🎭 Като две капки вода - сезон 9 All Stars, тема 7 /11.05. - 25.05.2021/

  • 35 031
  • 773
# 390
Боже, Преслава е като Майкъл Джексън с този нос. Направо не прилича на себе си. Една ринопластика променя цялото лице. Sad
dany_nik писали сме заедно.
Виж целия пост
# 391
Това Преслава ли е? Ужас!Прилича на Майкъл Джексън след безбройните операции. Направо са я направили сякаш влиза в програма за защита на свидетелите.
Бонбонка ме е изпреварила.
Виж целия пост
# 392
При нея не е една ринопластика, има поне 2.
Виж целия пост
# 393
Милица и Рафи един след друг в началото на вечерта. Хмммммммммм!
Виж целия пост
# 394
Отвратителни са за гледане тия жени. До сега една не съм видяла да изглежда добре с поправки.
Тъжното е, че някои даже са били хубави преди това Sad
Виж целия пост
# 395
Обичам да слушам Милица и когато пее, и когато говори.
Виж целия пост
# 396
Милица да затвори деколтето и ще е прекрасна.
Виж целия пост
# 397
Милица: "Казват, че пеенето не е важно, а имаме на финала трима певци и една актриса".
Виж целия пост
# 398
Интересно беше как докато Милица говореше за амбиции и критичност, на фон дадоха Мишето.
Виж целия пост
# 399
Ох, малко се съмнявам, че Милица ще има въздух и глас да изпее тая силова песен Thinking
Виж целия пост
# 400
За съжаление Милица се надцени. На доста места издишаше.
Виж целия пост
# 401
Ми според мен си знае, че няма шанс да спечели и реши да се забавлява. На мен ми хареса.
Виж целия пост
# 402
Ядосах се, защо така не си преценяват силите. С песен която може да изпее добре щеше да е чудесно.
Виж целия пост
# 403
И на мен ми беше приятно да я гледам и слушам, имаше си кусури пеенето, но въпреки това.........Simple Smile
Виж целия пост
# 404
Сините очи ѝ отиват.

Хилда вече не настръхва, а се разтреперва.

По случай 24 май дори името на статуетките не е на български.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия