🎭 Като две капки вода - сезон 9 All Stars, тема 7 /11.05. - 25.05.2021/

  • 35 031
  • 773
# 405
На мен много ми хареса Милица.
Виж целия пост
# 406
И на мен ми хареса Милица. Голяма е сладурана.
Виж целия пост
# 407
И Рафи се просълзи. Много искам да спечели.
Виж целия пост
# 408
Аз се разплаках с Рафи..толкова много искам да му се случат нещата.
Нека го пратим на Евровизия..той наистина е човек оркестър и заслужава да стъпи на такава голяма сцена.
Виж целия пост
# 409
Ихаааааааааааааааааа!
Виж целия пост
# 410
Бравооооооо, Рафиииии Heart Eyes
Виж целия пост
# 411
Това е Къци!
Виж целия пост
# 412
Гениален е тоя младеж, гениален Heart
Виж целия пост
# 413
Напълни ми душата! Браво!
Виж целия пост
# 414
Ох, не съм спряла да рева..Ей това е талант и харизма! Рядко казвам за артист, че го обичам. Но Рафито наистина го обичам. Прекрасен!
Виж целия пост
# 415
Чудесна песен и чудесен Рафи.
Виж целия пост
# 416
Еееех! Толкова хубаво!
Виж целия пост
# 417


Беше ми се свило сърцето заради избора му, но беше стра-хо-тен!

По време на целия сезон слага всички в малкия си джоб.
Виж целия пост
# 418
Само вижте анкетата. Ако не спечели той ще е огромна грешка.
Виж целия пост
# 419
На мен Рафи не ми хареса 😕. Милица беше страхотна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия