Дългото чакане след трансфер- тема 91

  • 50 122
  • 772
# 30
Момичета, тези, които слагате Циклогест, колко време лежите като го сложите?
Поне час - час и половина.
Виж целия пост
# 31
Циклогестът го слагам много рано сутринта при ходене до банята преди да е станало време да ставам, както и вечер непосредствено преди да си легна.
Обаче пак има изтичане през деня, но въпреки това прогестеронът ми е добре при опитите.
Обикновенно сутрин със Циклогеста си взимам и Л тироксина, и след около час съм готова за кафе.
Виж целия пост
# 32
Циклогест слагам сутрин като се събудя и чакам поне един час докато стана от леглото. Вечер го слагам точно преди заспиване, ама се дразня все тогава ми се припишква и трябва да ставам.

Днес ми е 5ден на 4 ембриона (3-4дневни и 1на 5ден) и забелязвам, че този път нямам никакви оплаквания, нито запек, нито подуване, нито нищо освен главоболие от време на време.
На първия трансфер на 2 3дневни ембриона имах и запек, и подуване, и газове и дискомфорт.
Този път лежах първия ден, и от вторият съм в движение, пътувах по празниците, домакинска работа,и си намирам занимания, защото от време на време хем си казвам сега е СТАНАЛО, хем изкача негативна мисъл, че пак няма да имам успех..
Решила съм кръвен и прогестерон на 8ден да направя за да видя дали все пак има имплантация.
Виж целия пост
# 33
Момичета, тези, които слагате Циклогест, колко време лежите като го сложите?
Половин час ми каза на мен д-р Персенска.
Виж целия пост
# 34
Аз съм на Утрогестан, но то е подобно. В едната клиника ми бяха казали 15 мин. Сега нищо не ми казаха, но аз го слагам вечер, като легна и гледам повече да не ставам. Сутрин го слагам към 9-9.30 и лежа поне до 10.30-11. В моята рецепта пише на 12 ч и затова съм избрала поне вечерното слагане да е късно.
Виж целия пост
# 35
На предишните трансфери слагах Утрогестан и гледах половин час поне да лежа. Циклогеста за първи път го слагам и мислех, че пак толкова е достатъчно. Аз също съм при д-р Персенска и забравих да я питам но щом тя казва 30 мин значи е Ок и така. Аз го слагам сутрин към 6 и вечер пак към 6. Благодаря ви, момичета😃⚘
Всезнайка, защо толкова много ембриони са ти върнали?
Виж целия пост
# 36
Русинова, защото докторката и ембриоложката прецениха, че три ембриона от тях са със забавено делене (морули на ден 5).
1 от тях е на стадий бластоцист, но не е от най-перфектните, въпреки, че се развивал най-добре.
Виж целия пост
# 37
Русинова, защото докторката и ембриоложката прецениха, че три ембриона от тях са със забавено делене (морули на ден 5).
1 от тях е на стадий бластоцист, но не е от най-перфектните, въпреки, че се развивал най-добре.

Щом са със забавено развитие шансът да изпуснат рецептивността на матката е голям. Нямаше ли да е по добре да ги изчакате да станат готови бластоцисти и да ги трансферирате за ЗЕТ във подходящ за матката момент, а сега да трансферирате само готовият бластоцист.
Виж целия пост
# 38
Ембриоложката ми обясни, че не искат да рискуват да ги изпуснат.
Между другото, направих си изследване преди малко (5ден от трансфер) да видя прогестерона как ми е (60.360 nmol/l) и от любопитство и ЧХГ (0.100) , нооо знам, че това е недостоверен резултат за сега.
Вие какво ще кажете?
Виж целия пост
# 39
Прогестерона ти е супер,а за ЧХГ е малко рано още, може някоя от морулките да се развила добре във маточна среда и да се захване. Успех!
Виж целия пост
# 40
Освен да стиснете палци и да се заредя с търпение няма какво друго да направя.
Благодаря ви !
Вярвам, че ще имам бебенце, дали сега или в следваща процедура, няма да се откажа.
Виж целия пост
# 41
Момичета Как слагате хориомон?
В корема, или?
Виж целия пост
# 42
Освен да стиснете палци и да се заредя с търпение няма какво друго да направя.
Благодаря ви !
Вярвам, че ще имам бебенце, дали сега или в следваща процедура, няма да се откажа.

Ти ЗЕТ на естествен цикъл ли си?
Виж целия пост
# 43
Зет на стимулиран цикъл с Естрофем.
Виж целия пост
# 44
Момичета Как слагате хориомон?
В корема, или?
В корема, като Цитротида, но трябва да си спазиш часа, максимум до 1-2 минути разлика. Имай предвид, че приготвянето на инжекцията отнема около 4-5 минути, дори и да ти се струва по-бързо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия