеми това като мое мнение, не като препоръка Simple Smile Важното е да се чувстваш спокойна.

Здравейте момичета. Понеже ми е първи опит и може би се филмирам малко повече от необходимото. Да ви питам вие след трансфер само лежите ли, или си вършите и домакинските задължения. По принцип докторката ми каза, че няма нужда по цял ден да лежа, но аз се притеснявам да не обърка нещо и да не стане 🙄 Светли празници на всички!
Виж целия пост
# 17
Христос воскресе мили борбени момичета ❤️ Бъдете здрави и нека Бог благослови всяка поне с по една рожба.
Виж целия пост
# 18
Честит празник мили дами. Нека всички сме благословени с така дългоочакваната радост.
 За протокола на мен май ми дойде и този опит ще е неуспешен. Пожелавам късмет на всички.
Виж целия пост
# 19
Христос Воскресе! Запис и от мен в новата тема. Скоро ще си върна и аз мойте снежинки. ❤️ Дай боже на всички ни положителни тестове. ❤️ ❤️ 🎉
Виж целия пост
# 20
Христос возкресе!Светъл празник на всички борбени бъдещи мами 💗💗💗.Минавам да ви поръся със 3 месечен син прашец.Пожелавам на всички ви догодина да боядисвате яйчицата със своите рожбички!!
Виж целия пост
# 21
Христос возкресе!Светъл празник на всички борбени бъдещи мами 💗💗💗.Минавам да ви поръся със 3 месечен син прашец.Пожелавам на всички ви догодина да боядисвате яйчицата със своите рожбички!!
дай боже. ❤️ Амин 🍀
Виж целия пост
# 22
Христос Воскресе, момичета! Има ли чакащи? Аз съм трети ден на ЗЕТ на едно ембрионче на 5ти ден. Трети опит ми е и се чудя дали този път да не пусна кръвен на 5ти ден, за да проследят поне какво се случва, дали настъпва някаква имплантация. Предните пъти чаках до 11 ден, нз как да процедирам този път.
Виж целия пост
# 23
Христос Воскресе, момичета! Има ли чакащи? Аз съм трети ден на ЗЕТ на едно ембрионче на 5ти ден. Трети опит ми е и се чудя дали този път да не пусна кръвен на 5ти ден, за да проследят поне какво се случва, дали настъпва някаква имплантация. Предните пъти чаках до 11 ден, нз как да процедирам този път.
Пети ден е рано
 Пусни на седми . Успех
Виж целия пост
# 24
Аз съм една от чакащите. Седми ден ми е след свеж трансфер на 5 дневни. Вчера правих уринарен, който беше отрицателен (на 6 ден). Кръвен тест ми е назначен за 05.05.Стискайте палци!
Виж целия пост
# 25
Здравейте, мили дами!
Днес прибрах моето ембрионче замразено на 4-ти ден!
Чак на 14 ден докторът ми каза, да пусна кръвен. Едва ли ще издържа психически.
Какво ви е мнението за приема на Селен в ранна бременност? Вярно ли е , че е токсичен, ако се натрупа в организма?
Весели празници!
Виж целия пост
# 26
Днес ми е 7 ден, няколко пъти усещам тъпи болки ниско долу като преди цикъл. Гърдите ту болят, ту не, но не са напрегнати. Дано всичко е за добро, чудя се дали утре или вдругиден да препикая един тест. Страх ме е, не ми се отказва от надеждата още, но каквото такова.
Мъжо горкия се надява на добри новини, ама ме е оставил на мира, явно не му се виждам в настроение.Joy
Виж целия пост
# 27
Lucinda, абсолютно същите симптоми имам и аз и страшно много ми се спи. В сряда ще се разбере с кръвния. Не вярвам на уринарен тест толкова рано, но направих ей така да видя.
Успех!
Виж целия пост
# 28
Момичета, ако са 5-дневни ембриончета, можете на 8-ми ден да вземете по един тест с ниска чувствителност, под 10. На мен ми показа бледа черта с първа урина на едно петдневно на 8-ми ден. Но дори и да я няма, не губете надежда, а си направете и кръвния тест. Стискам палци!!! ♥️
Виж целия пост
# 29
Момичета, тези, които слагате Циклогест, колко време лежите като го сложите?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия