🎭 Като две капки вода - сезон 9 All Stars, тема 7 /11.05. - 25.05.2021/

  • 35 031
  • 773
# 360
На Лили Иванова ще й стане лошо.Joy
Виж целия пост
# 361
Поли дали не е завидяла на Софи за признанието от Лили и да се надява, че и нея ще я огрее. 😂
Виж целия пост
# 362
Значи нещо като българска вечер се очертава.
За чалгата изобщо не се учудвам. Ние тук може да не я харесваме, но забелязвали ли сте как публиката се оживява, а пък и самите участници на столовете си когато има такава песен? Изглежда продуцентът иска да стане кОпон накрая.
Виж целия пост
# 363
А, що си мисля, че Лили ще е Азис , а Чочо Поли, така ще е по-интересно.
Виж целия пост
# 364
Имам спомен, че Поли е имитирала Лили Иванова и не беше кой знае какво. И след Софи, да я имитира тя - много лош избор. Драпа това момиче, ама не й се получава. Не знам дали само аз го забелязах (не съм чела предните теми), но имаше такова напъване от страна на Поли и толкова злоба в погледа й като загубеше. Тя се имаше за много добра и сякаш беше убедена, че ще е на финал, но предаване след предаване, ставаше все по-гневна. Унижение е за нея да е не е във водещата четворка. Ама как може, то Евровизии, то конкурси, то звезден блясък, а в едни Капки не успя да се справи. Нещо в нея много ме дразни и се радвам, че Милица я издуха.
Виж целия пост
# 365
А, що си мисля, че Лили ще е Азис , а Чочо Поли, така ще е по-интересно.
Е, тогава вече на Лили наистина ще й стане лошо.
Виж целия пост
# 366
Поли дали не е завидяла на Софи за признанието от Лили и да се надява, че и нея ще я огрее. 😂


Хахахахааааа😂 вица на месеца. Много се посмях.

Поли сама не знае как ще се изложи. Сигурно в нейния свят, в който тя е слънцето, въздуха и водата, коментарите след изпълнението й ще са“ Направо настръхнах! Това е най-добрата имитация на Лили Иванова до сега! Изпя го по-добре от оригинала!” 😂😂😂😂

Това момиче има нужда от терапия - и това го пиша съвсем сериозно. Изключителна липса на  реална самооценка
Виж целия пост
# 367
Та в тази връзка, на какво попаднах в Туитър?



Гледам и не вярвам на ушите си.
Виж целия пост
# 368
JoyJoyJoyJoy


....

много готин арт

Виж целия пост
# 369
Пълното опростачване продължава.

Магърдич толкова не може без Ковачев, че се опитва да направи от него актьор + и неговия приятел по чашка и още нещо - Константин. Та и ги поканил в предаване, посветено на образованието. И това ако не е гавра...

Да споменавам ли и гаврата с незрящите хора!

Пълен пОтрес.

П. П. И за да е пълна халтурата
Виж целия пост
# 370
Днес ли е финалът или заради 24 май ще е другата седмица? Напоследък не следя много внимателно.
Виж целия пост
# 371
Днес ли е финалът или заради 24 май ще е другата седмица? Напоследък не следя много внимателно.

Днес, днес! От 20:00 часа. Simple Smile
Виж целия пост
# 372
Това, че Поли е била на Евровизия изобщо не а прави добра певица. Общо взето конкурсът вече е основно политически и истинските песни и певжи са мираж.
Виж целия пост
# 373
Днес ли е финалът или заради 24 май ще е другата седмица? Напоследък не следя много внимателно.

Точно днес и по този повод ще ни залеят с чалга.

Честит празник на всички!

Виж целия пост
# 374
Днес ли е финалът или заради 24 май ще е другата седмица? Напоследък не следя много внимателно.

Днес, днес! От 20:00 часа. Simple Smile
Благодаря, кафенце! Flowers Hibiscus Ще гледам значи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия