Енгин Акюрек в "Дъщерята на посланика". Нови и стари проекти – Тема 411

  • 42 250
  • 739
# 690


Време за следобедно кафе с Енгин.
Е, имаме нова снимка.




https://www.instagram.com/p/CPX4cmQtMo4/

Ето какво написаха:
Най-приятните пътувания започват с топло кафе! Shell с вкусни кафета deli2go от пресно смлени зърна, Shell, винаги напред!


Като гледам Енгин чак ми се допи  топло кафе от Shell !
Виж целия пост
# 691


       

Разлика, 10-11г.Heart
Виж целия пост
# 692


Как да спреш да ги гледаш, като са една естетическа наслада за сетивата.

Виж целия пост
# 693


Даахан-любимата ми визия на Енгин!



Туба и Енгин са незаменими в любовните сцени.
Виж целия пост
# 694




https://www.instagram.com/p/CPYJR99l487/

Гонджа/Халисе е написала, че Енгин е снимал нея и Ямур/Гюлсие.
Виж целия пост
# 695
Привет на всички от отбора на кафеджиите, към който
съм и аз 🙂 Макар да подозирам, че първия е такъв само на теория, но кой знае, с хубавото лесно се свиква 👌
Аз мога без много неща, но кафето не е сред тях 😜





Благодаря за информацията, ще чакам да чуя какво ще сподели Енгин относно каузите на рекламната кампания, аз за първи път чувам за нещо такова, респект към Енгин, пак се отличава от масата напук на хейтърките 😜

Хубава вечер! Бъдете здрави!
Виж целия пост
# 696


Паралел - Елиф и Йомер, Мави и Санджар.
Heart
Виж целия пост
# 697


https://www.instagram.com/p/CPYJR99l487/

Eнгин лайкна поста на Гонджа и написа: Красиви момичета.
Виж целия пост
# 698
А това ми е една от любимите сцени, боже какво вълнение имаше, Берен и Енгин бяха страхотни 😍 И тази емблематична прегръдка , Фатмагюл надигнала се на пръсти, Керим държи саксията с теменужката в едната ръка, щастие. 😭



И това 😍



Много мил с колежките Енгин 👍🙂
Виж целия пост
# 699




Гонджа му е отговорила: Целувам ти очите дете.
Скрит текст:


Тези хора, които ненавиждат котки, в следващия си живот, ще бъдат мишки.
Виж целия пост
# 700


Щастливото семейство.Heart
Виж целия пост
# 701




Гонджа му е отговорила: Целувам ти очите дете.
Скрит текст:


Тези хора, които ненавиждат котки, в следващия си живот, ще бъдат мишки.

А-у-у, че хубаво 😭 Взаимно уважение и обич 👌 Каквото повикало, такова се обадило. Който сее ветрове, ще жъне бури и т. н. 🙂 Всичко е изпитано във времето и казано, нищо ново под слънцето.

До колкото разбирам, КПА най-гледан в Колумбия 👑

Виж целия пост
# 702


Вече сме съвсем наясно.
Половин час.
Виж целия пост
# 703
Привет, момичета Smile
Радвам се, че все нещичко излиза оттук- оттам и благодаря за новите снимчици и новинки Yellow Heart
Радват ме добрите колегиални отношения, които се зародиха между тези, които останаха на потъващия кораб, трудностите са ги сближили още повече ...


Надявам се утре да бъдем приятно изненадани, ще чакаме Two Hearts
И аз съм от отбора на кафеджиите, Араселия Smile
Обаче на Енгин му се наложи да изневери на чая  Sweat Smile
Виж целия пост
# 704


Вечерен привет кафеманки Coffee
И аз съм в групата. Даже знаете любимата ми марка - " Якобс монарх" зелена капачка. Пия го по всяко време на денонощието, даже и сега съм с чашата. Просто съм на работа и ми трябва доза бодрост.
А относно другата тема - слагам нещо любимо.


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия