Cif – блестящо решение за един по-красив и чист дом! Участвайте и спечелете!

  • 9 864
  • 361
# 300
Почиствам дома си задължително веднъж седмично, ако има нужда и по-често. Голямото ролетно почистване е около Великден.
Виж целия пост
# 301
Почиствам с прахосмукачка за два пъти седмично.Не ми е любимо занимание.Пролетното почистване - края на май.💎💎💎
Виж целия пост
# 302
Споделете като коментар в темата дали ви доставя удоволствие да почиствате дома си, както и колко често го правите? Кога сте планирали голямото "пролетно почистване"?

    Обичам да ми е уютно и чисто в къщи. Почиствам ежедневно за да не ми се трупа работа събота и неделя. Голямо почистване планирам два пъти годишно: преди Великден и преди Коледа. Тогава ми е по натоварено, но резултата определено си заслужава усилията.
Виж целия пост
# 303
Обичам да чистя, обичам и да е чист домът ми.
Голямото пролетно чистене вкъщи е планирано за дните около 24 май...
Виж целия пост
# 304
Постоянно чистя, след готвене, след хранене, след като сме се изкъпали.  Доставя ми удоволствие не чистенето, а след това да ми е чисто и уютно.
Виж целия пост
# 305
Всеки ден почиствам и забърсвам прах.
Виж целия пост
# 306
Чистенето не ми е от любимите занимания, но пък резултатът си заслужава. Чистим 2 пъти в седмицата по- основно. Пролетното почистване ще бъде към края на май.
Виж целия пост
# 307
Почиствам често, не защото ми доставя удоволствие, а защото обичам да ми е чисто. Тази година пролетното почистване съвпадна с края на голям ремонт и малко се проточи, но нещата вече си идват на мястото.
Виж целия пост
# 308
Направихме основен ремонт вкъщи преди година, от тогава чистя с кеф всеки ден, макар с 2те малки деца понякога не смогвам, но винаги ми е чисто и подредено.. е, обикновено е подредено само в първите 10 минути и когато децата спят, но поне е чисто!
Виж целия пост
# 309
Почиствам дома си задължително веднъж седмично, ако има нужда и по-често. Голямото пролетно почистване е около Цветница и  Великден.
Виж целия пост
# 310
Чистенето не ми доставя удоволствие, доставя ми удоволствие резултатът от него. Основното пролетно почистване направих през април, но с две деца и котка е необходима ежедневна грижа за дома.
Виж целия пост
# 311
Обичам да чистя,но с качествени препарати става по лесно
Вече приключих с пролетното почиставане
Виж целия пост
# 312
Обичам да ми е чисто и да мирише на свежо у дома,но е досадно да чистиш,чистя веднъж седмично,а лятото правя основно.
Виж целия пост
# 313
При мен всяка седмица се случва почистването с прахосмукачка, обиране на прах, паяжини....обичам да ми е чисто и приятно, затова бих казала, че го правя и с удоволствие...
Относно пролетното почистване то зависи от няколко фактора - дали на вън е слънчево, за да мога да измия прозорци, по-бързо да изсъхнат праните пердета...когато има по-вече почивни дни...но обикновенно е от средатата на април до към средата на месец май....
И един от препаратите наистина, който ползвам в почистването всекидневно е CIF cream- за плочките, за уредите..където и да има петна се справя блестящо.
Виж целия пост
# 314
Всеки ден почиствам пода. Събота и неделя почиствам по - основно , като забърсвам прах по мебелите,почистам банята и  тоалетната.Голямо пролетно почистване правя през май или юни,когато имам повече свободни дни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия