🎭 Като две капки вода - сезон 9 All Stars, тема 7 /11.05. - 25.05.2021/

  • 35 031
  • 773
# 450
Даже и журито не чух. Смятам,  че Къци има талант, но е идиот.
Виж целия пост
# 451
Снощи в шоуто Рачков пита Фънки кой ще е победителят тая вечер. Той каза, че не може да каже, Магърдич бил го предупредил, а гъкне, а му е отрязал езика, перифразирам. Стана ми чудно за какъв победител пита, като не е минала вечерта. Или вече са го определили, пък аз, кАт един наивник на......некВа възраст, си мисля, че тая вечер ще се избира. Вариант е и да не съм доразбрала нещо. Simple Smile
Това го възприех само и единствено като шега. И не съм си помисляла дори и за миг, че е нещо различно.


Рафи е победителят за мен!!! Няма по-добър от имитатор в този сезон от него.
Виж целия пост
# 452
Насладих се на Рафи, настръхнах абсолютно! Безпрецедентно, победител!
Милица избра любима моя песен, не й достигна, или по-скоро гласът й не беше подходящ. Много е добра, показа много разнообразни образи, но Рафи е много много  по-добър.
Останалите няма да коментирам
Виж целия пост
# 453
Чакам и се чудя,защо никой не осъди Милица,че точно днес,ама днес! ,пее на английски?!  Пък как ще е,че Мишето ще пее на френски?


Харесвам Рафи,на си беше гримиран като Къци и никак не го пиех като Васил Найденов.
Виж целия пост
# 454
На мен ли ми се струва или тия идиотски реклами са по-дълги от обикновеното?
Виж целия пост
# 455
Реакцията на Юлиян след изпълнението на Рафи.
Виж целия пост
# 456
Михаела не я търпя. Ще се наложи да спра звука.
Виж целия пост
# 457
Ужасна чалгия..

Някой от Вергов или Фънки каза ебати
Ами то и аз казах същото. Е*ати финала! Close

"Върви, народе възродени..."
Виж целия пост
# 458
Мога и без Михаела днес.
Виж целия пост
# 459
С тези Мистър и Мис за Рафи и Милица нещо се сдухвам, че няма нито един от тях да е победител. Аз съм за Рафи ❤
Всички ще имат такива награди
Виж целия пост
# 460
Някой знае ли как си казва първата песен, която звучеше като фон на визитката на Михаела?
Виж целия пост
# 461
С тези Мистър и Мис за Рафи и Милица нещо се сдухвам, че няма нито един от тях да е победител. Аз съм за Рафи ❤
За всеки има мистър и мис. Даже и на тези, които не са в четворката. Не помня дали от първи сезон е така, но поне в няколкото последни във финалното предаване дават награди на всички участници.


Абе Къци тая песен я е избрал, за да дразни Фънки, нали?
Хахах, и аз казах същото като видях коя песен е избрал.


Досега никога за нито едно реалити не съм пускала смс-и. Е, днес не можах да се сдържа. Пуснах на 17733!


Харесвам тази лесен на Лара Фабиан. Дано Михаела поне нея не изпее като себе си.
Виж целия пост
# 462
Лара Фабиан е толкова нежна и въздействаща... Има страхотна каризма.
Виж целия пост
# 463
Пак е нея си...и рифовете дето прави, всичко.
Виж целия пост
# 464
Мишето разплака публиката. А на мен днес май за пръв път ми хареса, може би заради песента, а и добре изглежда.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия