👗Нови придобивки в гардероба - 62

  • 121 459
  • 712
# 450
Сандали
Очаквам този бански
Виж целия пост
# 451
Стрина Калина, купила си си 6 чифта...или просто са различни ляв и десен:)
Виж целия пост
# 452
Искрица, от къде е банския?
Виж целия пост
# 453
Стрина Калина, купила си си 6 чифта...или просто са различни ляв и десен:)
Купих 6 чифта. 😅😅😅
Виж целия пост
# 454
пижама
Виж целия пост
# 455
Аз се сдобих с оранжевия вариант. Smiley Много е свежа и мекичка. Blush

П.П. Ето я след пране. По-наситени са цветовете на живо, снимките малко лъжат. Ще ме извините, че всичко е преди гладене. FlushedSmiley

Виж целия пост
# 456
Чехълчета с интересен ток


Виж целия пост
# 457


Виж целия пост
# 458
Reserved



Виж целия пост
# 459
И аз малко тениски







Виж целия пост
# 460
Виж целия пост
# 461
Очила Guess и рокля Penelope от Vintage Summer Fashion. ❣️❣️ Много красив десен и плат.
https://vintagesummerfashion.com/produkt/%d0%ba%d1%8a%d1%81%d0%b … 0%b5%d0%bd%d0%be/

Скрит текст:

Реших че искам бели слънчеви очила в ретро стил и след 3 седмично мислене, се навих да поръчам онлайн. Не предлагаха опция поставяне на диоптрични стъкла потъмнени, та вече ги занесох в оптика и ме е яд, че по-рано не поръчах. Ще чакам цяла седмица сега. 😒😀



Ето ги на мен, ще нося без синджира към тях.... Ако го сложа, само пендарите ми липсват и цирка ще е пълен. Не си падам по камъни и лъскотии особено.

Скрит текст:

Дойде и поръчката от Zara, от която съм на 50 % доволна. Сакото и ментовата пола са от ужасно евтина материя. Недоумявам как може за такива цени да продават подобно качество. Полата мислех че ще е плътна и като жакардова, а тя е дори без подплата. Като я облякох, сякаш е крива отзад, а лентата от вътре не е зашита и се мести. Копчетата на сакото пък след 3 носения ще паднат. Бермудите пише че са сини, но аз явно съм далтонист. За мен са сиви. 🙄😒

Скрит текст:

Виж целия пост
# 462
Страхотен избор за очила, но тия сиджимки отстрани винаги са ми напомняли за на баба ми едно време... Не знам от куде пак дойде тази мода.
Виж целия пост
# 463
Сандалките откъде са ?
Виж целия пост
# 464
Ивченце,  много хубави и очилата и роклята. И много добре ти стоят! Не го знам този сайт, имаш ли впечатления от него?
А колкото до синджирите за очилата, че така си помним бабите, ами тя модата си е колело - едни дрехи стават демоде, а други започваме да вадим от скрина.  Аз пък си купих такива и то точно бели за почти същия тип очила, но съм ги забравила. Благодаря, че ме подсетихте! 💞
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия