🎭 Като две капки вода - сезон 9 All Stars, тема 7 /11.05. - 25.05.2021/

  • 35 031
  • 773
# 435
Къци се е побъркал.
Виж целия пост
# 436
Жалкото е, че с чалгиите се опитват да привлекат повече публика, наистина ми стана ужасно неприятно.
Тия мазни маанета на 24 май Imp
Виж целия пост
# 437
Само тая песен няма кой знае какви гласови диапазони..и е лесна за леене , другите на Азис са си супер трудни.
Виж целия пост
# 438
В последна сметка тия които не са на финал няма да пеят в дует, а всеки ще пее нещо по собствен избор.
Виж целия пост
# 439
Боже, това не се издържа! Astonished
Виж целия пост
# 440
Спрях звука на телевизора. Тотален идиот е Къци, точно днес да избере подобна песен.
Виж целия пост
# 441
Къци специално си я избрал тая циг*ния и подозирам даже, че са се наговорили с Азис да е от най-мазните. За Фънки поздрав! Само при цялата претенция уважаемият продуцент как не се е намесил Rolling Eyes
Първото място е за Рафи.
Виж целия пост
# 442
Всичката чалга през сезона я преглъщах, ама това изпълнение... Confused а хванах само края, 'щото ходих с кучето навън
Виж целия пост
# 443
Азис и Поли ще пеят в дует, ще видим ще позная ли , че Поли ще е Чочо, а Васко ще е Лили.
Виж целия пост
# 444
Рафи беше добре, но Милица много повече ми харесва. Къци от къде я намери тази простотия.
Виж целия пост
# 445
Къци се е потрудил, ама Joy и сакото май е на Азис. Огромно му е Joy
Виж целия пост
# 446

Не е. Това е той в цялата му прелест.
Виж целия пост
# 447
Направо смених канала в израз на протест Close
Виж целия пост
# 448
Ужасна чалгия..

Някой от Вергов или Фънки каза ебати
Виж целия пост
# 449
Юлиян беше искрен и директен. Който разбрал, разбрал.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия