🎭 Като две капки вода - сезон 9 All Stars, тема 7 /11.05. - 25.05.2021/

  • 35 031
  • 773
# 375
На Евровизия има и слаби и силни песни, най-нормален конкурс.
Виж целия пост
# 376
Виж целия пост
# 377






Виж целия пост
# 378
Стискам палци на Милица. Другите вече са били победители, сега е нейн ред. Grinning
Виж целия пост
# 379
Компанията, готови ли сме за финал?!
Стискам палци на всички с едно изключение... Trollface

Та в тази връзка, на какво попаднах в Туитър?



Гледам и не вярвам на ушите си.
Смайли, завиждаш на победителя, признай си! Joy
Виж целия пост
# 380

Смайли, завиждаш на победителя, признай си! Joy

Признавам без бой. Обещават, защото са знаели, че няма да спечелим.

Преди малко в новините.

Ако има справедливост, трябва да спечели



Но... едва ли.
Виж целия пост
# 381
Снощи в шоуто Рачков пита Фънки кой ще е победителят тая вечер. Той каза, че не може да каже, Магърдич бил го предупредил, а гъкне, а му е отрязал езика, перифразирам. Стана ми чудно за какъв победител пита, като не е минала вечерта. Или вече са го определили, пък аз, кАт един наивник на......некВа възраст, си мисля, че тая вечер ще се избира. Вариант е и да не съм доразбрала нещо. Simple Smile
Виж целия пост
# 382
Снощи в шоуто Рачков пита Фънки кой ще е победителят тая вечер. Той каза, че не може да каже, Магърдич бил го предупредил, а гъкне, а му е отрязал езика, перифразирам. Стана ми чудно за какъв победител пита, като не е минала вечерта. Или вече са го определили, пък аз, кАт един наивник на......некВа възраст, си мисля, че тая вечер ще се избира. Вариант е и да не съм доразбрала нещо. Simple Smile

Да, така беше.

Цецо Елвиса със свалена маска - до Тони Стораро.

И Боби Захариев е в публиката.
Виж целия пост
# 383
Тия пък не са ли гледали Евровизия, линиите за гласуване се отварят след последното изпълнение Rolling Eyes Grin Grin
Виж целия пост
# 384
Защо допускат чалга...
Виж целия пост
# 385
Софи не си преправя гласа , решила е да се изкефи, сигурно харесва песента .
Коментирахме ли, защо понякога държат микрофон ,а друг път са със слушалка?
Виж целия пост
# 386
Софка направи една читава имитация за 13 лайва и това беше.

Поне днес можеха да ни спестят чалгата.

Нели Петкова е много добър имитатор.
Виж целия пост
# 387
Точно това ли намери да имитира? Дори Преслава сигурно има по-хубава песен.
Виж целия пост
# 388
Преслава изглежда чудовищно.

Сладък Юлиян! "Ти не разбра кога започна шоуто".
Виж целия пост
# 389
Харесвам малки нослета, но Преслава ми прилича на Майкъл Джексън.
 Неуспешна операция или това е целта?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия